Jump to content

Animeci_çocuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

Yok

İletiler bölümüne Animeci_çocuk kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Filler konusunda saçma bölümler olmasa iyi mesela bütün kaptanların kendiyle dövüşmesi iyiydi ama şu nozomi kon ve kageroza olayı başlı başına bir sorun :D

ya bu fillerda doğru düzgün bi dövüş olmadıki hepsi 2 dakikada btiyo yani çok zevk alamadık dövüşlerden

2. Şimdi ichigo ezik yani hollow haliyle cero bile atamıyo bide vizardlar arasında en çok güçlene bilen maskeye sahip tousen gibi zanpaktousunu salsa bankai de bence ulqiroyı yenerdi bilincini kaybetmeden ama yenemeyedebilir :D bide vasto lorde hali aizeni yenmeye yeterdi bence mugetsu falan yaptı urahara olmasa ichigo şu an bişey yapamazdı zaten yapamıyo bankai kullanmadan kimseyi kesemiyo.

Ama çok doğru vasto lorde hali karizmatik güzel yani tek geçerim bende :D

3. İchigonunki daha iyi değilmi onun hollow reiatsusu olduğundan getshuga tenshou'su siyah ve daha güçlü ?

İsshi'nin ki daha güçlü aizenle tek başına savaştı ve aizen shikai ile savaşırken isshin zanpaktousunu salmadı. Bir parmağını sallamasının etkisi ile aizeni uçurdu, artı ichigo hollow hali ile aizeni getsuga ile isshin kadar kesemezdi. İsshin bunları zanpaktousunu salmadan yaptı ve aizenin shinigami güçleri ile eşdeğer güce sahip İchigo hanatarou yu bile bankai ile ancak keser ezik İchigo ya ölüp ölüp diriliyo falan bullshit yani gerisi :D

4. O kadar hızlı bitirseydim de kendime sinir olurdum canım animeyi iki dakkada harcadım diye:D

he bende çok hızlı gittim tatile çıkcam die son yayınlanmış bölümü izledim bi garip geldi öyle hızlı hızlı izlemekten mal oldum yagün de 30 bölümde çok tatile çıkmasam günde 10 bölüm belki 7 o civarlarda izlerdim tatilde internet yoktu internet kafelerin internetiyle bişey izlenmiyor zaten bölüm dolana kadar 1 saat geçiyor :D o yüzden öyle erken bitirdim ayrıca artık fillerlardan olayı o canım animelere a-z ye bütün küfürleri saydırıyorum böyle fillerlar devam edecekse daha  çok harcıcam bleachi

5. İchigo mugetsuyu indirdiğinde aizeni ikiye bölmüştü aizen hızlı yenilenmeyle ölmemişti eğer urahara önceden aizene mühür yerleştirmemiş olsaydı ichinin hali haraptı aynı hızlı yenilenme vaste lorde hollow ichigodada var yani hollow alır:D hem hollow ichigonun saçları daha güzel turuncuyken ama gerisi çirkin o ayrı bişey :D

Aizen hougyokuyla 4-5 tane daha getsuga yese yeniden dirilirdi ama urahara zaten beyin fışkırıyo adamdan yani urahara bence en güçlü karakterlerden biri. shikamarunun bleach versiyonu :D

6. Cidden zor bir soru heralde benim en sevdiğim anime  1-)code geass  mükemmel bi hikayesi var 2-)death note biraz sonlara doğru anime kafayı yedi ana karakterin zeki mi yoksa gerizekalımı olduğu konusunda biraz düşündürüyo. Gerisini anlatmama pek gerek yok zaten izleyenler biliyo :D

3-)bleach

4-)one piece

5-)Fairy Tail

7. Resmi ekleyen

Bölümleri buradan indirebilirsiniz:

http://www.animetake.com/anime/yu-gi-oh-zexal/

Türkçe Altyazılar

niye bu kadar kasmıssınki animeindir de animelerin hepsini altyazı ile birlikte güncel olarak fansub indirebiliyorsunuz :)

01 Bölüm:www.mediafire.com/?3jr2mid68dn2k3802 Bölüm:www.mediafire.com/?a8uz78psi3o828b03 Bölüm:www.mediafire.com/?fb1n3ue5fdzun1304 Bölüm:www.mediafire.com/?i5fnfaprnhvk8c705 Bölüm:www.mediafire.com/?1iqjfgb76bhhlyz06 Bölüm:www.mediafire.com/?zayiav9k3iwp48h07 Bölüm:www.mediafire.com/?4im3lq0ikeu2o4208 Bölüm:www.mediafire.com/?8bb6rteoapw3e3109 Bölüm:www.mediafire.com/?dpcasrq0d2ywh9r10 Bölüm:www.mediafire.com/?ccj84jl6io4uhgp11 Bölüm:www.mediafire.com/?bz2o61uhfxq07fy12 Bölüm:www.mediafire.com/?187h8hef1dax5dl13 Bölüm:www.mediafire.com/?o3riz80lw68ubnj14 Bölüm:www.mediafire.com/?mxm5zre50qxz26s15 Bölüm:www.mediafire.com/?8dlypq51lmhd9ug16 Bölüm:www.mediafire.com/?v78is88d3hyxdcz17 Bölüm:www.mediafire.com/?9f5ed3o8rfeh3y518 Bölüm:www.mediafire.com/?q6h7sm2oclrib9r
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.