Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Dj-Morphosis

Bul Getir!

Diane Bende en çirkin erkek anime karakterini istiyorum
  2. Önemli daha doğrusu en çok konuşulup tartışılan sahneler derlenmiş ve güzel olmuş. 2.sezonunun çıkmasını sabırsızlıkla beklediğim serilerden bir tanesi.
  3. Dj-Morphosis

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Nanatsu No Taizai ve gerçekten güzel bir seri
  4. Dj-Morphosis

En sevdiğiniz karakter sesleri?

K-project - Mikoto Suoh Nanatsu No Taizai - Meliodas
  5. İnceleme yaparsan çok iyi olur fikir edinmiş olurum böylece
  6. Rica ederim başka katanalar yada ürünlerin incelemesini yapacak mısınız ?=
  7. Dj-Morphosis

Bul Getir!

Senjougahara Bende en mutsuz anime karakterini istiyorum
  8. Tanıtım için teşekkürler :D bende alacağımda bu iyi oldu
  9. Dj-Morphosis

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Happiness bölüm 5
  10. Dj-Morphosis

Bul Getir!

Hiranoooo Bende en tembel anime kız karakteri istiyorum
  11. aklıma gelmişken karşımdaki kişininde benim gibi olduğunu düşündükten sonra ona çok iyi davranmanın ardından gerçek yüzünü görünceki pişmanlığım :/
  12. :D asıl en iyisi bu zaten ya ben bile 1 bardak su içtim ve susamadım şuana kadar az şu içersen az susarsın yeni teşhisim :D
  13. Kıskançlık demişken bende çok kıskancım ve belli etmesemde bu duygularıma ve davranışlarıma yansıyor ve bir hayli sonuçları iyi olmuyor :/
  14. Üzgünüm fark etmedim. Neyse bir sorun yok zaten :D boş ver.
  15. Bir konuda üzgün olduğumda yada gergin olduğumda çevremdekilere ters cevaplar vermek :/
  16. hımmm itiraf farklı bişi benim açımdan bakıldığında ama bir bakımada yaptıktan sonra pişman olduğun şey burada gizlilik içermeyen bir anlam var. İtirafın anlamına bakıldığındada, Başkalarınca bilinmesi sakıncalı görülen bir gerçeği saklamaktan vazgeçip açıklama, söyleme, bildirme. gibi anlamları varki yaptıktan sonra pişman olduğun şeyler öğrenilmesi sakıncalı felan değil nede olsa hani okulu bırakırsın bu pişmanlıktır ama öyle aman aman bir saklanması gereken başkasının bilip bilmemesinin sakıncalı olacağı bir durum değil. Ben bu yönde düşündüğüm için konuyu açtım ama eğer rahatsızlık duyulucak birşeyse elbette konu kapatılabilir.
  17. Merhaba Malum Ramazan'ın ilk günü zamanda geçmek bilmiyor biraz vakit geçirelim. (Bu tarz bir konu baktım ama bulamadım yani aynısı açılmış mı açılmamış mı. Açılmadığını gördüğüm için açtım )
  18. benim ninja kaplumbağam vardı birde silahlı adamlarım savaştırırdım
  19. www.mangachef.com 'a editör ve çevirmen alımları devam etmektedir.

20. Dj-Morphosis

Bul Getir!

:D Senjogahara san :3 Bende agresif bir kız anime karakteri istiyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.