Jump to content
  • Create New...

Uzumaki Jinsei

Kayıtlı Üye
  • Content Count

20
  • Last visited

1 Follower

About Uzumaki Jinsei

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/09/2002

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

1. Güzel paylaşım ... :D Canım çekti he :D (katana delisiyimdir) :D
  2. Öncelikle paylaşımın için teşekkürler :D Benim diyeceğim bunun bi animesi olacaktı: Sengoku Basara diye... Oda Nobunaga , Takeda Shingen gibi önemli kişileri tanıtıyor. :D önereceğim bir animedir.
  3. Merhaba , Hoşgeldin ben de Can... Bu arada tanıtımın çok iyi... :D
  4. Hoşgeldin, Ben Can ... Iyi forumlar dilerim :D
  5. Ben animeyi izlemeye naruto ile başladım. Gayet de memnunum. Bleach ya da naruto ile başlasınlar bence. Narutoyuda hiç üşenmeden hemencecik güncele geçtim :D günde 15-20 bölüm izliyordum hey gidi :D
  6. aynısını yazacaktım :D Dev bir kaplumbağa ve katon jutsusu yapabilecek :D
  7. Su 5 jutsuyu yapmak isterdim: 1. Kage bunshin 2. Chibaku Tensei 3. Shinra Tensei 4. Katon Goukakyuu no jutsu 5. Katon Housenka No Jutsu Ayrıca katanam olsun Katanalı katon jutsusu yaparım :D
  8. Geçmişte yaşanmış gibi kendi karakterlerimi ekleyerek yapacagim :D Ornegin shodai hokage döneminde yaşamış olan Uzumaki Jinsei gibi :D Ama zaten gelecekte yaşanacak olaylar değişmicek :D Oyuzden FF ye girer diye düşünüyorum.
  9. Benim tek bi sorum olucak : Mesela Naruto da devam ettirmiyor, eski olmuş olaylar gibi yazarsak ki anime hala devam ediyor. FF olur mu?
  10. Nagato reiz derim. Olmadı gider Uzumaki Jinsei derim ;)
  11. Arkadasimiza katiliyorum bu site cok iyi ogretiyor... Hiragana Katakana Tablosu da kolay bir sekilde gosteriliyor. Sozlugu de var icinde... Ogrenmek isteyenlere cok yararli bir site.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.