Jump to content

Erascupin

Üyeler
  • İçerik sayısı

123
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Erascupin kullanıcısının paylaşımları

1. Erascupin

Fan art ve Tasarım çalışmalarım

Yorumlar için teşekkürler, tam boyutlarını atamayacak olsam da, ara ara yine diğer tasarımları da paylaşırım ^_^
  2. Merhaba Türk Anime, uzuun uzun zamandır sitedeyim ama forum da aktif olamıyorum işim yüzünden, yine de Facebook sayfam da vlog çalıştığımdan tüm anime kesitlerini Türk Anime'den alıyorum. :) Yine aktifmişim. Aynı zaman da grafik tasarımcıyım, dolayısıyla MMORPG oyunların introları, website grafik işleri ve tişört, kupa, yastık tasarımları gibi işlerle de uğraşıyorum, bunlara anime de eklenince ortaya güzel şeyler çıkıyor. Bir kaç tasarım gönderiyorum ama bunlar hibe değildir, tabi hoşunuza gideni alıp duvar kağıdı, kapak ve ya profil resmi olarak kullanabilirsiniz ama ticari ortam da kullanılmaya izinleri yok. Resimler tişört, kupa, tablo, yastık kılıfı vb. ürünler de kullanılan tasarımlardır. Değerlendirme ve eleştiriye açıklar, yorumlarınızı bekliyorum. :) *Yapılan bazı tasarımlar da esinlenme yöntemi kullanılmıştır. Çoğu orjinal art'tan ve anime kesitlerinden alındı.
  3. İzlediğim videolar arasında kaliteli şeyler çıkmış ortaya, biraz renklendirmek ve kızıştırmak adına kısa bir intro paylaşayım, video'nun hazırlanışı hala sürüyor :) http://youtu.be/_KIoMEDp2iQ
  4. Tüm herşey hazır olduğunda belki paylaşabilirim, kafamda tam oturmuş durumda, benden başka bir arkadaş daha farklı bir konseptte 2 video hazırlıyor. Dediğin gibi ciddi bir çalışma olacak ama bir anda ortaya çıksın istiyorum, karanlık, pek belli olmayan bir fragman paylaşmaktan zarar gelmez sanırım. ^_^ Tamamdır, o zaman intro'yu es geçiyoruz :) Açıklama için teşekkürler.
  5. > Bonus içeriği için şöyle bir açıklama getireyim. Kullanılacak eşyalar, materyallerin ve ortamın hazırlanışı, süsler, figürler ve kıyafetlerin hazırlanışı, odanın düzeni, renklendirme vb. olayların hızlandırılmış hali. Şubat ayını bulur sanıyorum. :)
  6. Merhaba, birkaç sorum olacak. Video'da kişinin isminin yanısıra, video başına ve ya sonuna marka, ekip ismi/logosu vb. intro ekleyebilir miyiz ? Bir örnek gösterebilirim. Ayrıca video da kapanışı yaptıktan sonra, sonuna bonus olarak 30-40 saniyelik hızlandırılmış ek yerleştirebilir miyiz ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.