Jump to content

DisenchantedKid

Üyeler
  • İçerik sayısı

42
  • Son ziyareti

DisenchantedKid kullanıcısının paylaşımları

1. DisenchantedKid

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Bleach'in mangasına başladım bugün :D
  2. 2 gündür bu şarkıyı dinliyorum tam yaz havasına uygun bir şarkı :D
  3. DisenchantedKid

Anime mi, Manga mı?

Şahsen anime izlemeyi de manga okumayı da çok severim ama o seslendirmeleri duymak da ayrı bir tat veriyor bence. O yüzden anime diyorum :D
  4. DisenchantedKid

Leauge Of Legends Kısaltmaları

Köpeğim kasayı dişliyo ben afk diyen gördüm ben... Bu arada konu benim gibi bir noob için acayip iyi oldu gerçekten çok teşekkür ederim (:
  5. DisenchantedKid

Counter Strike : Global Offensive

Arkadaşlarımın ağır isteğiyle bu oyunu Steam'den aldım ancak FPS tarzı oyunlarda pek becerikli olamadığımdan oyunda da pek iyi değilim. Deathmatch'e giriyorum ama orda da bir güzel eziyolar ): Kendimi geliştirmem için önerisi olan varsa çok hoş olur. Ben de oyunu biraz daha kavrayınca aranıza katılırım (:
  6. DisenchantedKid

Merhaba Gençler :D

Hepinize çok teşekkür ederim :D Bakıcam uyardığın için saol :D :3 Müzik zevkimi beğenen ilk kişisisin desem? :D
  7. DisenchantedKid

Bu Animeyi İzledin mi?

Ne yazık ki değilim ara verdim ): Alttaki Akame Ga Kill'i bitirmiş ve seri boyunca salya sümük ağlamıştır.
  8. Merhabalar!! Ben Çağla, forumda yeniyim anlaşılacağı üzere :D Yine anlaşılacağı üzere anime izlemeyi ve manga okumayı seviyorum. My Chemical Romance'e aşırı bir sevgi duyuyorum. Onlar dışında Fall Out Boy, Twenty One Pilots, Panic! At The Disco dinlemeyi sevdiğim gruplar. Marvel filmlerine ve video oyunlarına hastayım. Bana kısacası nerd diyeblirsiniz :D Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum <3 ((((:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.