Jump to content

Diacan4

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Diacan4 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sonu ile ilgili bir teori ürettim gençler:

İnaho deyim yerimdeyse uzaylı teknolojisine sahip gözüyle slaine'nin canına okuyacak ancak İnaho'nun gözü aşırı kullanımdan dolayı beyninde hasara sebep olacak ve hafızasını kaybedecek ardından asseylum onu bulacak ancak inaho ona aldırmayacak bile hani inaho açılışta asseylumun arkasından elini uzatıp da kayboluyor ya aynısını asseylumda inaho için yapacak (bundan sonra bozuyorum :D )ama asseylum dayanamayıp kendisine çevirip öpecek ve inahonun sigorta atacak ardından asseylum inahoyu tuttuğu gibi kaçıracak marstan katafraktlar yayğıcak ve dünya katafraktlarını oyalayacaklar bu kez dünya savaş açacak inaho kaçırıldığı için deucalion inahoyu kurtarma görevine gidecek ve ay üssüne saldırcak ancak ay üssüne vardıklarında iş işten geçmiştir prenses çoktan evliliği basmıştır :) bu arada kral vefat etmiştir(hiç üzülmedim aldnoah teknolojisini halka vermeyip eşitsizliğe neden olan pis varlık :D) ardından vers ile dünya arasında barış antlaşması yapılıp dünya-vers birleşik devleti kurulmuştur (dünvers devleti olabilir mesela :D) fakir versliler akın akın dünya vatandaşlığına geçmiştir ve herkes mutlu mesut yaşamaya başlamıştır

Fantazinin sınırı yok :D

Sadece inaho için savaşmı çıkartacak dünya

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.