Jump to content

Erascupin

Üyeler
  • İçerik sayısı

123
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Erascupin kullanıcısının paylaşımları

1. Erascupin

Yeni Cosplay Planım *-*

2. Erascupin

Yeni Cosplay Planım *-*

Güzel konu, ben de Bell Cranel için hazırlık yapıyorum. Welf'den aldığı son zırh'ları yapmaya çalışıcam, Hestia Knife dahil ama Mino boynuzundan yapılan dagger'ı yapmayabilirim. Çizim yarışması bittikten sonra başlıyorum, bakalım nasıl bişey çıkıcak ortaya
  3. Rokka no Yuusha (六花の勇者)Opening Müzik: Michi - Cry for the Turth (Kısa versiyon) Video, PV1, PV2 ve Trailer birleştirilerek hazırlandı. Visualizer için Adobe After Effects CS6 kullandım. ^_^
  4. Erascupin

( 12 / 12 ) Rokka no Yuusha

Fremy Speeddraw (Seiyuu - Aoi Yuuki) ^_^ Beklediğim serilerden biri
  5. Facebook dışına pek çıkmak istemeyenler de var :) Çoğu kişi mobil ve forumu belki de bilmiyor, kullanmadı ya da girmek istemiyor. Katılımcı sayısı az değil ama çok çok fazla da değil... Bi an Çizim yerine AMV yarışması olsaydı ne olurdu acaba diye düşündüğüm oldu
  6. Bilgi için sağol, Eylül sonunda bende duydum farklı bir etkinlik için, iyice araştırır doğrular arayıp bilgi alırım. ^_^
  7. GFA'dan geç haberim olduğu için stok yapamadım, stand için görüşüp bilgi almış olsam da, önümüzde ki sene içindi. Diğer etkinlikleri boş geçmemeyi düşünüyorum, güzel planlarım var :)
  8. Katılamayacak olmak üzücü, Çizim yarışması bi kenara, üstüne elimde yeterince ürün bulunmadığından stand için de gelemiyorum... bir sonrakine artık ^_^
  9. Bilgilendirme. Katılımcılar çalışmalarında Sulu Boya kullanabilirler.
  10. Seçilen tema zor olduğu için katılımın az olması sebebiyle yarışma iptal edilmiştir. Bilgi için video'yu izleyebilirsiniz. https://www.facebook.com/ORGNEET/videos/vb.1464854833762044/1613229612257898/?type=2&theater Merhaba Türk Anime, Anime ve Manga severler.5. Etkinliğimiz Çizim Yarışması, yarın 25 Haziran 2015 tarihinde başlıyor. NEET ve biraz kendimden bahsedeyim. Etkinliğe geçmeden önce Ben NEET'in kurucusu Eras. Adım Buğra, 23 yaşındayım, 2014 Temmuz ayından beri NEET ile uğraşıyorum, aslında son 5 aydır ciddi şekil de uğraşıyorum diyebilirim. Bu 5. etkinliğimiz olacak ve şimdiden çok çok fazla ödüller, hediyeler dağıttık ve bir Yetenek Yarışması düzenlemeye karar verdik. NEET ''Zamanda Yolculuk'' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması 25 Haziran ~ 4 Temmuz arasında yapılacak olan yarışma'nın temasını Zamanda Yolculuk olarak belirledik. Katılımcılardan Steins; Gate karakteri ''Kurisu Makise'' üzerinde zamanda yolculuk konulu bir çalışma yapmalarını istiyoruz. Futuristic çalışmalar, günümüze uyarlamalar ve ya geçmiş zaman kullanılabilir. Ek olarak ''Sulu Boya'' kullanımına izin verilmiştir. Örnek olarak; Oda Nobunaga zamanında yaşayan Mızrak kullanan bir Kurisu Makise ve ya 2095 yılından Büyü, Robotik çağ da yaşayan bir Kurisu Makise... Hayal gücünün sınırı yoktur. Örneklerden çok çok farklı çalışmalar da ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sizin elinizde. Çiziminizi sayfaya mesaj olarak gönderdiğinizde, tüm kontrolleri yapmış ve yarışmaya o çizim ile katılmış sayılırsınız. Sonradan çalışmanız üzerinde herhangi bir değişiklik yapamazsınız. İyi çalışmalar, iyi eğlenceler. Ön Bilgi: Ön bilgiye ek olarak ''Marker''ın yanısıra ''Renkli Kuru Boya Kalemi'' de kullanılabilir. ÖDÜLLER 1. Kazanan *Death Note Defteri + Tüy Kalem *One Piece ‘‘Portgas D. ACE’’ Şapkası *Tokyo Ghoul Kulakiçi Kulaklık *Naruto ‘‘Konoha’’ Kolyesi 2. Kazanan *Tokyo Ghoul Kulakiçi Kulaklık *Fairy Tail Amblemi Kolyesi 3. Kazanan *Shingeki no Kyojin Bilekliği *Tisho %10 İndirim Kuponu ÖDÜLLER
  11. Erascupin

AMV+ GL!TCH ► Seven Nation Army [Güncellendi 3.12.15]

Evet, sayfa sürekli aktif ama çok sık amv yapamıyorum, genelde video kesitleri, anime görselleri, haber vb. paylaşımlar, etkinlikleri unutmamak lazım.
  12. Erascupin

Güncelleme. Yeni (mini) AMV ana konuya eklendi. https://www.youtube.com/watch?v=ajwEiuiWg5k
  13. Güncelleme. Babalar Günü dolayısıyla Standart Yaka Erkek Tişörtler 21 TL'ye indirildi. İndirim 1 hafta sürecek yani 21 Haziran tarihin de bitiyor. Ayrıca her alışverişiniz de bir sonra ki alışverişiniz için %10 indirim kuponu kazanıyorsunuz. Bu yüzden alışveriş yaptığınız zaman sizden mail adresi istendiğinde doğru yazdığınıza emin olun. ^_^ *Markete Gintama, Naruto, Neon Genesis, KanColle, Kuroko no Basket, DanMachi gibi serilerin yeni ürünleri Mousepad olarak eklendi, onay bekliyorlar. NOT: Kapıda Ödeme aktif değil. Market ''Ürün Özelleştirme'' Klavuzu video'lu anlatım.
  14. Gören forum yetkilileri paylaş ya da paylaşma demediler, ben de özelden isteyen kişilere link atıyorum, kesin birşey söylerlerse konuya ekleyebilirim linki, özelden gönderiyorum
  15. Gönderiyorum, Mousepad tasarımlarını eklemedim çünkü, herhangi bir tasarıma gelip ''Özelleştir'' butonuna basınca resim yüklendiği zaman sol tarafta olan listelenen her ürünü o tasarıma uygun hale getirip alabiliyorsunuz, mouse, mousepad, tablo, büzgülü spor çanta, anahtarlık, telefon kılıfı, saat dahil bir çok ürün var :) Onun için de bir resim hazırladım http://i.imgur.com/QzEuTVU.jpg Gönderiyorum :) Shigatsu wa Kimi no Uso ve bi kaç yeni seri tasarımlarından sonra eski serilere başlamayı düşünüyordum ben de ^_^
  16. Hepsini eklemedim aslında. OP, Death Note, Bleach, Naruto var, eski serilere biraz daha ağırlık vericem, nostalji'yi daha çok seviyor insanlar :) Ara ara diğerlerini de eklerim konuyu güncelleyip. Gönderiyorum
  17. Hataraku Maou-sama 2. sezon gelse de izlesek.

18. %100 Pamuk malzeme kullanılıyor, kumaş kalınlığı orta derecede. Erkek tişörtler de Siyah, beyaz, gri, füme, kırmızı, lacivert olarak 6 ayrı renk seçeneği ve S ~ XXL bedenleri var.Tişört kesimini kendin özelleştirebiliyorsun site de, spor kesim, uzun kollu, kapşonlu gibi...
  19. Merhaba Türk Anime, konu başlığında belirttiğim gibi Tişört, Kupa, Yastık, Tablo, Mousepad vb. ürünler için tasarımlar yapıyorum. 1. senesini doldurmak üzere olan bir sanal dükkanım var. Sürekli yeni tasarımlar ekliyorum, Market linkini incelemeniz için aşağo da verdim, aklınıza takılan bir soru olursa yazabilirsiniz. Kapıda Ödeme seçeneği: Aktif (Kapıda ödeme seçeneği yoğunluktan dolayı ara sıra kapandığı için forumda sürekli güncellemesini yapacağım.) Markette bulunmayan ve ya ''Şu tasarım Spor Kesim tişört üzerinde olsaydı daha iyi olurdu'' dediğiniz ürünler için ''Özelleştirme'' seçeneği var, mesela Esdeath tasarımını Kapşonlu üzerinde istiyorsunuz, ''Ürünü Özelleştir'' butonuna basarak solda ki kategori'den Kapşonlu ve ya istediğiniz herhangi bir ürün üzerine baskı yaptırabiliyorsunuz. Resimli bir şekil de onu da anlattım Spoilerda ki link'ten bakabilirsiniz. Resimli Anlatım Video Anlatım NOT: Özelleştirilen ürünler de, kişi kendi zevkine göre düzenlediği için geri iadesi yapılamıyor, o yüzden dikkatli şekil de ürün üzerinde oynama yapın. :) Market Linki: http://www.tisho.com/dukkan/neet_2283 Markette ki bir kaç tasarımın resmi; Mousepad'ler Link: http://www.tisho.com/dukkan/kategori/neet_2283_4268 31.8.2015 tarihinde eklenenler; Charlotte Animesi ZHIEND Tişörtleri ve telefon kapağı tasarımları markete eklendi ^_^ 9.11.2015 tarihinde eklenenler Steins;Gate "This is Steins;Gate's Choice. El Psy Congroo" Tişörtleri markete eklendi.
  20. Erascupin

AMV ASMV Tasarımcıları Arıyoruz

Güzel fikir, sayfanız için amv yapamayacak olsam da program desteği verebilirim belki zaman buldukça, benim de bir sayfam var. Onun dışında bir kaç anime sayfası ve Anime ürünleri sattığım alışveriş sitesiyle ilgileniyorum, Reklam olur diye forum da paylaşmadım, desteğe mail attım ama cevap gelmeyince de üstelemedim. Belki size yardımım dokunabilir ama sayfa da görev alamam malesef. ^_^
  21. Erascupin

[Re-work] DanMachi - Bell Cranel vs Minotauros「AMV」

Müzik seçimi biraz öyle oldu :) Amaç bölüm ilk çıktığı gün kesip biçip net'e atmaktı aceleyle olunca editleyemedim bile, o yüzden re-work yaptım ama müziği değiştirmedim. Ayrıca geç gördüm, konuyu bu konu ile http://goo.gl/mdf5WI (url'de 3. karakter bulunduğu için goo.gl'dan kısaltmak zorunda kaldım) birleştirebilir misiniz ?
  22. Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka (DanMachi) AMV. Bölüm çıktığı gibi; ''fazla gecikmeden o fight'ın bir AMV'sini yapayım iyi hit alır'' dedim ama sadece kes-yapıştır müzik ekle tarzında basit bir AMV oldu, sonra buna bi re-work gerek diyerek bunu yaptım :) Eski versiyon
  23. Erascupin

Uzun şarkı son kullanışım olacak benim de, 3 dk'yı geçmeyen şarkılar bulmaya çalışıcam eğer amv yaparsam, kısa partlar kullanmaya çalıştım ama şarkı bir yerde durgunlaşıyor ve coşuyor, durgunlaştığı yerde biraz uzun partlarım oldu, yine dediğin gibi şarkıya uygun şekilde kısa partlar kullansaydım daha iyi bir amv çıkabilirdi ortaya, temmuz animeleri için bakıcaz artık :)
  24. Merhaba Türk Anime, çok fazla amv yapmam, video kesitleri almaktan amv'ye zaman kalmıyor, ara ara zaman oldukça ve güzel sahneler buldukça köşeye atıyordum, temmuz 2015 animeleri için bir kaç demo hazırladım ama animelerin bitmesini beklemek zorunda olmak kötü... AMV'ler için Adobe After Effects ve Adobe Premiere Pro CS6 kullanıyorum. Çok fazla bir bilgim olduğu söylenemez. Grafik tasarımcı olsam da video da o kadar iyi sayılmam. 5x AMV'den önce araya bir GANGSTA. AMV kaynatayım dedim. ^_^ https://www.youtube.com/watch?v=KtNBP7jr0nI Müzik: Seven Nation Army (Glitch Mob Remix) Sanırım yapmaya başladığım en uğraşılı AMV olacak diyebilirim, bitirmek için Temmuz 2015 animelerinin final yapmasınıbeklemek zorundayım. Rokka no Yuusha, GANGSTA, Overlord, GATE: Jietai, GOD EATER serilerinden bir amv mix yapıyorum. Şimdilik bir demo hazırladım, yorum ve eleştirilerinizi kendinize saklamayın onlar bana lazım. :) https://www.youtube.com/watch?v=6fpTrTtj6mk Animeler:Rokka no YuushaGANGSTA.GOD EATEROverlordGATE: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri Kullanılan Programlar:Adobe After EffectsAdobe Premiere Pro Müzik: Of Mice & Men - Another You Diğer çalışmalar: https://www.youtube.com/watch?v=ccVWTVT9z08 -Music: Starset - It Has Begun -Animeler - Series 00:07 ~ 00:16 : Black Bullet 00:17 ~ 00:23 : Noragami 00:24 ~ 00:32 : Akame ga Kill 00:33 ~ 00:57 : Noragami 00:59 ~ 01:00 : Mahouka Koukou no Rettousei 01:01 ~ 01:08 : Bakemonogatari 01:09 ~ 01:26 : Fairy Tail 01:27 ~ 01:34 : Kekkai Sensen 01:35 ~ 01:49 : Sword Art Online II 01:50 ~ 02:04 : Owari no Seraph 02:05 ~ 02:18 : No Game No Life 02:19 ~ 02:53 : Hataraku Maou-sama 02:54 ~ 02:57 : Mahouka Koukou no Rettousei 02:58 ~ 03:38 : Code: Breaker 03:39 ~ 03:44 : Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka -DanMachi- 03:45 ~ 03:52 : Sword Art Online II 03:53 ~ 04:10 : K-Project Movie 04:11 ~ K-Project Intro : Tokyo Ghoul https://www.youtube.com/watch?v=ajwEiuiWg5k Müzik : Sick Puppies - War Anime: K-Project (Sezon 1) Ara ara kurcalayıp kayıt edip kapattığım bi projeydi, kısa tutup bitireyim dedim. ^_^ T-Wayne - Nasty Freestyle https://www.youtube.com/watch?v=gSNg_Y_A5gI
  25. Erascupin

Fan art ve Tasarım çalışmalarım

Çok sık forum kullanmadığımdan aklıma gelmedi, Papillon düzenleyip spoiler eklemiş. ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.