Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

historianWeeb kullanıcısının paylaşımları

1. Sevilen Durarara!! Kapanış Klibi Live Action’a Uyarlandı 2. sezonuyla 10 Ocak’ta izleyicisi ile buluşacak olan Durarara!! serisi için hayranlara özel, Yuuya Matsushita’nın söylediği ilk sezonun Trust Me isimli kapanış klibi live-actiona uyarlanarak yeniden hazırlandı. Japonya’nın Telekominikasyon Şirketi KDDI çalışanlarının en sevilen karakterlere bürünerek hazırladığı klip büyük beğeni toplandı. Videonun sonunda ise kamera arkası görüntülere yer verildi. İşte 15 çalışanın katılımıyla hazırlanan o renkli klip: http://www.youtube.com/watch?v=VNDsaUg5zf4 Şirket ek olarak bir de hem anime hem de live-action klibinin eş anlı olarak yer aldığı bir karşılaştırma videosu yayımladı. http://www.youtube.com/watch?v=fykgVrb9UK4 Alıntı:animeFantastica
  2. historianWeeb

Merhabalar :P

Hoş bulduk :)
  3. Merhabalar ben Ayhan Mehmet 17 yaşındayım lise 3te okumaktayım.. Eee aslında forumda ki kendini banlatan free word’üm kendimi niye banlatıtğımı soracaksanız o sıralar tükenmişlik sendromu… Yok yok o biraz ağır kaçabilir :D ama uzun bir süre hiçbir şeyden zevk alamadım bir tür sıkılmışlık var idi üstümde bende bir anlık gazla kendimi banlattırdım :D şu an o sorunları yendim gibi geri döniyim dedim her neyse bu kadar yeter sanırsam . Sevdiğim birkaç animeyi yazarsam Bleach tbets 4ever! Ao no excorcist beelzebub fairy Tail tokyo ghoul Seitokai Yakuindomo Bakuman To aru serisi bu liste uzatırım ben :D Ayy yeter AYOL bu kadar laf asdfg tekrardan tanıştığıma memnum oldum kısmetse iyi geçiniriz :D
  4. historianWeeb

Herkese Merhaba

Hoş geldin bende Ayhan
  5. historianWeeb

Shokugeki no Soma’nın İlk Uzun Videosu

hem acıktıracak hemde ... neyse orasını boş verin siz :D
  6. geldiğinde güzel olup olmayacağına karar veririz :D
  7. historianWeeb

To Love-Ru Darkness Animesine 2. Sezon

Ben daha 1. sezonu bile bitirmedim çok üşeniyorum çok :unsure: birikiyordu birikiyor be :( serinin en çok kazandığı kısım ecchi zaten ne azaltması çoşarlar :D
  8. hmm güzel nitekin böle çok abüzük bir şekilde bitecek gibi gözüktü bana olur mu öle şey canım o zaman karakterin ilginçliği gider :D
  9. historianWeeb

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

3 ünü pc indirip oynamıştım nedense beni pek sarmamıştı sadece free battle bölümünde takılmıştım uzun bir süre yazın Ps4 alma gibi hayallerim var spotçuda bulursam almayı düşünürüm :)
  10. çivili sopa ve çakmak çok kullanışlı olabilir
  11. historianWeeb

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Sword Art Online II 16-25 Ookami Shoujo to Kuro Ouji 10-12
  12. historianWeeb

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ookami Shoujo to Kuro Ouji Sword Art Online II
  13. Ana Hikayenin 6 Yıl Sonrasını Anlatacak Steins;Gate: The Committee of Antimatter İptal Oldu Steins;Gate’in yapımcılarından 5pb.’nin önce 29 Ağustos 2014 tarihinde Japonya’da yayımlanacak dediği ancak sonrasında çıkışı 14 Ocak 2015 tarihine ertelenen yeni Steins;Gate görsel romanı Steins;Gate : The Committee of Antimatter projesi iptal edildi. Choushirou Miwa’nın yazacağı, Tadasu Yoshida’nın çizeceği romanın sitesinde bu duruma çeşitli sebeplerin yol açtığı belirtilirken, bu sebeplerin ne olduğuna dair bilgi verilmedi. Karakterlerin 6 yıl sonraki hallerine ait görsellerin dahi yayımlanmış olduğu 2016 yılının Akihabara’sında geçecek Steins;Gate: The Committee of Antimatter projesinin iptali gerçekten üzücü oldu. Alıntı: AnimeFantastica
  14. historianWeeb

En Son Bitirdiğiniz Anime?

eX-Driver Mitsuwano Mujaki no Rakuen Ane Log
  15. historianWeeb

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

eX-Driver 5-6 Mitsuwano 1 Mujaki no Rakuen1 Ane Log1
  16. historianWeeb

Selamün aleyküm

hoş geldin bende Mehmet
  17. facebook vb yerler gene bi nepze özele giriyor kardeş atacak biri olacağını bende sanmıyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.