Jump to content

Animeci_çocuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

Yok

Animeci_çocuk kullanıcısının paylaşımları

1. Animeci_çocuk

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Gildarts kız olarak Cana ve erza :P :D :P
  2. Animeci_çocuk

Bleach: Jigoku Hen :)

teşekkürler :)
  3. Animeci_çocuk

Fairy Tail

bence fairy tailin geleceği var biraz romantizim ekleseler ve biraz da kan olsa bleachi yakalar hiç deilse natsu 30 kere ölüp dirilmiyo :D
  4. Animeci_çocuk

Fairy Tail güzeli sizce kim?

mira yer la adamı şeytan halini gördükten sonra ama yinede :D 1-) erza 2-)mira -) cana -) lucy
  5. Animeci_çocuk

Luffy sizce kimle evlensin ?

hahaha luffy zaten öküz hancock u banyoda gördü bişey yapmadı kızların arasını şeyini açtı bişey yapmadı luffy de varmı merak ediyorum
  6. Animeci_çocuk

Bleach uzun diye.

tatile çıkıcaktım internet yoktu bir an önce bitireyim dedim yanlışlıkla 3 e başmışım telefondan mini klavye kullanıyorum da yaklaşık 2 haftada bitirdim
  7. Animeci_çocuk

Bleach uzun diye.

1.5 aymı naptın sen ya :) ben 3 hafada bitirdim bleachi günde 50 bölüm hafta sonu ariç ama çok kaptırdım kendimi fillerlar hariç bi tek kariyanınkini izledim diğer fillerlar gibi pat diye kesilmiyodu hikaye hikayeye devam sandım izledim :)
  8. Animeci_çocuk

Luffy sizce kimle evlensin ?

nami de sanjinin ama şimdi luffy evlenirse sanji napcak :)
  9. Animeci_çocuk

Tayfaya Yeni Üye!

boa nında hayali luffy ile evlenmek bundan dolayı oda katılabilir tayfaya
  10. valla bence honcock la evlensin taş gibi kadın bide velet luffy ye aşık ama bence hancock iyi seçim nami çok ince robinin göğüsler iyi ama burnu bi garip
  11. Animeci_çocuk

İchigo Ne İş :)

:D)))))))))
  12. Animeci_çocuk

Zaten ölüp ölüp diriliyor, bir daha ölürse ve yine dirilirse Japonya'ya baskın yapıcağım :D
  13. Animeci_çocuk

Nerde o 50. bölümlerin İchigo'su ?Gelen dövüyor İchigo'yu, giden dövüyor. :D Kenpachi de dedi zaten, "Herkesten dayak yiyip duruyosun" diye. Ezik İchigo işte, millet shikai kullanmadan espada kesiyor bizim ki bankai ile zor kesiyor :D
  14. Admin'ler sizin elinize hiç düşmedi mi? Bleach movie 4, çoğu sitede; "Görüntü kalitesi kötü diye vermiyoruz" diyorlar isteyene atıyorlar, sizde de görüntü kalitesi bozuk olsun önemli değil koyun artık ya çok bekledik :D
  15. Animeci_çocuk

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

ya urahara demeyin ya :D adam kahve adamları gibi takılıo :D neresi karizma duş almıyodur o ha :)
  16. Animeci_çocuk

One Piece En Güçlü Karakter?

bence en güçlüsü nami :())
  17. Animeci_çocuk

En Son Bitirdiğiniz Anime?

full metal alchemist
  18. Ya çok bekledim bu filmi! Haberi olan varsa net.e ne zaman düşer söyleyebilir mi?
  19. bu son filler ın hikayesi diğerlerinden daha güzel gibi bu son fillerları sevdim ama biran önce ichigoya nolcak falan görmek istiyorum not: manga okuyanlar hikaye ile ilgili bişey söylemesinler lütfen!
  20. Animeci_çocuk

ama bence 1-) kuchiki byakuya 2-) ulquiorra schiffer 3-) kurosaki ichigo (hadi bide ishida diyelim o çok ders çalışıyo :D)
  21. Animeci_çocuk

keske desede yıkılsa :) inşallah shikai ye geçer oda ezik kalmaz :)
  22. Animeci_çocuk

Bleach

(yazılarda büyük harfin bağırmak olarak karşılandığını biliyorum ama ben bağırmak için değil daha göze çarpsın die büyük harfle yazdım) BLEACH 317 DEN BAŞLAYAN FİLLERLAR DAHA NEKADAR SÜRECEK BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞABİLİR Mİ ? :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.