Jump to content

orhannnnn

Üyeler
  • İçerik sayısı

89
  • Son ziyareti

orhannnnn kullanıcısının paylaşımları

1. Hepsi :) Ama illa ki bir tane yazicaksak kesinlikle GİNTAMA
  2. baskan dısındakıler aynı sanki ayrıca baskan yardımcısı nasıl olucak çok merak ediyorum :bled1-onion-head-emoticon:
  3. orhannnnn

Anime'li telefon kılıfları

bu tarz el işi konularda berbatım pek iyi bişey çıkartıcağımı sanmıyorum ama bi kaç gün içinde deniycem umarım yapabilirim :)
  4. gece gece hüzünlendirdin ya :wait-onion-head-emoticon: bu arada 1. sıradaki kaori nin yerine oğlan olana daha çok içim yanmıştı listede pek hoşuma gitmedi bunlara gelene kadar neler var neler :(
  5. rias ı asla bırakmam :whistling: :whistling: artık biriniz akeno diğeriniz asia ile idare edicek B)
  6. bende varım riaaas :bled1-onion-head-emoticon: :LTkJN9u: :LTkJN9u:
  7. tereddütsüz gintama :smile_oleyo: :smile_oleyo:
  8. gönül isterdi gintama demek ama göndermelerden dolayı ilk baslanmaması gereken animedir kendisi :D :D ilk olarak kısa seriden başlanmalı bence ısınma olarak kişinin seviceği tarza göre değişir tabiki
  9. film hakkında genellikle kötü yorum okuyorum ben çok beğendim ayrıca devler çok başarılıydı nasıl bi dev bekliyor acaba beğenmeyenler orasını anlamıyorum filmde beğenmediğim tek şey mikasa nın erene olan tavrıydı onun dışında çok iyidi bence
  10. orhannnnn

Bul Getir!

Bana Hafızasını kaybedip ardından mezarda ana karakterle karşılaşıp ana karaktere neden geldin buraya diyen sonra arkdaşımı kaybettim cevabı alan bi karakter istiyorum :P hangi animeymiş o merak ettim :D :D
  11. orhannnnn

Anime Ürünleri

ebay dan ichigonun hollow saatli bilekliği almıştım 1 ay onu bekledim buralarda olsada hemen alabilsek :D :D
  12. orhannnnn

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

one piece 701-704 naruto shippuden 421-424(423 çevirisi yoktu izleyemedim ) fairy tail (2 )69-70 ve beni kahkahalara boğan gintama (2015) 18
  13. orhannnnn

Bul Getir!

neden o foto narutodan bi silah değil mi
  14. orhannnnn

Bul Getir!

en sevdiğin spor animesinin en sevdiğin sahnesini bul getir!
  15. tabiki yorozuya dayakda yesek saçmalasakta en sonunda bi şekilde tatlıya bağlanır :D :D :D
  16. orhannnnn

( 01 / 01 ) The Last: Naruto the Movie

türkanimeye gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum başka yerdende izlemedim sacma sapan görüntü yada korece diye
  17. orhannnnn

En sevdiğiniz anime müzikleri

gintama- nerdeyse bütn op ve end tokyo ghoul- unravel ve glassy sky(özellikle yagmurlu günlerde çok dinlerdim) naruto shipp - op 1 durarara- hepsini daha çok var ama ilk aklıma gelenler bunlar
  18. orhannnnn

Bu Animeyi İzledin mi?

ilk sezonunu izledim alttaki arakawa under the bridge izlemiştir
  19. orhannnnn

Bul Getir!

hemen ilk akla geleni gosteriyorum :D :D cool takılmaya çalışıp olamayan bir karakter istiyorum
  20. orhannnnn

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto 10-19 arası izledim bu kadar sarıcağını beklemiyordum
  21. orhannnnn

Bul Getir!

gintamadan devam edelim en çok güldüğün gintama sahnesi gelsin
  22. orhannnnn

Bul Getir!

sevilen kötü karakter istiyorum
  23. orhannnnn

Bul Getir!

alttaki seni en çok etkileyen sahneden bi kare paylaş
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.