Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Red-King kullanıcısının paylaşımları

1. Açıkcası başka bir firma yapsaydı daha uzun süreler beklerdik diye düşünüyorum *-* Ben shinobuyu göreyimde nasıl gözüktüğü açıkcası umrumda değil. Kiss-Shot versiyonu bekliyorum yıllardır *-* Hatta animesini izleme sebebim o sadece. Açıkcası araragi karakteri, gerçekten bana çok saçma geliyor. . . Ama şizofrenik davranışları olan karakterler dikkatimi çekiyor :D Tek aşkım "Kiss-Shot" Fan art stoğum var resmen ya heryerde resmi varrr *-*
  2. Aslında bende 1 senedir beklemiyorum ama :D Sadece dile getiriyorum öhm :D Sende mi shinobuyu görmek için sabırsızlanıyorsun.
  3. Evet biliyorum aylar öncesinden geldiğini, konuyu göremeyince açayım dedim :) Ama ben nasıl beklicem ya sarışınımı T-T
  4. Film 3 part üzerine olucak. Bölüm de diye bilirsin tabiki :D Bu 1. Tekketsu-hen . Yeni çıktı, onun fragmanları . İnternete ne zaman düşer acaba hemen izlemek istiyorum...
  5. Esra yıllardır bekliyorummm *-* Ya sonunda ağlaya bilirim dimi Benim shinobuma özel film ya hemde 3 partlık amen tanrım *-*
  6. Sonunda benim waifuma özel anime bide filim niteliğinde kansızlıktan ölecem
  7. Roman serisinden uyarlama olan Bakemonogatari. Seriye special niteliğindeki Kizumonogatari’nin de animesinin çıkacak olması serinin hayranlarını sevindirecektir. Geçmişi ele alacak olan bu filmin ilk partı second tekketsu-hen . 3 partlık olan bu filmin ilk partı gösterime girdi :) Serinin duyurusu, Nekomonogatari romanının çıkması ile birlikte yapıldı. Oshino Shinobu isimli vampirin etrafında şekillenecek olan Kizumonogatari anime serisinin bitmesi büyük ihtimalle uzun sürecek, ama işin içinde SHAFT olduğu için beklemeye kesinlikle değecektir. Filmin fragmanına gelirsek işte burada;
  8. Red-King

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

"Eyeshild 21 " 26-28. Bölümler.
  9. Red King temizlik, evlere hizmet vardır :D

Camlar temizlendi, Ev süpürüldü, Tozlar alındı. . . Red artık anime izliyebilir değil mi? haketti sonuçtaa. . .

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Tekrar görmek için tekrar temizlik yapacam. . .

Her gün böyle okimasu olsa ne ala dsadas :emodayi:

3. Witch

Witch

Ben de denesem haremi görür müyüm acaba ksldfşldsf :halay1:

4. Red-King

Red-King

Valla benim harem yok sadece shinobu var *-* 

O andaki bilinç altım onu arzuladı ve oluverdi :halay1:

Kamu spotu gibi sakın içmeyin hareminizi görüp kan kaybından gidiyorsunuz dsadasdad

10. Red-King

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Hanekawa ya benzetti. *-*
  11. Red-King

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

3 Tane site varda burda, dış cephe çalışması yapıyorlar . . . Makina sesleri sabahın erken saatlerinde bir senfoni gibi geliyor kulağıma TTNET çalışanları fiber çalışmaları şehir üzerinde devam ettiriyor horror story *-*
  12. Vasat meselesi değilde, izleme gereği duyuyorlar, şahsen bende izledim hepsini, klişe olarak görmediğim serileride o kısmın içine almıssın. Örneğin, "Akame ga Kill" o klişe vasat dediğimiz şeyleri yıkıp atmıştır T-T Zevkler tartışılmaz, şahsen ben hakedip diblerde olan bir çok anime gördüm, kitle olarak bir anime popi olur ve onu izlemeyenede yetim damgası vurulur. Dolayısı ile izleme gereği duyar. Ha bu onu seviyor anlamına gelmez. . . Ama şu aralar gerçekten, Harem,ecchi kategorisinde aynı şeyleri yapmaktan bıkmadıklarını fark ettim. . . *-* 4 büyük tartışmasını saymıyorum bile -,-
  13. Red-King

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

"Eyeshild 21 " 6 -25 . bölümle kadar.
  14. Red-King

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim *-* Alttaki Plastic Memories ??
  15. Red-King

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledimmmm ^^ Alttaki Eyeshield 21 ??
  16. Red-King

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Bleach [656]. Sayı :)
  17. Red-King

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Black Blood Brothers [1-12]
  18. Red-King

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Çay koydum, bekliyorum :D Burda da inşaat var ^^ :(
  19. Red-King

エクシア | Exia AMV | Türkçe AMV

Nerelerdesin sen ya *-* Bu arada gerçekten muhteşem olmuşlar özellikle Obito *-* Bende ara vermiştim, yeniden başlıcam hayırlısı ile ^^
  20. Gözleri altın, saçları altın bana para lazım değil, Tüm hazineler sizin olsun :D

21. Doldurma bölümleri atladığımı hatırlamıyorum, Ben karakterlerin kişiliklerine önem veren birisiyim açıkcası. Kişilik olarak sevdiğim ve hoşuma giden bir animenin hiç bir doldurma bölümünü atlamam. . .Vijdan azabı çekerim :) ^^ Sonuç itibari ile doldurma fiillerin hikayeden kopuk bir olay çerçevesinde olan olay örgüsü ismi altında gelişen şeyler. . . Ve biraz nefes almak gibi bir şey bu, heycanın hat safhaya gelmesi için bir hap gibi. . .
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.