Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Kaybolduğum hislerimin arasından beni çekip çıkarır mısın.

2. Dj-Morphosis

( 13 / 13 ) God Eater

İlk 2 bölümün tarihine baktım pazartesi çıkmış türkçesi :D
  3. Dj-Morphosis

( 13 / 13 ) God Eater

Pazartesi çıkmıyormuydu ya :D çok teşekkürler
  4. YENİ! çalışmamız ile karşınızdayız ! Bu sefer cool karakterileri ele alan yani biz kendi cool bulduğumuz karakterleri seçtik :D Neyse evet Part 1: Taiyo No Kaga Part 2: Riskan Sprey Part 3: DjMorphosis Part 4: Konoha3932 Part 5: Ginpachi Sensei Part 6: Konohasenpuuuu Part 7: YonaHime Şarkı: I'm so sorry - İmagine Dragons Animeler: 1.Ao Haru Ride 2.Noragami 3.K-Project 4.Naruto Shippuuden 5.Free! 6.Fairy Tail 7.Akatsuki no Yona Şarkının türkçe alt yazısı eklenmiştir alt yazı ile birlikte izleyebilirsiniz. Abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın tabi ki yorumsuz video olmaz ! İyi seyirler
  5. Dj-Morphosis

Tanışma Durumu:Karışık

Hoşgeldin dostum ^^ iyi forumlar
  6. Değer verdiğim insanların samimiyetlerine inanırken tereddüt ediyorum..

7. Dj-Morphosis

Ne Kadar Zekisin?

126 çıktı. hım...
  8. Bencil bir insan olduğumu fark ettim :D . Kötü alışkanlık edinemediğim için , insanların ve karşımdaki kişinin duyguları ile oynayamadığım için, fazla samimi olduğum için, fazla düşünceli olduğum için, kendimden fazla değer verdiğim için karşımdaki kişiye bencil biriyim.

9. Dj-Morphosis

Yeni Bleach Oyunu Bleach: Brave Souls Geliyor

Bleach: Brave Souls oyununda diğer bütün Bleach yapımlarında olduğu gibi müziklere de yine oldukça önem verilmiş ve dünyaca ünlü Japon rock grubu Hello Sleepwalkers ile anlaşılmış. Favori Bleach karakterlerinizi bir araya getirerek takım oluşturup savaşma imkanı sunan oyunun resmi sitesinden ön kayıt yaptıranlar ücretsiz olarak Hitsugaya Toshiro’yu alabilecekler. Bu tip Japon oyunlarında olduğu gibi Bleach: Brave Souls’un da sevimsiz tarafı henüz Japonya dışında piyasada yer alıp almayacağı. Son dönemlerde dünyada anime ve manga severlerin en çok beklediği oyunlar arasında yer alan Weekly Shonen Jump karakterlerinin olduğu J-Stars Victory VS. bile Batı için oldukça sonra duyurulmuştu. Bleach: Brave Souls ekran görüntüleri (Heyecanla bekliyoruz.Umarım Japonya dışındada piyasaya çıkarırlar) Kaynak :http://www.animefantastica.com/ tokyo ghoul carnaval yapıldığında google playde ülke erişimi vermiyordu bende apk dosyasını bulup indirmiştim :ph34r:
  10. Dj-Morphosis

Serbest Çalışmalarım

Kusura bakma görmedim ^_^
  11. Merhaba arkadaşlar tekrardan ekip arkadaşları arayışımız başladı! -Manga Editörü -Manga Düzenleyici -Çevirmen -Haber panosu ile ilgilenecek mod. Evet arkadaşlar eğer sizde yukarıda belirtilenlerden birinde iyiyseniz sizi de bekleriz. Ayrıca zamanında ve düzenli olarak işini yapabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var bunu da belirteyim. Merak etmeyin öyle yöneticilik taslayan tiplerden değilim ^_^ gayet güzel eğlenceli bir ekibimiz var.
  12. Dj-Morphosis

Serbest Çalışmalarım

Benim telefonumdaki gif (Samsung s3 mini) ^_^ ^_^ ^_^ :rolleyes: :rolleyes: :wub: :wub: her sabah uyandığımda ilk telefona bakıyorum ve bir mutlu oluyor insan xD Ayrıca bir program aracılığı ile gif ekleyebiliyorsunuz bilginiz olsun diğer türlü duvar kağıdı yaptığınızda sıradan wallpaper olarak gözükür
  13. Dj-Morphosis

Serbest Çalışmalarım

Gif'teki sharinganı böyle bir şey yapsaydın daha havalı dururdu ^_^ ama güzelde olmuş eline sağlık
  14. Bir süre forumdan uzak kalayım, arkadaş edinnmeye çalışmak bana yaramıyor xD

15. :D Valla Morphosis evrim power up gibi bir şey :D
  16. Dj-Morphosis

Anime karakteri olsaydınız

Anime karakteri olsaydım yine yalnız olurdum ^_^
  17. Dj-Morphosis

Merhabalar

.Hım tanıdık geldi bir yerden ama :confused-onion-head-emoticon: Neyse hoşgeldin iyi forumlar ^_^
  18. ooo God Eater AMV çalışmamın 1000 olmasına 45 izlenme kalmış :3

19. o.o Ne zaman gireceksin

1. Witch

Witch

Buraya gelmeyi hep unutuyorum sanirim 0*0

20. Dj-Morphosis

( 10 / 10 ) Moshidora

vuuhu :whistling: Güzel bir seri, bir kaç bölümünü izlemiştim devam edeyim elinize sağlıkk ^_^
  21. Bazı büyük göğüslü karakterler oluyor onlar için tutorial eklenmiştir. İlk iletide bulabilirsiniz.
  22. Günaydın Forum adminleri ve Forum sakinleri bir sorum olacak chatangoya son 1-2 haftadır şirket bilgisayarı girmemeye başladı http://i.hizliresim.com/kg1b5v.jpg resimde olduğu gibi ve bu genel olarak böyle başka sitenin chatangosundada aynı sorunu yaşıyorum bağlanıyorum ama düzelmiyor önceden girebiliyordum bir fikriniz var mı bu konu hakkında

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

http://i.hizliresim.com/ylA3kN.jpg burayı Legacy Flash version yapınca yazıyorum yani chatangonun kendi sitesinden.
    3. Mileydi

Mileydi

Benim eskiden çalıştığım bir firma bu tür pencereleri engellerdi site şeklinde girebiliyorsun ama pencere şeklinde veya ona benzer olanlara giremiyordun belki öyle bir şey yapmışlardır bir program vardı adını hatırlamıyorum o zamanlar messenger vardı tabi açıldığında açılıyor diye kalırdı sonradan öğrendik ki bu programdan yüklemişler hatta programa bağlandığın da o an pc de ne yapıyorsan bilgi işlemci görüyordu iş ile alakasız olan yerlere girdiğinde anında engel gelirdi <_< Psimkopa...

4. Mileydi

Mileydi

Psimkopat bir müdür olunca başında adamın işi gücü yok pc de kim ne yapıyor diye bilgi işlemcinin kafasını yerdi denyoo ay hatırlayınca yine sinirlendim bak :D

23. Dj-Morphosis

Anime Torrent

İlahi byperest bey :D takıldığınız bir şey olursa yardımcı oluruz xD
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.