Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

historianWeeb kullanıcısının paylaşımları

1. historianWeeb

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 2: Eien no Monogatari puanım 7
  2. Indiriyimde yarın üniversiteye giderken dinlerim :D
  3. historianWeeb

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 1: Hajimari no Monogatari puanim 7 veya 8
  4. historianWeeb

Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 1: Hajimari no Monogatari 7-8\10 12 bölümlük animesini izlemeye üşemiyordum ilk iki filmin animeyi anlattığını grenince vi başladım hadi bakalım :)
  5. 4 yıllık  TürkanimeTv hesabımın şifresini veya e-mail unuttuğumdan giremiyorum gerçi sadece ARAMA BUTONU için giriş yapıyordum şimdi oda gitti googledan aratıp veya tek tek harflerden bakıyorum  :) keşke site yorum atma kapatıldığında onuda salınsaydı gariban 

1. sadece okan

sadece okan

kötü olmuş :D ben 10 senedir tüm site ve forumlarda 2 şifrem vardır mutlaka onlardan birisi çıkar şifrem :D mail zaten sabit 2 tane kullanıyorum :D

6. historianWeeb

( 12 / 12 ) Bloodivores

x maddesi karışmış bu seriye açıkçası 2. bölüm teaserından sonra az çok bölüm gidişatlarını tahmin edebiliyorum haftalık takip edersem izlerim gibi fakat bölümler birikirse biraz :) çeviri için teşekkürler
  7. historianWeeb

Bul Getir!

Easy bende bir asker aliyim bari
  8. historianWeeb

Mahou Shoujo Ikusei Keikaku 1 Shuumatsu no Izetta 1 Bloodivores 1. Bölüm 1
  9. historianWeeb

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet 2013 yapımı olan filmi izledim ve güzeldi Himouto! Umaru-chan ? izlediniz mi
  10. Rewatchtan sonra güzel gidiyor 2 günden sonra .D
  11. Bloodivores

-Vampirli evrende geçiyor baş karakter pek kendini bilen bir tip gibi yanında da çok boktan tipler 2. bölüm teasernı bakınca bana çok tanıdık gelen bir komset olduğunu düşündüm haftalık izlersem gider ama biriktirip izleyemem şahsen

Shuumatsu no Izetta

-2. dünya savaşı + Efsanevi bir şahsiyet ve tabikide yardakcısı 12 bölüm boyunca Almanlardan kaçıp durucak gibi genr haftalık takiple olur öbür türlü pekte ilginç bir animu değil gibi

Mahou Shoujo Ikusei Keikaku

-Loli+ moe+büyü üçgeni kurulmuş bir anime o kadar ileri tuşuna bastım ki haftaya izlemem büyük olasılıkla şimdiden droplasam mı ne

12. historianWeeb

Bu Animeyi İzledin mi?

ilk sezonu izledim diğer iksini başlamadım :) Ecchi sevdiğim zaman (abartılı echhi ) Dakara Boku wa, H ga Dekinai. izledin mi :) sayın üye
  13. historianWeeb

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

aslında şu listeye 1-2 ekleye bleceğim seri var ama rewatchlayıp eklemek daha doğru olur :)
  14. historianWeeb

amagami ss 2. sezon Tanamachi, Kaoru Ayatsuji, Tsukasa arclarına tekrar bi izliğim dedim :)
  15. historianWeeb

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet "Bungaku Shoujo" Movie ??????????
  16. Emanet laptobu bozmak :( ablam çok güzel başımı şişirecek 

17. Studio Chizu, Ufotable bana göre
  18. historianWeeb

TürkAnimeTV İlk 20'ler

Keşke başka bir siteninde puan durumu yazsa çünkü ne yalan söyliyim çoğu kisinin puan verdiğini veya puanlarken mantıklı puan verdigini düşünmüyorum
  19. Zengalar, Oyuncak Askerler ve tavikide küçük arabalar :)
  20. historianWeeb

( 01 / 01 ) Bakemono no Ko

Ahhh... Çok beğendiğim bir filmdi hiç birsabiyesini atlatmadan izlemiştim. Ha tabikide bazı noktaları çok kilişe idi ama 10 üzerinden rahat 9 verilecek bir filmdi
  21. historianWeeb

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır 009-1 izledin mi sayın alttaki üye :d
  22. historianWeeb

( 12 / 12 ) Occultic;Nine

Steins;Gate yazari mi yazmıştı bunu stüdyolar ayni değil onu biliyorum bi irtak noktaları vardı ondan umutluydum bundan. Şimdi den kolay gelsin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.