Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Mikoto Suoh *-* Zindandan o cool çıkışı ve alev patlaması enfess tüğlerim diken diken oldu o an ve bu
  2. Mmm... Hiç uğraşmadım desem yeridir. Sadece 1-2 efect ekledim. Bu ikiliyi çok sevdiğim için böyle mini efect bi amv oluşturdum. Abone olmayı unutmayın.
  3. Dj-Morphosis

Rokka no Yuusha OP + Visualizer

:D sol atta olsaydı biraz daha iyi bir görünüm olurdu belki.
  4. Dj-Morphosis

Yeni Cosplay Planım *-*

Teşekkür ederim işime yarıyacak ^^ :D ve böyle bir imkanın varsa çok şanslısın şimdiden kolay gelsin diyelim.
  5. Dj-Morphosis

Yeni Cosplay Planım *-*

:D Sen öyle diyince şimdi bi içime kurt düştü. Ben yapamam gerçi sac vsç den baya uğraştırır çünkü :D şimdilik eva ile idare edelim.
  6. Dj-Morphosis

Yeni Cosplay Planım *-*

Çizim yarışması bittikten sonra başlıyorum, bakalım nasıl bişey çıkıcak ortaya Çok iyi benim ki kadar fazlalığı yok sanırsam omuz göğüs dirsekteki zırhları eva dan yaparsın kalıp çıkartıp. ToruCon'da görüşürüz artık :D
  7. Dj-Morphosis

Rokka no Yuusha OP + Visualizer

Visualizer'ı ekleme tarzın güzel sevdim sade olmuş. ^^
  8. Dj-Morphosis

Yeni Cosplay Planım *-*

Cannon ball tam olarak ne bilmiyorum :D FT izlemediğim için._. açıklarsan yardımcı olurum ve Gray cosplayi yapan arkadaşların var yönlendiririm . Ve evet zor etkinliğe ortalama 2 ay var ve :D hatta 1 ay da diyelim 2 etkinlik var çünkü bir an önce bitirmeliyim. Dediğim gibi Anadolu Yakasında Eva satan bir yer bilen olursa yazabilir :3
  9. Merhaba arkadaşlar. ToruCon tarih olarak olmasa kesin olarak yapılacağı duyuruldu ! GFA - Geek Festival Avrasya'da bulundum ama fotoğraf çektim cosplay yapmadım ve ToruCon'da boş durmak olmaz dedim İlk cosplay çalışmamı yapacağım ve oldukça zorlu bir karakter olucak. Bunun için zırh ve kılıçta yapacağım, bu yüzden EVA dediğimiz süngerimsi malzeme lazım bana. İstanbul Anadolu yakasında eğer eva satan bir yer biliyorsanız söyler misiniz ? Ayrıca Karakterim "Nanatsu No Taizai" animesinden Gilthunder karakteri. Eğer sizinde böyle bir fikriniz var ve ilk defa yapacak iseniz beraber çalışabilir ve fikir alış verişi yapabiliriz. Ve bu animeden bir karakteri yapacak olan varsada ekip tarzı birşey kurabiliriz. Bana buradan ulaşabilirsiniz.
  10. Günaydın -.-

1. Title

Title

Sanada .-.

2. Buldozer

Buldozer

Yeni uyananlar nerdeee mdksnwns(12.17)

11. Zaten düzenlenmişti bir ara, ve 30'un üstünde katılım olmuştu sanırım .
  12. Evet Etkinlik beklentimin altında olsada güzeldi. Fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1652177495027138.1073741840.100007047101920&type=3
  13. Pazar yani bugün etkinliğin son günü gelmezseniz çok şey kaçırırsınız.
  14. Katılımcı sayısımı az bana mı öyle geliyor O.o . neyse ben katılayımda haftaya bitere çizim *-*
  15. (İleti kasma gibi birşey söz konusu değildir.) başlıyor arkadaşlar.Bugün ve yarın olucak. saat: 10:30 ve 19:30 arası bilginize.
  16. Ankarada ToruCon vardı mayıs ayında Nisan'da olucak bu sefer ama 2016'da eğer Ankara'da yine bir etkinlik olursa konu açarım merak etmeyin ^^
  17. Eylül sonuna doğru yine etkinlik olacak diye duyum almıştım seninde haberin olsun yani aklında bulunsun.
  18. Keşke gelebilseydin hem standına uğrardım :( (Elimde yeterince ürün yok'a şimdi dikkat ettim ._.)
  19. Konuyu açma sebebim bilmeyen arkadaşları bilgilendirmek için. Herkese Merhaba! Yeni etkinliğimiz Geek Festival Avrasya ile karşınızdayız! Geçen senelerde Torucon İstanbul olarak sürekli daha iyi etkinlikler yapma amacımıza artık yeni bir isimle devam ediyoruz. Aynı ekip aynı yer ve aynı tarih ama yepyeni bir etkinlik ve isim ile! Etkinlik iki gün sürecektir. Giriş ücreti 20 lira olacaktır. Peki sizi bu etkinlikte neler beklemekte? Kostüm yarışmaları; - En iyi Anime Cosplay yarışması - En iyi dizi-film Cosplay yarışması - En iyi oyun Cosplay yarışması - En iyi Craft ödülü - Grup Cosplay yarışması - Tokyo Game Show elemesi Pegasus Oyuncak tarafından yapılan Magic turnuvası için :Buraya tıklayınız. Goblin FRP & Oyun Cafe tarafından yapılan Yu-Gi-Oh turnuvası için :Buraya tıklayınız. Hearthstone turnuvası hakkında bilgi için : Buraya tıklayınız. Söyleşiler; - Canlandıranlar - FRPnet - Karıkoca Gaming & Pintipanda paneli - Sevin Okyay & Kutluhan Kutlu - FABİSAD Etkinlik ile ilgili güncel duyuruları Geek Festival Avrasya sayfasından takip edebilirsiniz. (Ürün stantları listesi netleştikçe duyurulacaktır.) İletişim için; Aycan Okta (Karkanya Do’urden) [email protected] Altuğ işler [email protected] Yer: Haritayı Göster Mimar Sinan Güzel Sanatlar ÜniversitesiMeclis-i Mebusan Caddesi No: 24 Fındıklı, 34427 İstanbul Konuyu açmaktaki amacım bilmeyen ve gitmek isteyen arkadaşlar için açmış bulunmaktayım. Not: Eğer İstanbul Anadolu yakasından gidecek olan Kadıköy'den vapur yoluyla karşıya geçecek olan arkadaşlar varsa birlikte geçiş yapabiliriz benimle iletişime geçebilirsiniz. (Pazar günü gideceğim etkinliğe.)
  20. Yalnızlığı zor kılan tek şey yalnız hissetmendir.

21. Katılmayı düşünmüyor değilim Katılayım en iyisi :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.