Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Red-King kullanıcısının paylaşımları

1. "1 "günde, "2" seri bitiriyorum "12" bölümden hesap edersek "24" bölüm izliyorum günde *-*
  2. Red-King

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Eyeshield-21 yine başladımmm *-* 1-5. bölümler .^^
  3. Red-King

Özlü Sözler

Hayallerin senin hayati organların gibidir, her birisi seni hayata tutundurur. . . "RED KİNG" Her güzelliğin bir sonu vardır. Ama ben sonu olmayan uçsuz bucaksız bir güzellik keşfettim. . . ETİKET; "Shinobu"
  4. Ona olan aşkım değişmez ve gerçekti. Okyanustaki dalgalardan daha şiddetli, gökyüzündeki yıldızlardan daha parlaktı. "Yeşil Deniz Kabuğu"
  5. Sarı sarı sapsarı gözleri boncuk sarııı :D Yine bir şeyler oldu bana ya . . .Hatun bir şeyler oluyor bak yine bana :D *-*

6. Red-King

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

School Days ve Akame ga Kill benim için en kötü sonla biten animeler listesinde 1. ve 2. sırada yer alıyorlar *-* Aynı şekilde Death Note da 3. sıraya yerleştirilebilir. Çünkü gerçekten harcananlar listesinde beni sık boğaz etmeyi başardı bu aniemeler...
  7. "Bakemonogatari Series" En sevdiğim anime serisi ve anime olmasına karşın, tek rakamlı olan bu sayı arta bilir. . . Bleach, Naruto , One Piece , One Outs Eklenebilir... Konuları gerçekten beni gaza getirip ders veren türden olduğu için... *-* "Bakemonogatari Series" Yeri bende çok farklıdır. . . *-* Kötü olarak School Days ' der kaçarım . . .Anlatmaya bile gerek yok. İnsanların piskolojisi bozulur :D *-*
  8. Çok sağol gerçekten Düşünmen bile yeter
  9. Red-King

Beyin yakan şarkılar

İzlemeden önce 2 kez düşünün :D
  10. Red-King

İtiraf Köşesi

Pek sosyal değilim, iyi konuşmama rağmen insanlarla muhattap olmak beni her zaman hüzünle sonuçlandırıyor...
  11. Red-King

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Shingeki No Kyojin 73. Sayı :)
  12. Red-King

Black Blood Brothers 1-5 . bölümleri izledim *-*
  13. Red-King

Anime klişeleri

Güçsüz bir karakterin etrafında toplanan, Etkinlenmiş kızlar tayfası klişesi :D Şahsın havalı davranmaya çalışması . . . Ama yinede olamaması.
  14. Çok teşekkürler sevgili bölüm moderatörümüz :D Sizinle nice senelere :)
  15. Red-King

Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et

Malesef ^^ Alttaki " Fairy Tail " ? ?
  16. Avatar ; Number 10 İmza; Number 10 Sana puanım 10 kanka "FUAT"
  17. Çok sağol kai *-* Gül sen güül :D Bir gün gerçek olacakk *-* Ama o gün bu gün değil :D
  18. Teşekkürler taichou *-* Sizinle beraber nice senelere *-*
  19. Çok teşekkürler sis. *-* Avatardaki mi ? yoksa imzadaki Griffith-sama mı ?? :D
  20. Red-King

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Ablamın yaptığı cheese keki yiyorum :D Çikoolataaa *-*
  21. Red-King

Saijaku Muhai no Bahamut 8. Bölüm Koyomimonogatari 1-2 *-*
  22. Red-King

En Son Bitirdiğiniz Anime?

"Vampire Knight Guilty" 2. Sezon *-* Vampirler çok iyilerrr yaa *-*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.