Jump to content

LucisTenebris

Üyeler
  • İçerik sayısı

883
  • Son ziyareti

LucisTenebris kullanıcısının paylaşımları

1. dişçide sıra bekliyom [emoji28][emoji17]
  2. LucisTenebris

Merhaba

Hoş geldin bro [emoji4]
  3. LucisTenebris

SOUSEI NO ONMYOUJI

madhouse sa çok iyi olur hadi bakalım [emoji28]
  4. istikamet okul [emoji17]
  5. senin durum overlorddaki karaktere benzemiş loncadaki her kes oyundan çıkıyo bi bu çıkamıyo ya tek başına takılıyo [emoji28]
  6. LucisTenebris

Bu Animeyi İzledin mi?

5 dk önce sitede baktım izlesem mi izlemesem mi diye haftaya kaldı[emoji28] alttaki Free! izlemiştir ( kendim izlemedim bi anda aklıma geldi[emoji28])
  7. LucisTenebris

Fairy Tail Güç Tablosu

cana nın puanı düşük geldi onun dışında natsu gray ve gajeel i daha yüksek jellali çok az daha düşük beklerdim [emoji17]
  8. Anaaa kaxel babanın doğum günü müydü [emoji33][emoji33] Doğum günün kutlu olsun reyizz yeni senende bol anime haberleri bekliyom senden [emoji4]
  9. Biraz gülmek isterseniz diye :S Ehem wattpad hesabım var. Dilerseniz buradan ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda bir Payday Fan-Fiction'u çıkarmayı düşünüyorum zaten. Ne derler bilirsiniz, müzik ruhun gıdasıdır. Ben de ruhumun özetini çıkardım. Bu kadar mükkemel bir özet arasam bile zor bulurdum :huh: Sakin sakin giderken silahları çıkarıp "Get down on the ground!" diye bağırmak çok güzeldi. Teşekkürler Viklund. Hımm... aklıma şimdilik birşey gelmiyor. Rica etsem tanışırken kendisine hitap etme şeklim hakkında fikir verebilir mi ^^ tumblr hesabım vardı galiba... aham evet buldum. Ya aslında ben biraz takıntılıyım. Bir yerde nickname değiştirince diğer heryerde değiştiriyorum. Mükkemeliyetçiyim biraz. tumblr hesabımı buldum ama bomboş. Bana takip edilebilecek bloglar önerirseniz sevinirim ^^ İşte bu da tumblr hesabım. Aklıma daha başka bir şey gelmiyor. Aaa kendimden bahsederken animeleri unuttum. Evet animeye Naruto ile başladım. Tam 3 gün önce. Hala da başka anime izlemedim. Şu an da Fruko gazoz içerek de bu konuyu yolluyorum. Ehem merhabalar :whistling: öncelikle hoşgeldin hoxton konusuna gelicek olursak evet bi ara etkinlik oldu hoxton için o sıralarda oynanabiliyodu sonrasında noldu bilmiyom bıraktım orda paydayi ve en çok mediclerin küfrederek kaldırmasını özlücem sanırım[emoji23] Forum kuralları falan filan bi bak sen yinede[emoji28] bu arada Musti ben [emoji113] anime izliceksen naruto klasik zaten FMA , Bleach , Noragami , Owari no seraph , highschool dxd ( ecchi seversen ) şimdilik bunlara bakabilirsin sanırım neden Death note önermedin derseniz , üzgünüm DN sevemediğim sayılı animelerden [emoji17]
  10. LucisTenebris

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

skyrim baya iyi ingilizcem çok iyi değil ve malesef ps3 e türkçe yama indiremiyom o yüzden hikayeyi tam anlamadım ama az çok oynarken çıkarılıyor(hikayenin %10 oynarken %90ı kitapları okurken çıkıyo aslında[emoji1]) onun dışında WoW kesinlikle başka bir dünya ya paralı olması biraz sıkıntı ama böylelikle veletler doluşmuyo oyuna[emoji28] Assassin's creed , 3. oyuna kadar hikaye güzel gidiyodu 3 ten sonra bozdu baya [emoji17] Call of duty , buna herkes "silah adam öldürüyon ne hikayesi ***" dese de ben ghost un öldüğü sahnede baya ağlamıştım oyunun bi hikayesi var oynarken anlamasanızda bitirince anlıyosunuz çok seviyodum şahsen [emoji1]
  11. LucisTenebris

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kuusen Madoushi kouhosei no kyoukan yaz animelerinden eksik kalanları bitiriyom konuya gelirsek güzeldi . büyücü kızlara eğitim veren ve ülkede hain diye anılan bir adam var bunun öğrencileri baya bi salak[emoji28] bunları eğitirken başlarından geçen olaylar var birazda ecchi
  12. yaz animelerinin daha iyiydi ama bunlarda fena sayılmaz hele owari ve heavy object(ki listede yok sanırım) en sağlamları [emoji28]
  13. konu ne videoyu izleyemiyom şu sıralarda [emoji17]
  14. fate de ki sen miydin woaw çok sevmiştim ellerine sağlık
  15. lord of troll ile birlikte mi oynucaksınız yoksa kendiniz mi [emoji53]
  16. üni sınavına hazırlanırdım (daha başlayamadım ders çalışmaya[emoji22][emoji17][emoji17][emoji24])
  17. LucisTenebris

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim ve çok sevdim [emoji1] alttaki overlord izlemiştir
  18. LucisTenebris

Bu Animeyi İzledin mi?

evet güzeldi [emoji1] alttaki kimi ni todoke izlemiştir??
  19. LucisTenebris

Fairy Tail Favori Takımınız ?

gray x juvia (combo saldırıları çok sağlam ) ya da laxus x natsu x wendy x gajeel
  20. yeni çıkan ecchilere baktın mı bu sefer daha az sapıklık var eski ecchilere göre en azından şimdilik[emoji28]
  21. düşündümde kaneki rahatça alır o değilde aynı takımda olduklarını bi düşünsene o zaman katliam çıkar[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji4][emoji4][emoji4]
  22. LucisTenebris

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

hangi anime o
  23. LucisTenebris

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

yuno yazmış herkes gerçi şaşırmadım [emoji28] bencede yuno [emoji12]
  24. animeleri listeye atıyım yavaştan izlerim [emoji4]
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.