Jump to content

kata silvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

894
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

kata silvia kullanıcısının paylaşımları

1. miyazaki sempai doğaya olan sevgisini sadece animelerine yansıtmakla kalmıyor aynı zamanda da çevresine yansıtıyor. böyle ruhuna işlemiş olan biri bence en kutsal kişidir.
  2. benimde en sevdiğim seri kalitede ve o konuyu caydırmasalar iyi tarafı anime herkese bir kez daha duyrulabilecek ama istenilen şekilde olacak mı
  3. kata silvia

Anime klişeleri

aklıma narutoyu getirdin abla naruto demişken kadın karakterlerin kızıp ama karakterlerin kafasında şişlik ya da tokat benzeri şeyler brakması ayrıca bazı durumlarda kadın karakterlerden korkulması
  4. kata silvia

Anime klişeleri

en kılasiğinden kadını tatlı şirin gören sapıkların burnundan kanlar akarak havaya uçması
  5. kitaro eşliğinde sadistleşen ilk insan benim heralde

1. kata silvia

kata silvia

yok ya bende bele bir duygu uyanmıyor şahsen ama dövüş sahneleri de olabilir

2. Lenny

Lenny

Sadist insanları severim :D

Sado :)

6. kata silvia

11. İstanbul Japon Filmleri Festivali

ruhların kaçışı en sevdiğim animasyon ama mağlesef istambula çok uzağım :(
  7. kata silvia

Bleach Karakterlerinin Burçları

hmmm vakatta inoue yi rukia kadar sevmememe rağmen güzel iyi olmuş
  8. kata silvia

Bleach Karakterlerinin Burçları

başaklı biri olarak Gantenbainne Mosqueda ile aynı gün doğmak garip olmuş onun hariçinde sevdiğim bazı karakterlere neden sempati duyduğum anlaşıldı
  9. kata silvia

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

devam devam durmak yok kağıt koymakta akıllılık edersin karakalem için yarın sana link atarım gerçekçi yapman için ayrıntıya dikkat et link atarım sana yine bunun hakkında
  10. kata silvia

özenerek yapsan futabayla kou iyiymiş biraz kirlettik mi sanki .ilk karakter tasarımın güzele benziyor ama saçını bağladığı yer yapmacık takma gibi olmuş
  11. manga ve çizgi romanlarda okul ve sınıf çizimi bilen var mı

12. kata silvia

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

çok söylenti var gercek hangisiyse
  13. kata silvia

mangakayla irtibata geçselerde devam etse bari bir son yapsalar mangada ao haru ride en heyecanlı yede son yaptılar
  14. kata silvia

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

portre çizimlerin iyi ama realist çizimler bu portreleri taramayla yapmayı dene
  15. kata silvia

bleach naruto one piece fairy tail gibi efsane olabilirdi ama manga yarım ANİME SAÇMA bir sona sahip adamın hevesini kursağında bıraktı
  16. kata silvia

bende de aynı depresyon durumu mevcut deadman wonderland corpse party bunların sonu ayrıca d gray man daha minelyum kontunu öldüreceklerdi daha yeni yeni masumiyet evrimleşiyordu manga da yarıda kaldı en heyecanlı bölümde keşke bana verselerde devam ettirsem
  17. amnesia başlıyacam başlıyamadım
  18. kata silvia

gelişiyorsun evlat aferin
  19. bu konuda sana katılıyorum nee chan seiyuu olarak büyük bir kayıp ama sevdiği işi yaparak ölmek çok kutsal bir şey
  20. sonunda saçımı kurtardım ve çok güzel oldu yuppi

21. kata silvia

2014'ün En iyi 30 Animesi

bende onu soracaktım kardeşim o kadar instağramda populerdi o kadar 2. sezonu çıkarıldı neden yok ayrıca akame ga kill gibi ağlatan bir aksiyon filmini nasıl koymazlar pes doğrusu .bu sıralama neye göre yapıldı acaba ???
  22. kata silvia

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

çizimlerin çok iyi eline sağlık ama el ve rakursi çizimlerine dikkat et
  23. bunalımdayım saçımı mal gibi kestiler lanet emi

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kata silvia

kata silvia

buldum az önce yolunu aNCA ÇİNÇİN yapınca düzeldi uzayıncaasıl kuaförüme kestirecem

24. krome çok tatlı canım da başkent onu ne hale getirmiş baksana
  25. bir manga bağlantısı paylaştım akame ga killden
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.