Jump to content

Specific

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Specific kullanıcısının paylaşımları

1. Specific

Elsword Online (Anime MMORPG)

44 lvl Aisha ile pvp rank a almıştım.^^ Pve bufları da çok güzel,sağlam karakter.^^ Eve pvp çok sağlam ama çok zor geldi bana.Pvp videosu: Eve pvp. Eve battle seraph sınıfı bu.
  2. Specific

Add karakterinin sınıfları açık değil şu an.Uk sunucusu geriden geliyor.^^ Ignacio eklerseniz oyun içinden yardımcı olmaya çalışırım.
  3. Specific

Her karakterin farklı özelikleri var tabi.Ben ilk Rena açmıştım,Aisha oynadım,Chung denedim,Eve oynadım,şu an Add oynuyorum.xd Hepsi birbirinden güzel karakterler, zaten 3 farklı sınıf var ona göre ilerliyorsun. Büyücü severim dersen Aisha,okçu severim uzaktan vurmak hoşuma gider dersen Rena, kişisel zevkine göre değişiyor yani.^^
  4. Specific

Karakterleri tanıtmıştım, hangisi içine siniyorsa onu aç,dene.^^
  5. Specific

Junjou Romantica 3. Sezonu

Shungiku Nakamura yaoi tanrıçası. :wub: Çok seviyorum bu hatunu.
  6. Specific

Çizimlerim™♦(Guncel)

Riven'in erkek hali gibi olmuş beğendim.^^ Diğeri Diana sanırım o da çok güzel olmuş,tebrikler.
  7. Specific

Japonyadan şok eden karar!

Gerçek olmasın lütfen.(Ağlamaklı yüz ifadesi)
  8. Specific

Olur buralardayım ben.^^ Dungeon yapamıyorum staminam bitti.Bugünlük hakkım bitmiş durumda şehirlerden ve bazı slotlardan görüntü alabildim.
  9. Specific

Mangası olan bir oyun bu,sanırım mangadan oyuna geçirilmiş.^^
  10. Specific

Ignacio.Oyunda ki yerini söylersen yanına gelebilirim.Sağ yukarda ch ve map yazar onu söylemen yeterli.^^
  11. Specific

4 tane görev yapman lazım, 1/4 , 2/4 diye gitmen lazım.Oyundan ekledim fakat istek gitmiş duruyor.Kabul etmemişsin sanırım. Elesis is required to be Lv15 to begin her first class advancement. Elesis can decide between advancing as a Saber Knight or Pyro Knight . After completing the Free Knight quest, Elesis may proceed to do the following quest to obtain Pyro Knight: Pyro KnightClear 2-1 Very Hard (☆☆☆) 2 times. Talk to Echo in Elder. Clear 2-3 Hard (☆☆) or Higher 2 times. Clear 2-5 Very Hard (☆☆☆) 3 times.At Lv35, a Pyro Knight can advance into a Blazing Heart. Akşam oyun içinden atarım.^^ Elesis pve videosu buldum.^^ Buradan.
  12. Another izlemeli mi,izlememeli mi? İkilemde kalmaca.

1. Shotdown

Shotdown

İzlemelisin :)

2. Specific

Specific

Gece başlarım o zaman,teşekkürler.

13. Specific

Ekledim. xd Her sınıf alımında skill sıfırlama iksiri veriyor ,nope.^^
  14. Specific

http://elwiki.net/w/Builds Burada elesis için skill yönlendirmeleri var.Pve & pvp& hybrid. Seçimini yapmalısın.Ben olsam pvp için pyro,pve için saber seçerdim sanırım.^^ Edit:Oyun içi görüntünü atar mısın?Ekleyemiyorum seni,nick bulunmuyor.
  15. Specific

15.seviye olunca sınıf alman için görev açılıyor.Şu an Elesis için 2 sınıf olması lazım.Ona göre skillerin ve statülerin değişiyor. Birazdan oyuna gireceğim,eklerim.^^ Edit: Lascen isimli oyuncu yoktur diyor lel.
  16. Specific

Elesis deneme fırsatım olmadı fakat Saber Knight sınıfı fiziksel güç defans hp bakımından çok güçlü,Pyro knight ise hybrid bir stata sahip. Pvpde karşıma gelmişti bir kez pyro knigt,güzelce dayak yemiştim. :P İyi eğlenceler.^^ Seve seve. :) Çoğu zaman buralardayım Uk sunucusunda oynuyorsan nickini bırakırsan oyun içinden de yardım edebilirim.
  17. Specific

2014 Sonbahar Dönemi Animeleri

Güzel şeyler var gibi,sevindim. ^_^
  18. Specific

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

Çizimler her zaman için daha çok hoşuma gidiyor. Ülkemize gelirse gider miyim? Evet, giderim.
  19. Specific

Favori Anime Müzigin ?

Sailor Starlights Transformations Music. Spirited Away - One Summer's Day. Spirited Away-Dragon Boy. Howl's Moving Castle - Theme. Howl's Moving Castle - Cave of Mind. Korra - Fresh Air. Korra- A Peaceful Place. Aklıma gelenler bunlar. ^_^
  20. Kamina abim olabilirdi. Chihiro da kardeşim olsun. ^_^
  21. Specific

Uk sunucusunda 70e zorlamayı düşünüyorum ben de.Eylül'ün sonu tamamen başlarım diye düşünüyorum.
  22. Specific

Yeni Eleman :D

Hoş geldin. Forumda iyi vakit geçirmen dileğim ile.. :)
  23. Specific

Na sunucusu açık betaya geçtiği zaman Rena oynamıştım.(Zaten 3 karakter vardı,Elsword, Aisha, Rena).Haklısın, Rena biraz daha pve üzerine kurulu bir karakter olmuş.Şirket el atıyor zaten,yarın güncelleme gelmesi muhtemel. http://en.elswordonline.com/natures-force-teaser/ Add ben de denedim Na sunucusunda ama şu an Na sunucusunda tek sınıfı olduğu için devam ettirmedim duruyor öyle.Ama pvpsi çok güçlü ve eğlenceli gelmişti.Uk sunucusuna yarın gelmesi bekleniyor,orada Add açıp devam ederim gibi duruyor.^^ En son Eve oynamıştım.^^ Na serverinde ödeme yöntemleri kısıtlı Türkiye'yi desteklemiyor bu da canımı sıktı biraz,Uk sunucusuna geçtim bu yüzden.Eve hem pvp hem pvede güçlü bir karakter,çok eğlenceli ve sevimli.^^
  24. Specific

Japon Şarkıcı Önerileri

New age müzik seviyorsan Kitaro dinlemelisin.
  25. Yeni şampiyonumuz belli oldu:Gnar.(Antik yordle) Şampiyon önizlemesi için tıklayınız. Şampiyonun hakkında bilinen bilgiler:Gnar yukarı koridor şampiyonu olacak. Tantrum ya da GnarFury(Gnar öfkesi) isimli barı kullanacakmış. Antik yordle bir şampiyon.Bumerang kullanması muhtemel.(Olmaya da bilir). Atom Fizikçisi Heim. kostüm tanıtımı:Yordle ırkı Runeterra’ya ne zaman adım attı, ne zaman ki eskiler hava tüfeklerinin ve bumerangların öldürücü gücünü keşfetti, o günden beridir küçük dostlarımızı ortadan kaldırabileceğini sanma gafletine düşenlerin namına akan kanın haddi hesabı olmadı. P.s:Surrender at 20 sitesinden alıntıdır.(Çevirip düzelttim).
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.