Jump to content

houston

Üyeler
  • İçerik sayısı

2981
  • Son ziyareti

houston kullanıcısının paylaşımları

1. houston

Selam Ben Yumit

bleach candır <3 hoşgeldin bro iyi forumlar. kız anime sevmese izlemiyecektin yani ? .d super espri bu arada asdfgh
  2. houston

Siyah Burger

mcdonald.s gayet güzel düşünmüş yapmış. Bking de işin suyunu çıkarmış .ssss
  3. houston

İlk Çizimim :) Güncel

bende ilk shinayı çizmiştim .d gerçekten harika olmuş renklendirme konusunda ne yapıcaksın? Bu kadar iyi çiziyosan resmi renklendirmen daha iyi olur istek söylesem sonraki çizim için ?
  4. code geass helsing fma şu 3'üne bir türlü başlayamadım .d
  5. Çok iyi tanıtmışsın kendini :D çok renkli bi kişiliğin var belli hoşgeldin
  6. çok ilginç bir seri. başlamasını bekliyodum ama coktan 2 bölüm yayınlanmış bile.. Konusu çok ilgi çekici ve özellikle yaşanıcak savaşlar meraklandırıyo bea :hell-yes-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: hemen izlemeliyim :bike-onion-head-emoticon:
  7. Psycho-pass indirdim bakalım nasıl bir Seri

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. h3n4

h3n4

Nasıl gitmiyor şaşırdım harika bir seridir aslında.

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bilemedim ki.. Tarzım değil sanırım ya da espriyi anlamadım :P

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)
  8. Zankyou no terror resimdeki beyaz saçlı kız (beş) ilgimi çekti sadece, açıklamada yazan terör olayları vs sıkıcı bir seri diye düşündürdü ama harika bi anime. 11 bölümlük mükemmel bir sezon
  9. houston

Luffy'nin Annesi?

bence luffynin annesi hükümetle bağlantısı olan biri en azından benim beklentim bu yönde
  10. korewa nan desuka ???? https://www.mediafire.com/folder/y7vefyrosv960/Tokyo_Ghoul unity ceviriyor :D
  11. tokyo Ghoul anime beklerken mangayı mı bitirsem ?

12. Anime mecburen devam edicek bu kadarla bitiricek olsalar başlamazlardı zaten. ama manganın devam etmesi baya enterasan oldu , iyi oldu , cokta güzel oldu
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.