Jump to content

Annalisa

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Annalisa kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arkadaşlar ben burada yeni gibi gözükmesemde pek bişey bilmiyorum yardımcı olabilcek birileri varmıı ? TwT

1. Annalisa

Annalisa

Soldan sağa doğru bi çıkış yapsa yeter zaten yada mesaj atayım ben sana :D

2. (See 46 other replies to this status update)

2. Arkadaşlar ben burada yeni gibi gözükmesemde pek bişey bilmiyorum yardımcı olabilcek birileri varmıı ? TwT

1. Annalisa

Annalisa

Bende yarım saat forumda arıyorum birazda olsa öğrendim nasıl imza yapıldığını (tam değil ama yardım ederseniz pls :D)

3. Arkadaşlar ben burada yeni gibi gözükmesemde pek bişey bilmiyorum yardımcı olabilcek birileri varmıı ? TwT

1. Annalisa

Annalisa

Zıplasın hoplasın tamam kabul ulen :D Yeterki sen yap RafaeL :D

4. Arkadaşlar ben burada yeni gibi gözükmesemde pek bişey bilmiyorum yardımcı olabilcek birileri varmıı ? TwT

1. Annalisa

Annalisa

Nasıl yapılır artık söyliyecek misiniz yoksa ben burda çatlamaya başlıyacam lütfen :D

5. Arkadaşlar ben burada yeni gibi gözükmesemde pek bişey bilmiyorum yardımcı olabilcek birileri varmıı ? TwT

1. Annalisa

Annalisa

Aslında pelin resim olarak yapıcaktımda nasıl yapıldığını bilmediğimden size sordum bu arada gönderdiğin linke baktığımda gine bişey anlamadım :Dd (biraz kalın kafalıyımdır ._.)

6. Arkadaşlar ben burada yeni gibi gözükmesemde pek bişey bilmiyorum yardımcı olabilcek birileri varmıı ? TwT

1. Annalisa

Annalisa

Adımın olduğu bi gif olsa süper olurduda :D Sana zahmet vermek istemiyorum ._.

7. Arkadaşlar ben burada yeni gibi gözükmesemde pek bişey bilmiyorum yardımcı olabilcek birileri varmıı ? TwT

8. Arkadaşlar ben burada yeni gibi gözükmesemde pek bişey bilmiyorum yardımcı olabilcek birileri varmıı ? TwT

9. Arkadaşlar ben burada yeni gibi gözükmesemde pek bişey bilmiyorum yardımcı olabilcek birileri varmıı ? TwT

1. Annalisa

Annalisa

Mesela bi yere yorumunu yazıklarında altında gif gibi bişey olur ya onu nasıl yapıyolar ufacık bilgi kırıntısı bile yok bende TwT

10. İnsanları anlamak zor.''Bana bu hareketi yapmandan hoşlanmıyorum.'' dediğim zaman sanki çok ağır bir şey söylüyormuşum gibi davranılması...Sorun ben de mi anlayamıyorum.

1. Annalisa

Annalisa

Aynen bende anlamıyorum..özellikle KENDİNİ BEĞENMİŞLERİ anlamıyorum -_-

2. (See 10 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.