Jump to content

kata silvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

894
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne kata silvia kullanıcısının eklediği dosyalar

1. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

2. Death Parade şaşırtmaya devam ediyor. Ne bölümdü be :D

3. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

hsllettim msj attım sana pelin abla sen ne ağlemdesin

2. (See 65 other replies to this status update)

4. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

5. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

6. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

7. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

8. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

9. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

10. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

he ya benim bilgisayar da sorunlu geride kalıyorum sobbba otostop çekde gel buraya vallaha şekil değiştiren var bulun sen

11. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

boşlukraki kız teke teke tommiko nun cehennemi hangisi yırtık aaazlı kadın seç beğen al

12. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

boşlukraki kız teke teke tommiko nun cehennemi hangisi yırtık aaazlı kadın seç beğen al

13. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

zombiler zombiler ahanda hançer cebimdeki sümüklü mendillerin arasında varmış

14. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

15. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

önce bir kolumu sardırıyım al ilk yardım çamtası sar kolumu hadeee

16. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

katanam gümüş kızıl saplı katanam vallaha hem boşuna yanımda çatal bıcak ve makas seti getirmedim

zombi istilası olur diye hep taşırım yanımda

17. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

hafif parmağım ayrıca iyi saklarım eşyaları ben bir gidip alayım pelin abla benimle gelsene

18. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

19. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

bilmiyorum ki ama kanama durdu damarı kessem ağlarım yav

20. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

kolum sol kolum eminmisin yaraya bak öle de kendime acıdım bak

21. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

canavarı başımıza zaten o ikisi musallat etti yav

22. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

heee kolum kanıyo daha ama ya şekil değiştirense

23. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

BOZARIM MOTORUNU BEFORE SENDE ÇİZİK AT DA emin olak vallaha katana var arabada alırım olmadı Pelin ablayla arabaya biner kaçarız

24. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

ALKOLL VERİN DE MİKROBU GİTSİN BATU ANAHTARIN HALEN BENDE MOTORUN NERDE BEFOR

25. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

1. kata silvia

kata silvia

çaldım vallaha sen çadır iki kişilik deyince benimde uykym geldi gittim arka cebinden kenderler gibi aldım

ay kolum kanıyo fazla derin oldu heralde suyu olan varsa dökeyim ya da alkolü olN VARSA

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.