Jump to content

Zababababab

Üyeler
  • İçerik sayısı

164
  • Son ziyareti

Zababababab kullanıcısının paylaşımları

1. Zababababab

METİN2 [ANA KONU]

Marmarada oynuyorum gayet iyi. Karadenize bi ara herkes gecti ama birkac adam 1 ayda 60 lvl 3G actigi icin moral bozuldu.
  2. Herkese iyi forumlar arkadaşlar, bugün forumda eksikliğini duyduğum bir konuda konuşacağım. Her ne kadar forumda oyun alt başlığı olsa da Metin2 konusu olmaması rahatsız edici. Ve ne yazık ki bazı arkadaşların Metin2 adlı efsaneyle ilgili "utanıyorum" anahtar kelimeli göndeileri mevcut. Bu oyunu oynayan ve seven, henüz oynamamış ve sevecek, oynamasına rağmen beceremeyen arkadaşlar hedefimdir. Bu konu en baştan henüz geçen hafta gelen güncellemeye kadar her şeyi kapsayacak. Başlayalım...
  3. It's time to du du du du du du du du du du Duel!!
  4. Zababababab

Bu Animeyi İzledin mi?

Link atan adam gibi adam... Attığın link sayesinde animenin detayını gördüm ve yarın başlıyorum Alttaki Claymore Not: Ben izlemedim guzel mi?
  5. Zababababab

Bul Getir!

"Ehem ben böle herkes tarafından sevilen yakışıklı kızlar etrafından ayrılmayan ama oğlan kızlara yüz vermeyen ukala havalı bir karakter alabilir miyim *-*" Sen Sasuke istiyosun ama çaktırmıyosun de mi? .d Sasukeyi biliyonuz zaten foto ugrastirmayin beni .d Ben de ilk bolumden son bolume kadar arkadas edinmeyip yalniz gezen bir karakter isteyeyim.
  6. Zababababab

Bul Getir!

Galadriel demek istiyorum. Ben de teknolojisiyle savaşan bir karakter isteyeyim.
  7. Zababababab

Bul Getir!

Pardon istek yazmamışım. Fakir bir liseli alayım lutfen
  8. Beter Ali - Kakoo Hakikaten bi yerden sonra bagimlilik yapiyo
  9. Zababababab

Bul Getir!

Hiç susmayan karakter.... Ryo Sakurai (Foto atamadim k.bakmayin)
  10. Hasta adamı yerinden kaldırır balkondan aşağı atlattırır.
  11. Top 5'im Sırasız * Mozart - Lacrimosa Requiem Mass in D Major * Ben King - Stand By Me * Daft Punk - Harder Better Faster Stronger * Yui - Again * Ikimono Gakari - Blue Bird Ayrıca GRANRODEO çok kral gruptur.
  12. Zababababab

Bul Getir!

Buyur Ben de saçı şu renge benziyen bi karakter alayım
  13. Zababababab

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Hadi bakalım yine, Yakışıklılık Madara Karizma Itachi Savaşta Madara Sistematik Zeka Itachi Kurokonun mu saclari daha guzel 12'nin mi
  14. Zababababab

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlicektim bi ara kaldı Alttaki YuGiOh
  15. Zababababab

Bul Getir!

Buyur Ben de Animagus bir karakter istiyorum Edit: 5 gündür konu kilit. Bilmeyen arkadaşlar için Animagus hayvana dönüşebilen insanlara deniyor (bkz.harry potter)
  16. Zababababab

Bul Getir!

Ben de unutulmaz bir final sahnesinden gif alayım. Not: Hagaren olmasın lütfen daha bitirmedim.
  17. Zababababab

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Madara tekler. Edward Elric vs Naruto kim alır?
  18. Zababababab

Bu Animeyi İzledin mi?

Izlemedim Evet kesinlikle ama ben brotherhood izliyorum sen bak ikisine de
  19. Anime Karakteri olarak, Noragami Hiyori Ama bence karakter olarak Mary Watson (-Sherlock)
  20. Zababababab

Bu Animeyi İzledin mi?

Listemde bakıcaz bi ara. Alttaki Hagaren?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.