Jump to content

Milli Midilli

Üyeler
  • İçerik sayısı

1247
  • Son ziyareti

Milli Midilli kullanıcısının paylaşımları

1. Milli Midilli

Selam millet

Tekrardan hoşgeldin :D Ben G umarım banlanmazsın yeniden ;)
  2. Milli Midilli

Barakamon FC

Recdo-san beni de ekle :D Afili üye olarak hatta :) Birkaç imza gönderirim sana :D
  3. K-pop'u ben de severim az EXO ve Orange Caramel favorim :D Şu anki imzan ve Yuno'lu güzelmiş, başarılar dilerim :D
  4. Milli Midilli

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bakuman :D (Çok güzelmiş ^^)
  5. Gerçi ben onun saçlarından çok kulaklarına hastayım ama :bled1-onion-head-emoticon: Anmesia- Shin Naruto- Minato Brothers Conflict - Asahina Yuusuke Sanırım erkeklerden yeterli bu kadar... yoksa sonunu getiremeyeceğim bu işin :D ... Sailoor moon - Usagi Danganronpa- Junko Enoshima Şimdilik aklıma gelenler bunlar :19: Abi bir insan ancak bu kadar nokta atışı yapabilir :D Sevdiklerimi bıraktım gönderideki ;) Erkeklere Madara'yı ekmemeden edemeyeceğim :D "Çünkü buna değerim."
  6. Milli Midilli

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Hayaller, hayaller, hayaller...
  7. Milli Midilli

Kedici Mangakanın Kedili Mangası

Hahaha hep lap-top'un üstünde uyuyolar bizimkiler :D
  8. Kamisama Hajimemashita - Nanami Momozono (çaktınız köfteyi :cute1-onion-head-emoticon: )
  9. Nasıl yani? :confused-onion-head-emoticon: Edit: Eğer Adventure Time'ın animesi çekilirse Marshall Lee :admire2-onion-head-emoticon:
  10. Matsuoka Rin kankamla kopardım, akardım ortamlara.. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  11. Milli Midilli

Merhaba Millet ^^

Hoşgeldin :D Ben G umarım iyi anlaşırız ;)
  12. Bana Naruto çıktı severim kendisini :D
  13. Bişi deil ^^ 30 kere deneyince oluyor deformasyon :D Ama o kadar denemeye rağmen güzel olmuş devamını bekleriz :D Edit: Denemene rağmen, yani yorulduğun zaman insan zor çalar o anlamda ;) Uff iyice batırdım :bad-atmosphere-onion-head-emoti
  14. Çok güzel çalmışsın başarılarının devamını dilerim :D "So shame on me now" bölümde farklı çalabilirsin bi de nakaratta hız işini halledersen daha iyi olur ;)
  15. Aang'in erkek kardeşim (Tipini yediğimin :D) Erza'nın ablam (Zaten Erza gibi ablam var, bi yapıştırıyor lak diye yere yapışıyorum <_<) Tomoe'nin abim (Gebertsin milleti, ohh :D) Usagi'nin kızkardeşim (Herkese böyle kızkardeş lazım, Aang'le yarışır derecede tatlı) Sebastian ve Griell'in öğretmenlerim (Hergün böyle taş insanlardan ders görmek.. Matematiği bile severim :D) Rin'in de en iyi erkek arkadaşım olmasını isterim ^^
  16. Risa & Ootani demek istedin galiba ;) Benim favori çiftim.. Adem & Havva ;)
  17. Milli Midilli

Tanisma fasli :)

Küstüm bil <_< :depressed1-onion-head-emoticon:
  18. Milli Midilli

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Free!, Rin Diabolik Lovers, Subaru Brother Conflict, Yusuke Amnesia, Tooma Kamisama Hajimemashita, Tomoe Kuroshitsuji, Tüm yakışıklı erkeklerin karışımı bişey ^^ Nasıl unuturum!! Cecil, Uta no Prince-sama Başka gelmiyor aklıma, ama bilin ki bu liste uzar ;)
  19. Milli Midilli

Merhaba ben Mutlu.

Hoşgeldin ben G umarım sıkılmazsın eğelenirsin saygılar :D
  20. Milli Midilli

Ben mert.

Bu ne biçim konu kendinen bahset azıcık :D Ben G umarım eğelenirsin :)
  21. Milli Midilli

Anime Sayfası

Kardeşler Anime :D Şaka hmm "A page taste of sushi" yada "Ani-talk" ;)
  22. Milli Midilli

Tanisma fasli :)

Hoşgeldin ben G umarım eğelenirsin :D
  23. Sailor Moon diyecektim, Candy az göründü ona verdim ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.