Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1097
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Dj-Morphosis

MADARA

Madara bölüm 2 Eklendi. İyi okumalar.
  2. Dj-Morphosis

Bleach FC

Teşekkür ettim Kai ^_^:D
  3. Dj-Morphosis

Itsuwaribito Utsuho

Yazı biçiminden dolayı değil, sayfalardan kaynaklı. Yazıları 3 ile 5 punto arası yazıyorum, diğer türlü sığmıyor neden bilmiyorum bu sayfalarda öyle bir sorun yaşandı.
  4. Yeni Bir seri! Itsuwaribito Utsuho Manga Adı:Itsuwaribito Utsuho Çıkış Yılı: 2009 Çizer: Iinuma Yuuki Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Tarih, Shounen Konu: Bir yere kimse fark etmeden sessizce girip bir şeyler çalan kişiye hırsız denir. Karşısındakini kelimeler kullanarak oyuna getirip bir şeyler çalan kişiye dolandırıcı denir. Karşısındakine karşı şiddet kullanarak bir şeyler çalan kişiye haydut denir. Bütün bu hırsızlık, dolandırıcılık, haydutluk vasıflarında ustalaşmış en kötü ve rezil kişiye ise, Itsuwaribito denir. Peki, “Bir yalancı iyi bir hayat sürebilir mi?” Utsuho’nun çocukkenki dürüstlüğü büyük bir faciayla sonuçlanmıştır. O günden sonra sürekli yalan söylemeye karar vermiştir. Kendisi yetimlerin olduğu köyde büyüten rahip ise sürekli insanlara yardım etmesi için onu heveslendirmeye çalışmaktadır ama Utsuho’nun dürüst bir hayat sürmesine imkan yoktur! Güncel Patlaması! Itsuwaribito Utsuho bölüm 1 Eklendi! Seriye bakıldığında Biraz Naruto'nun haylazlığını, biraz Bleach animesindeki Gin'i derken güzel bir seri olup çıkıyor. Şahsen sevdim editlerken bile tekrar tekrar okudum. Sizde beğenirsiniz umarım iyi okumalar şimdiden.
  5. Itsuwaribito Utsuho Manga Adı:Itsuwaribito Utsuho Çıkış Yılı: 2009 Çizer: Iinuma Yuuki Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Tarih, Shounen Konu: Bir yere kimse fark etmeden sessizce girip bir şeyler çalan kişiye hırsız denir. Karşısındakini kelimeler kullanarak oyuna getirip bir şeyler çalan kişiye dolandırıcı denir. Karşısındakine karşı şiddet kullanarak bir şeyler çalan kişiye haydut denir. Bütün bu hırsızlık, dolandırıcılık, haydutluk vasıflarında ustalaşmış en kötü ve rezil kişiye ise, Itsuwaribito denir. Peki, “Bir yalancı iyi bir hayat sürebilir mi?” Utsuho’nun çocukkenki dürüstlüğü büyük bir faciayla sonuçlanmıştır. O günden sonra sürekli yalan söylemeye karar vermiştir. Kendisi yetimlerin olduğu köyde büyüten rahip ise sürekli insanlara yardım etmesi için onu heveslendirmeye çalışmaktadır ama Utsuho’nun dürüst bir hayat sürmesine imkan yoktur! ------------------------------------------------------------------------- Türkçe Okumak için. Seriye bakıldığında Biraz Naruto'nun haylazlığını, biraz Bleach animesindeki Gin'i andırıyor derken güzel bir seri olup çıkıyor. Şahsen sevdim editlerken bile tekrar tekrar okudum. Sizde beğenirsiniz umarım iyi okumalar şimdiden.
  6. Dj-Morphosis

( 13 / 13) K: Return of Kings

Elinize sağlık ^^
  7. Dj-Morphosis

SOUSEI NO ONMYOUJI

:ph34r: var tabi .
  8. Dj-Morphosis

SOUSEI NO ONMYOUJI

aynen aynen başladılar çevirmeye tekrar olur da onlardan önce güncele gelirsek japoncadan çeviririz kim bilir :P
  9. Dj-Morphosis

SOUSEI NO ONMYOUJI

hahah :D valla lanetli dediniz seri iyice lanetlendi ya :smile_oleyo: . Editörün bilgisayar arızalandı servise yolladı hasta oldu birde ama durmak yok :D 2 bölüm 1 gün aralıklarla da gelebilir bilemeyeceğim. Ayrıca *-* ne kadar güzel bir resim o öyle
  10. Dj-Morphosis

MangaciM Fansub

Halil Karahan ile görüş
  11. Dj-Morphosis

MangaciM Fansub

Bunun için Masque ile direkt iletişime geçersen işin daha kolay olur.
  12. Dj-Morphosis

MADARA

İlk bölüm eklendi. Buradan okuyabilirsiniz.
  13. Dj-Morphosis

MADARA

Herkeste ne Madara sevdalısı çıktı yaw :D
  14. Dj-Morphosis

MADARA

Çevirisine yeni başlanmış :ph34r:
  15. Dj-Morphosis

Bleach FC

Ne bölümdü ama :hell-yes-onion-head-emoticon:
  16. Manga Adı: Madara Tür: Macera, Fantastik, DoğaÜstü Çizer/Yazar: Otsuka Eiji, Tajima Sho-u Çıkış yılı: 1987 Konu: Madara yapay organların kullanıldığı bir kasabada yaşayan evlet edinilmiş bir demirci çırağının hikayesini anlatır. Fakat iblis Moki’yle karşılaşınca Madara’nın gerçek kaderi ortaya çıkar, artık gizemli bir arayış içindedir. Onun gerçek babası , zalim Miroku, uzun zaman önce Madara’nın onu öldüreceğinden ve düzeni geri getireceğinden korkuyordu. Madara muazzam güçlerle dünyaya geldikten sonra bedenini parçalara ayırıp 8 şeytan general arasında paylaştırdı. Şimdi Madara, özgürlük savaşçıları ve sihirli bir kılıç yardımıyla, vücut parçalarını toplayıp kardeşlerini saf dışı bırakarak tahtı ele geçirmeli. Savaşları dünyaya karşı olduğu gibi öngörülen kehanetteki gibi: Nasıl babasının krallığını kontrol edecek ve insanların özgürlüğünü geri kazanacak? ---------------------------------------------------------------------------------------- Seri 5 Cilt ve toplam 19 bölümden oluşmaktadır. Gözleriniz yeni manga serilerinin çizimlerine alıştığından bu seride biraz kötü olduğunu düşünebilirsiniz. Bakalım, ilginç bir konusu var. Türkçe Çevirisini okumak için buradan ulaşabilirsiniz. Bölüm 1 Bölüm 2 Bölüm 3 Bölüm 4 Bölüm 5
  17. Dj-Morphosis

Yeni Başlayanlar İçin Manga Kitabı

Yararlı olacak gibi görünüyor, ama D&R vb. kitap mağazalarında bu tür şeyler mevcut ve hazırlayan bunun basımını yapan kişilerin emeklerinin karşılığını alması için kitabın satın alınması taraftarıyım. Yinede güzel bir konu teşekkürler.
  18. Güncel Patlaması! Hanekoi Lion Eklendi! Manga Adı: Hanekoi Lion Tür: Romantik, Komedi, Okul Hayatı, Shounen Çizer: Ishizaka Ryudai ​Çıkış Yılı: 2015 ----------------------------------------------- Konu eklenmediğinden dolayı çevirisi yapılamamıştır henüz. Hanekoi Lion 1 Eklendi! İyi okumalar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.