Jump to content

LucisTenebris

Üyeler
  • İçerik sayısı

883
  • Son ziyareti

LucisTenebris kullanıcısının paylaşımları

1. shakugan no shana ya başladım çizimleri sevmesemde konusu ilgi çekici önerin için sağol[emoji1]
  2. LucisTenebris

Bu Animeyi İzledin mi?

kesinlikle bayıldım[emoji1] alttaki owari no seraph izlemiştir
  3. gençler süper güçler(veya doğa üstü) + romantizm + mümkünse ecchi + mümkünse komedi (son ikisi olmasada olur) bir veya birkaç tane anime önerir misiniz
  4. LucisTenebris

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

GOKU veya Owari no seraphtan YU: ilk sezon final bölümünden dolayı bunu söyledim
  5. LucisTenebris

En Son Bitirdiğiniz Anime?

2. sezon gelmez gibi dünyadaki bütün yeteneklilerin yeteneklerini aldı ya başka bişi kalmadı ama inan bana gayet iyi bi sondu hani ben senin sevgilinim kısmına hayran kaldım zaten charlotte bitti
  6. LucisTenebris

Hatsune Miku

dinlemektense oynamak daha eğlenceli hem dinleyip hemde o tuşlara basmaya çalışmak ...[emoji28]
  7. LucisTenebris

Merhaba

hoş geldin her türlü ecchi anime önerisinde bulunabilirim [emoji28] Mustafa bende MO[emoji1]
  8. LucisTenebris

Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime

ya abi insanlar para verip izlemektense internetten izlemeyi tercih ederler ondan böyle düşük bnce
  9. biraz olsa fena olmaz aslında[emoji28] ama sarışın kız faktörü var işte [emoji23]
  10. LucisTenebris

SOUSEI NO ONMYOUJI

animesi çıkar mı bunun çünkü çok güzel bi de animesini izlemek isterim[emoji28]
  11. LucisTenebris

Bleach FC

, edit : woaw naptın öyle [emoji28]
  12. ohaaaaa çok iyiiiiii bu arada dil değiştirmeyi bi ben bilmiyom sanırım[emoji22]
  13. Anime cidden iyi eğlenceli ve komik herkese tavsiye ederim ecchi sevmeyenlerin bile sevebileceği bi r anime kesinlikle
  14. bende az önce izledim ağladım gelip başkalarını ağlatıyım dedim [emoji28]
  15. seriyi bilmiyom ama anlatışından yarıldım[emoji1][emoji23][emoji23]owari no seraph ta neler olur tahminler var mı[emoji58]
  16. comer luciferin ecchilerin gerisinde olmasını ve ecchiler 1-2 sıra daha yukarda olmasını isterdim ama iyi yinede
  17. anime güzelde şu yaoi gibi kısmı olmasa iyi olurdu [emoji28]
  18. sınavlar yakın ya belki ondandır mesela benim yarın başlıyo[emoji28]
  19. LucisTenebris

No Game No Life FC

değil mi ?[emoji28]üzerinde tuhaf bi etki bırakıyo sanki bişi varmış gibi tekrar tekrar bakıyom[emoji28]
  20. LucisTenebris

No Game No Life FC

o kadar kötü değil aslında [emoji28] fotoğrafçı iyi düzenlemiş fotoğrafı
  21. bi üzüldün ama dimi[emoji28]neyse ekle de izleyelim şu aralar bakamıyom animelere derslerden madem eklemedin seni bekliyim o zaman [emoji1]
  22. LucisTenebris

Bu Animeyi İzledin mi?

kesinlikle [emoji106][emoji1] alttaki naruto nun ilk serisini izlememiştir?
  23. LucisTenebris

Tokyo Ghoul 3. Sezon

kime sorsam mangası daha iyi diyolar animesi hoş ama mangaya göre çok eksikliği varmış yine de izlicem[emoji28] bi arada mangaya bakarım
  24. LucisTenebris

Bu Animeyi İzledin mi?

nope duydum ama izlemedim [emoji28] alttaki varya... kesin rosario + vampire izlemiştir
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.