Jump to content

LucisTenebris

Üyeler
  • İçerik sayısı

883
  • Son ziyareti

LucisTenebris kullanıcısının paylaşımları

1. LucisTenebris

Bu Yıl Sabırsızlıkla Beklenen Animeler

ne o çabuk söyle[emoji28]
  2. saat 22.30a kadar okuldaki soru çözümündeyim [emoji17][emoji17]
  3. dominion severdim gerçi sınav şeysi yüzünden geçici bıraktım oyunu
  4. LucisTenebris

Bu Yıl Sabırsızlıkla Beklenen Animeler

ben bi ara gate ede bak derim pişman olmazsın
  5. LucisTenebris

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

K: Return of the kings devamını beklicem gayet güzel bi anime başta sevmemiştim gerçi ama olsun sonradan bağlıyo kendine
  6. LucisTenebris

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

hahaa [emoji23][emoji23] iyimiş [emoji106]bu arada k: project in 3. sezonu gelcek mi bilen var mı
  7. LucisTenebris

Bu Animeyi İzledin mi?

Aye sir![emoji1] alttaki gintama izlemiştir??
  8. sadece bir mi bi takım olsa olmaz mı ben mesela k project teki kırmızı klanla geçirmek isterdim [emoji1]adamlar çok kafa tipler[emoji1] madem bir kişi seçicez o zaman ...(seçemedim [emoji17])
  9. LucisTenebris

Merhabalar

şairane biri gelmiş ( yanlış anlama lütfen bu bi iltifat bro [emoji4]) hoş gelmiş açık sözlü olmanı sevdim bende açık sözlüyüm gerçi bu yüzden insanları üzüyomuşum gibi hissediyom ama durduranıyom işte neyse ben Mustafa m.o [emoji4][emoji4] keyifli forumlar
  10. LucisTenebris

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

no game no life gelcek mi artık kesin bilgi var mı yoksa yine ihtimallere dayalı mı bilgiler?[emoji17]
  11. yani bi açıdan log horizona benziyo o zaman beklentilerim arttı [emoji4]
  12. dediğinde haklısın ama olaylar yavaş gelişiyodu bence o yüzden bir süre sıkmaya başladı mesela ben 3-6. arasını zar zor izledim neyse konuya döncek olursak anime güzel gibi çevirmeni ilk defa gördüm [emoji17] umarım güzel bir iş çıkar şimdiden kolay gelsin [emoji1]
  13. LucisTenebris

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gakusen toshi asterisk
  14. eve gidilince izleniyo kesinlikle [emoji106][emoji106][emoji12]
  15. LucisTenebris

( 13 / 13 ) Ajin

aynen baya iyi olcak gibi [emoji4]
  16. LucisTenebris

Ecchi FC [+18]

to love ru serisini bi sırasıyla yazar mısınız en son hangisindr kaldığımı ismem hatırlayamadım bi görsem hatırlarım ona göre devam etcem şu sansürsüzden [emoji4] bide shinmai maou no testament in sansürsüz nerde bulabilirim
  17. ben fate stay night (eski vers.) daki assasinin saçı derdim öyle saçım olsun isterim [emoji4] kızlarda ise muhtemelen erza derdim ( kızıl saçı severim [emoji4])
  18. o anime güzel mi ben anlamadım pek kapağı ve konusunu
  19. Taimadou gakuen 35 shiken shoutai benzer animeleri bildiğiniz kadarıyla dizer misiniz
  20. LucisTenebris

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim [emoji106] alttaki Taimadou gakuen 35 shiken shoutai izlemiştir
  21. çevirmeye başladığın zaman haber ver olur mu [emoji28] konusu ilgimi çekti fakat anlamadığım şey şu : neden anime olmasını istemiyosun evet belki 12-24 bölüm bi animesi hoş olmaz ama bi 60-80 civarı bölümlü bi anime olsa hoş olmaz mı ? gerçi bu benim düşüncem [emoji4]
  22. LucisTenebris

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Shinmai maou no testament burst baştan sona kadar bitti Rakudai kishi no cavalry son 4 bölümü izledim bitti Terra formars 8. bölüme kadar izledim [emoji28] yeni yıla anime izleyerek girdim (malesef[emoji17])
  23. LucisTenebris

Selam

Hoş geldin az önce animesini bitirdim ismi görünce bi selam çakayım dedim[emoji1] bu arada benzer türleri seviyomuşuz[emoji4]
  24. ne güzel ya hayatım hiç kar görmedim [emoji17][emoji17]
  25. LucisTenebris

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Rakudai kishi no cavalry ve Shinmai maou no testament burst
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.