Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

historianWeeb kullanıcısının paylaşımları

1. historianWeeb

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Tales of Zestiria the x puan 6\10 Ibara no Ou 7\10
  2. historianWeeb

( 12 / 12 ) Bloodivores

NE KADAR SIRA DIŞI BIR KONU BU BÖYLE Şaka bir yana bir cok malzemeyi bir araya getirmişler umarım X maddesi yanlışlıkla bu karışıma dökülmez...
  3. Ilk sezona 6 vermiştim buda muhtelemen o kıvamda olucak. Şimdiden kolay gelsin
  4. historianWeeb

Gantz: O

Bi tane fragmanı izlemiştim çok tuhaf duruyordu ama bilemeyeceğim nolucagini (kagalar uhi ile yapıştırılmış gibiydi ben öyle hatırlıyorum)
  5. historianWeeb

Merhabalar Ben New.

H.G canım Keşke sevdiğin türü, animeyi falan yazaydın ordan yürürdüm böyle direk mesajla olmuyor o iş ya
  6. 6 verdiğim bir anime oldu çizimsel açıdan gayet tatmin edici bir seri olsada hikaye, olay örgüsü,karakterler açısından türünün diğer ornekleri gibiydi bu arada gözüne batmaya başladı böyle çok ilmaya başladı sanki 1 sezon yapip sonra 6 ay falan geçtikten sonra 2. Sezon yapıyorlar devamı da gelmiyor sanki böyle bir işleyiş var gibi sezonlar bittikten kisa bir süre sonra veya direk sin bölümde açıklanması gibi
  7. historianWeeb

Animelerde CG kullanımı

eline sağlık :)
  8. Kazandığım bölümde bir haftada " acaba doğru bölümde okumayı seçtim, doğru üniversiteyi girdim" düşüncesi normal midir yada her gün  2-3 saatlik ders için şehir değiştirmenin zor gelmesi, veya kısaca Osmanlıca  dersinin  getirdiği sorun mu? Umarım çabuk alışırım :D 

1. jans09

jans09

Doğru bölümde okuduğunu ve doğru üniversiteyi seçtiğini düşünmen güzel bir şey... Osmanlıcayı da çok kafana takma çabuk öğreniliyor. Üzerine düşersen metin falan çözersen bir süre sonra bulmaca gibi olacaktır. Sözlük olarak da Kamus-ı Türki'yi seç derim. Ferit Develioğlu daha kolay gibi ama Kamus arap alfabesini okumanı zorunlu kılar ve harflere olan göz aşinalığın artar... 

Bu arada bölüm ne?

2. historianWeeb

historianWeeb

Hocamızda aynı sözlüğü almanizi söylemişti

Tarih okuyorum ablacım :)

3. jans09

jans09

Vaaayyy benim bölüm :D Kolay gelsin şimdiden... 

Bu arada diğer çeşitli tarih dersi öğretmenlerinin verdiği kitapları benimle de paylaşır mısın? Okumadığım varsa okuyayım.... Muhabbet ederiz hem seninle :D 

İlk çağ tarihi için Gordon Childe, Tarihte Neler Oldu vardı bizim karışık gibi ama çok ilginç bir ilk çağ tarihi kitabıdır. Bir de Server Tanilli var İlk orta ve Yakın çağ Avrupa tarihi olarak. Çok işine yarayacaktır. Ay heyecanlandımmmmmm....... Çoğu notum duruyor daha yaaaa... Hangi üni?

9. historianWeeb

( 13 / 13 ) Ajin 2nd Season

kolay gelsin ilk sezon daha yeni çıkmaya başladığı sıra filmini izlemiştim doğal olarakta o sezon ful atlaya atlaya izlemiştim bunda ise filmi sonraya bırakayım diyorum hadi bakalım
  10. historianWeeb

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

berserk 6 shagaki 6 orange 6
  11. historianWeeb

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Citrus 2-5 Gakkougurashi! 42 Ore Ride!!
  12. historianWeeb

Berserk (2016) 4 Amaama to Inazuma 3
  13. historianWeeb

berserk vol 16-21
  14. Orange beklediğimden de mükemmeldi 

15. historianWeeb

Gakkougurashi! 41 berserk vol- 1-3
  16. historianWeeb

ReLife 1-13
  17. historianWeeb

ReLife acaba niye tüm bölümleri aynı gün verdiler :d
  18. Ansatsu Kyoushitsu ŞU SIRALAR İZLEYİPTE DÜZGÜN BİR SON YAPAN TEK ANİME GİBİ HİSSEDİYORUM (manga end yaptılar galiba zaten)

(capslock neden açık ayol len )

19. historianWeeb

Koutetsujou no Kabaneri Ansatsu Kyoushitsu (TV) 2nd Season
  20. historianWeeb

Ansatsu Kyoushitsu (TV) 2nd Season 25. Koutetsujou no Kabaneri 12.
  21. Bana mı öyle geliyor yoksa son zamanlarda çıkan animelerin finallelri hep böyle nasıl denir hiç bir şey anlaşılmıyor gibi 

22. historianWeeb

009-1 7-13 009-1: R&B
  23. historianWeeb

009-1 009-1: R&B
  24.  

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Strix.

Strix.

izlemiştim evet. güzel anime.  :D

3. historianWeeb

historianWeeb

Burada ki olay o değil  arkada ki ses BF1 fragmanı 

4. Strix.

Strix.

biliyorum :D

iyi emek verilmiş :D

Orucken düşünemiyorum ya :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.