Jump to content

ofaruk3

Üyeler
  • İçerik sayısı

57
  • Son ziyareti

ofaruk3 kullanıcısının paylaşımları

1. GIF çalışmalarım [blur] Banner çalışmalarım Edward Elric PNG ve GIF --------------------------------------------------------------------------------------------------- Death Note Kira PNG ve GIF --------------------------------------------------------------------------------------------------- HxH Kurapika PNG ve GIF [İlk çalışmamdı biraz kötü oldu : :D] --------------------------------------------------------------------------------------------------- İlk iki imzam: İlk 2 imzamı yapmış bulunuyorum arkadaşlar : :Dİ :D, kötü eleştirin beni :D< :D> Hunter X Hunter'dan Gon Freecs Free! 'den Nagisa Bokeh Text Wallpaper Çalışmam: Converse on Wall photoshop çalışmam "3" Type çalışmam Spoiler içinde olanlar eski çalışmalarımdır. Yenilerini ekleyeceğim birazdan :)< :)>
  2. Daha hiç imza yapmamıştım şuan deniyorum birşeyler ama bakalım neler çıkacak :)
  3. Çok güzel bir boxsetmiş güzel derlemişsin :) Bende kurcalamak için bekliyorum :) Bu arada bende biraz böyle şeyler paylaşayım, arşivim neredeyse 100 GB'yi buldu :s
  4. ofaruk3

Merhabalar :3

Hoş geldin bende bu forumda yeniyim inş kalıcı oluruz :)
  5. ofaruk3

Merhabalaaar :)

Hoşbuldum :) Line dan eklemek isteyen olursa nickim ofaruk3
  6. ofaruk3

Merhabalaaar :)

Hoşbuldum arkadaşlar :) cevaplarınız için teşekkürler. Çekmeköyde oturuyorum bu arada, anime tavsiye eden arkadaş bir bakayım ben ona ;) mononokeyi bende izleyeyim bari iyi yorumlar geliyor :D tekrardan teşekkürler
  7. Merhaba Millet! Merhaba, merhabaa :) Ben Ömer Faruk. Onbeş virgül yetmişbeş yaşındayım :D İstanbulda oturuyorum. Animeye arkadaşımın tavsiyesi ile başladım ve iyiki başladım <3 Bana önerdiği ilk anime Fullmetal Alchemist idi. Çok beğenmiştim ve bitirdikten sonra OVA'larını da ardından izledim. Sonra kesmedi Koma Theater'ini izledim. O da yetmeyince 2 tane filmi varmış bunları da izledim :D Mükemmel bir animeydi gerçekten :) Kendimden biraz daha bahsedecek olursam, Dubstep müzik severim ve gerçekten hala anlayamadığım şey Dubstep beni çok etkiliyor ve her dinlediğimde yine aynı zevki tadıyorum. Her şarkıda tüylerim diken diken oluyor :D Dubstep dinlemeyi de severim çalmayı da :) Geçenlerde bulduğum birkaç müzik yapma oyunuyla birşeyler çalmaya çalışıyorum işte :D Haa, konu açılmışken oyun ve program yapıyorum.. Photoshop kullanıyorum :) Çizmeyi seviyorum fakat pekte başarılı olduğum söylenemez :D Daha çok tabletimle Sketchbook ile birşeyler karalıyorum. Renkli çizimleri sevmiyorum daha çok karakalem yapıyorum :D Gölgelendirme konusunda problemlerim olduğu için :D Şey birde çok utangacımdır ayrıca çok da duygusal :) Çok iyi rol yaparım :) Çok farklı birisiyimdir. Nasıl olduğunu bende çözemedim ama herkes öyle diyor :D Ayrıca pek de dışarı çıkmam ama bu aralar sağolsun arkadaşlarım yüzünden evde bir kere iftar yapabildim :D Ve evet anime konusuna gelirsek :) Daha yeni sayılırım. İzlediğim animeleri sırasıyla; 1- Fullmetal Alchemist 2- Fullmetal Alchemist Brotherhood [Artı 5 OVA, 2 Film, Koma Theater] 3- Death Note 4- Hunter X Hunter [Güncelim] [Artı Phantom Rogue filmini izledim The Last Mission filmini arıyorum ama yok galiba :D ] 5- Sword Art Online [Çok iyiydi ama sonlara doğru birazcık tadı kaçtı :D ] [Artı Sword Art Offline izledim ve Extra Edition'da 33. Dakikada kaldım :D :D ] 6- Shingeki No Kyojin [Çok çabuk bitti 2015'e kadar bekleyemiciim :D ] [Artı 2 OVA] 7- School Days [Final bölümü çok kötüydü ama ilk izlediğim ecchi olarak beğenmiştim :D ] 8- Free! Iwatobi Swim Club [O kadar hoşuma gitmişti ki :D 2. sezona başladım çok beğendiğim animeler arasında :D ] [Artı FrFr! 5 tane OVA izledim :) ] 9- Highschool DxD [Mükemmel bir animeydi ve ikinci ecchi animem olarak çok beğendim :D İzlerken her bölümünde tüylerim diken diken olmuştur :D ] Şuan İzlediğim Animeler: 1- Akame ga Kill! [1. bölüm] 2- Barakamon [1. bölüm] 3- Fairy Tail [6. bölüm] 4- Hunter X Hunter [Güncel] 5- Sword Art Online 2 [2. bölüm] 6- Glasslip [2. bölüm] [bu arada Sachi'ye ölüyorum yaa :D Gözlüklü kızlara zaafım var adfasdfad :D Şu tatlılığa bak ama yaaa :D ] 7- Aldnoah.Zero [1. bölüm] [İlk Bilim Kurgu animem :) ] 8- Rail Wars! [2. bölüm] [Her ne kadar trenlere ilgi duymasam da karakterleri çok hoşuma gitti, güzel anime yaa :) ] 9- Tokyo Ghoul [2. bölüm] [Çok güzel animeye benziyor ama içimdeki sadisti uyandıracak sanırım :D :D ] Askıya aldığım animeler: 1- Bakemonogatari [İzliyicem hep unutuyorum kahretsin ya :D Çok farklı bir anime ve bakış açısı falan çok hoşuma gitti ama :D ] 2- Highschool of the Dead [bana göre biraz saçma geldi 2 bölüm izledim galiba. Sıkıcı geldi :D Bir ara bitiririm ama ya :D ] 3- Baka to Test Shoukanjuu [İzlerken çok güldüğüm bir animedir 9. bölümde kaldım izlemeye devam edicem :D ] Evet böyle arkadaşlar :) Bu aralar çok hoşuma giden anime türü.. Slice of life :) Hoşuma gitmeye başladı ya tabi birazda romantik seviyorum :) Ha :D Bu arada animeye başlamamın ikinci sebebi de BABAM :D :D Sizin anime izleyen babanız var mı :D ^^ Kendisi HxH'yi benimle beraber izleyip güncel olmuştur :D Dün açmış buradan Cowboy Bebop izliyor asdfasdf :D Valla anime konusunda benden biraz farklıdır ve izlediği animeler de pek hoşuma gitmiyor :D Biraz eski tür seviyor :D Geçenlerde de Princess Mononoke izlemişti falan :D Öyle yani :D Bana sormak istediğiniz bir şey varsa her zaman burada sayılırım :D Pek fazla arkadaşım olmadığı için yalnız takılıyorum bana arkadaşlık edebilecek varsa facebooktanda ekleyebilirler :) Kız olursa sevinirim ama fazla arkadaşım olmadığı için tek kriterim nefes alsın yeter asdfasdf :D Hayırlı Ramazanlar :) Edit: Sanırım biraz uzattım ya :D Hepsini okuyan varsa teşekkürlerimi ve affımı sunuyorum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.