Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Witch kullanıcısının paylaşımları

1. Sıkılmaktan sıkıldım cidden, 5 gün evde ne yapacağım? *-*

2. Gercekler, gercekler... *Ayrica opusunce o kadar bakteri geciyo ama bagisikligi guclendirdigini okumustum B) :D
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Havandan gecilmiyor iyiydi :D

Adamin adi hercai sanirim :P

Dinle dinle sonra depresyona gir :s

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yok adamın adı Çelik ben öyle biliyorum hercai de şarkısının adı şüleydi sanırım, gel yarim ol sevdalım ol sultanım ol fermanım ol dertlerimin dermanı ol hercai idi sanırım hatırladığım kadarıyla yanlış da olabilii :D -nakaratı yani.p-

4. Witch

Witch

Mantikli u.u

3. Nerelerdesiin onee-chaaan~ n.n

1. Beng-chan

Beng-chan

Aaah ah hep okul hep okul T.T hiç uğrayamıyorum ki buralara

2. Witch

Witch

Ah o okul yok mu T.T

4. Eski konuymus ama bi el atmasam olmazdi :P Ohom ohom, basliyorum. Su siralar her dakika K-Pop dinliyorum. Genellikle 2NE1, BigBang, Miss A, AKMU, Epik High gibi gruplari dinliyorum. U.u Solo olarak da Lee Hi, Hyun Ah, Lee Hyori dinlerim. Skrillex ve Diplo asigiyim u.u Japon muziginden Hello Sleepwalkers ve Vocaloids favorilerim~ Bonus: Nightcore'un remixlerini cok seviyorum (Youtube - NightcoreReality)
  5. Bende de görünmüyor, evet u.u Bir istek başlık fırlatayım o halde :D " Uta'nın Yandere'si " diye şeyederseniz çok mutlu olurum :3 Edit: Çok teşekkürler :3
  6. İyi iş çıkardım~ (Ao Haru Ride'dan Yuuri) http://i.hizliresim.com/D8ML3o.png

2. Witch

Witch

Açtım buyrunuz :D :D

Alt başlıklar eklerim yakında B)

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

OOO hayırlı olsuna gelek xD :D

4. Witch

Witch

Bi' kahvemi içersiniz :Dd

7. Hoca x'i yalnız bırakın deyince biz:

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Piston aşagı indi :D

2. Witch

Witch

Biz de yapalım bunu u.u Söyliyim arkadaşlara :D

8. Witch

Yeni Angel Beats! Projesi

Heyecanlandım U^U OVA gibi bir şey olsa iyi olurdu, ama bilemiyorum hayal gücümü zorlayacağım hadi bakalım T.T
  9. Witch

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Bir şeyi yitirirsen, tek yapman gereken onu yeniden inşa etmek. -Yoshioka Futaba (Ao Haru Ride)
  10. Anime izlemeye devam etmek mi, yoksa 5 çayına bir üst kata gitmek mi? Karar veremiyorum. u.U

2. Witch

Witch

Yoo kızmam aksine çok eğleniyorum shahsha ^^'

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

oh oh iyi :D aynen dimi bende birileri durumum altında konuşsa onları izlemek veya sohbetlerine katılmak hoşuma gider ^-^

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

-bu yazdığını şimdi görmem ://-

11. Witch

//Yeni:Onodera/Nisekoi(18.03.2015).:asci:.

Hayran kaldım, gölgelendirmelerin olsun çizgilerin olsun her şey çok güzel. Başarılı :good-job-onion-head-emoticon:
  12. Witch

Bir kaç çizim (6. kez guncellendi) 13/12/'14

Bu soldaki arkadaşı amaçsızca Lee Jong-suk'a benzettim :wub: Çok çok iyi olmuşlar, forumda ne yetenekli kişiler var böyle B)
  13. SAO'nun son bölümü nasıl kapatacaklar acaba, spoiler yemiş idim ama şimdi ne yapacakları belli olmaz. u.u Daha bir sürü Arc var yeni karakterler falan keşke devam etse. *-*

1. LeornKayn

LeornKayn

Çok duygusala bağladılar bozuyorlar beni...ama Asunanın bu kadar ön plana çıkması iyi oldu Kirito'dan sonra...

2. Witch

Witch

Son 2 kitapta bir Kirito bir Asuna ön planda oldu ^^' Sevindim ben de. Nasıl bitecek acaba u.u

14. Witch

Tramvay Problemi (Ahlak Anlayışı)

Ölmek isteyen ölsün der, her ikisinde de intihar edenlerin ölmesi için izin veririm. :happy-onion-head-emoticon:
  15. Türkanime.tv error veriyor, sen de mi brütüs?!

16. Witch

Amatör Çizimler | Witch

Çok teşekkür ederim. Çok sevindim beğenmenize. ^__^ Oğlanın ağzı burnu yamuk olunca, sildim kaldı böyle :D :lol:
  17. 29.01.2016 Buraya eklemeye üşend- öhöm unuttuğum Juvia!
  18. Forumdaki herkesle konuşmak istiyorum ^____^

2. houston

houston

istekler isteklerrr^^

hakkında bölümünü mü yeniledin? ._.

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ben "herkesle" istemiyorum.

4. Witch

Witch

Hakkında bölümünü yenilemeye üşenirim, son kısmı değiştirmiş olabilirim :P

u_U

19. Witch

En Güzel Gifler-Fotoğraflar

http://31.media.tumblr.com/2c564075363a916f878a3dc53b952cea/tumblr_msmeu1mdFh1rmwwbuo1_500.gif Bunu o kadar seviyorum ki *-* http://data3.whicdn.com/images/43570893/large.gif Mirai Nikki Spoiler: https://33.media.tumblr.com/tumblr_m8x7hmKK6b1rctmugo1_500.gif Bu kadar yeter sanırım B)
  20. Witch

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

1-Uyumak 2-Arkadaşlarımı sinir etmek 3-Kitap okumak 4-Kendimle dalga geçmek 5-Dans etmeye çalışıp edememek Ne kadar ciddi bi' insanmışım. :D :lol:
  21. RWBY'yi bitirdim şimdi. 2.sezonu biri çevirse de izlesek. :D

22. Witch

RWBY (Ruby-Weiss-Blake-Yang)

Favorim Blake *-* Seviyorum bu kızııı Az önce son bölümü de izledim B) Çok iyi bir seri, İngilizce olmasının yanında çiziminin de farklı olması ilk başta itici gelebilir ama benim çok hoşuma gitti. Üşengeç biri olduğum için 5-10 dklık bölümler de işime geldi şahsen. :D Tavsiye edebilirim. Hikaye devam edebilir bence, ederse de çok sıkı takipçisi olurum.~
  23. Tokyo Ghoul √A serisini dört beş altı gözle bekliyorum. :cheer3-onion-head-emoticon:
  24. Sıkılmak ve üşenmek hobilerim arasındadır.

2. Witch

Witch

PS: İyi geceler minna-san~! Kalkayım ben artık *-*

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

güzel konu olur üşengeç şiir O.o aynen artık bende düşünmüyorum :p

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

iyi geceler sana da *-*

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.