Jump to content

LucisTenebris

Üyeler
  • İçerik sayısı

883
  • Son ziyareti

LucisTenebris kullanıcısının paylaşımları

1. okuldan çıktım arkadaşlara gidiyom maç izlicez[emoji28]
  2. zero ile başla night sonra 2014 night izle sonra heavens feel izle bence bu doğru sıralama [emoji1]Tahminim tuttu fate en iyi seçildi .[emoji28] Güzel olmuş ellerine sağlık [emoji1]
  3. LucisTenebris

Selam Gençler o.o'

woaw amma teşekkür ediyosun neyse hoş geldin (tekrar, sanırım) [emoji28]
  4. yakın ama değil[emoji28] alttaki 60 civarı [emoji58]
  5. LucisTenebris

Tersine Anime,

ft de mangadaki yeni tipler iyi olsa ft kötü olsa nasıl olurdu acaba [emoji28] veya akame ga kill de akame ve esdeth yer değişseler[emoji28]
  6. LucisTenebris

Shiina Plan C (Türkçe Dublaj)

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]iyi olmuş [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
  7. zevkli oluyo mu o baktım saçma geldi[emoji28]maçı izliyodum şimdi kanallara bakıyom[emoji1]
  8. başka aşı olsa dediğin olurdu ama bildiğim kadarıyla başka aşı yok ondan öyle yapmıyo olabilir[emoji28]
  9. şimdi zeref ve acnologiq ölünce ft bitcek mi yoksa başka tipler çıkarıp seri devam etcek mi
  10. Peki sizin beğendiğiniz açılışlar neler ??? seninle aynı fikirdeyim ama railgunda baya iyi [emoji1]money and soula başlıcaktım araya noragami girmese ama izlerim güzel seri o[emoji1]
  11. anime iyide 2016 çok uzak ya beklemek zor geliyo [emoji20][emoji58]
  12. hoş bi çalışma ama en nefret ettiğim şey konu veya soru anlatmak o yüzden yokum [emoji28] ama size kolay gelsin
  13. anime izlemeye üşenmiyom sabahtan akşama kadar pc,ps vs. oynamaya üşenmiyom ama lanet olası çöpler beni bitiriyo [emoji36] ya da sabah 7 de okul için uyanmak ... böyle olmaz arkadaş "büyüyünce daha zor gelcek hayat" diyolar bi de ; daha ne kadar zor olabilir [emoji17][emoji20]
  14. LucisTenebris

Bu Animeyi İzledin mi?

nope [emoji28] alttaki fate serisini izlemiştir
  15. LucisTenebris

Masaüstü Resim Arşivi (HD)

bende tg isterim veya gray x juvia fena olmaz[emoji4]
  16. LucisTenebris

( 13 / 13 ) Kowabon

anime di mi ekim ayı animeleri konusundaki trailer ı izledim garip geldi[emoji28]
  17. LucisTenebris

İtiraf Köşesi

şunu farkettim çoğu insan insanlardan nefret ediyo bu kötü bişi aslında yapmayın etmeyin [emoji1] hentaileri sevmiyom ecchi veya yuri izlerken hentai izleyemiyom[emoji17]
  18. yok artık o başkan yardımcısını nasıl yapcaklar[emoji23] baya merak ettim şimdi
  19. LucisTenebris

Masaüstü Resim Arşivi (HD)

Cherry Nightmare Demon Ryu Hayabusa Naruto & Minato h Magician.. Umarım beğenirsiniz :) naruto ve ilk resim acaip güzelmiş emeğine sağlık[emoji1]
  20. birileri ben yokken riası almaya çalışmış öldürürüm sizi [emoji1][emoji4]
  21. LucisTenebris

Bleach FC

yanlış anlamadım sanırım ama bi sorcam şimdi biz seçtiklerimizin resmi değilde diğer seçilen karakterlerin resimlerini atıcaz di mi
  22. LucisTenebris

Bleach FC

aslında hafta içi olursa 18 de ve bazı günler 22.30 da bitiyo okulum hafta sonu olursa iyi olur
  23. LucisTenebris

Bleach FC

aizen boşta sanırım o zaman bende [emoji1]
  24. LucisTenebris

Ekim 2015 Animeleri

baya güzel seriler var yavaştan izlicez artık doğum günümün üstüne büyük bi hediye gibi olcak[emoji1]
  25. LucisTenebris

Nanatsu no Taizai 2. Sezon Açıklandı!

abiii ne zamandır beklediğim bi anime güzel haber sağolasın[emoji1][emoji1]
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.