Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Red-King kullanıcısının paylaşımları

1. Bu gün bakkala gideyim dedim, çocuğun sorduğu soruya bak: Amca 50 kuruşluk cipsler kaç para? :DD ahahah ya...*-*

2. Hayallerimi feda ederdim. . . Sonuçta imkansızı görüyorum hep. Oraya gidersem feda ettiğim şeyi elde edebilirim. . . NOT; Sevdiğim hatunu :D *-*
  3. Red-King

Özlü Sözler

Herkes kendi mutluluğunun demircisidir. *-* Yürek yorgun düşünce, ter gözden akarmış.*-* "Winter is Cooming " :D
  4. Red-King

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Bir yandan LoL oynayıp bir yandan anime izliyorum. Yanın da ise"ÇAY" ^^ *-*
  5. "Edward Elric" Sevdiğim bir karakter olmasına karşın ne yazık ki favorilerim arasında değil .^^ Doğru cevaba gelirsek " Oshino Shinobu" olacaktı ... *-* Peki alttaki üyemiz kesin "Sosuke Aizen" hayranıdır ?
  6. Red-King

Anime Karakterlerinde Saç Rengi

Sarı :3 Benimki de sarışın bu özelliklere sahip değil ^-^
  7. Japonların olsun bunlar hıh ^^ *-* Korkmama bile gerek yok . Benim shinobum tek'dir... Onu görseydim burda çıldırırdım Neko kaçkını olmuşlar iyice ya :D Tabiri caizse seviye atlamaya başlamışlar bu konuda. Neko Hanekawa *-*
  8. Red-King

İtiraf Köşesi

Küçükken süt dişlerim öyle bir şekil almıştı ki ; Vampir zannediyorlardı beni. Hatta takma diş akımı vardı o yıllarda :D Çıkar şunu falan diyordu millet aklıma geldikçe gülerim :D
  9. Avatar ; 8 İmza; 5 ^^ Buhayat ayrı yazılır bu arada :D
  10. Red-King

One Punch Man AMV

Elbette yaparsın, ben ilk başladığımda ne hallerdeydim-,- ama şimdi daha iyim sende fark ediceksin zaten gelişmeyi. *,*
  11. Red-King

One Punch Man AMV

Sahne seçimlerini iyi yapmıssın fakat, ritim bazen kaçıyor seçtiğin şarkıyı özenerek seçmeyi dene... Kafanda tasarla sahneleri ve müziği. Sonra yapım aşamasına koy bunun dışın da iyi olmuş diye bilirim. *-*
  12. Red-King

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedi -,- Malesef. Peki alttaki One Outs izledi mi ??
  13. Doğum günün kutlu olsun Witch-chann^^ Nice mutlu yıllara
  14. Red-King

Özlü Sözler

Karanlıkta yürümeye karar verdim, çünkü ışıkta göremiyorum.
  15. Darkness .:noooo-onion-head-emoticon:

Gece gece neden  ... Bana anathema açtırdın. Zalimin kızı...

Spoiler

16. Red-King

Özlü Sözler

Işığın olduğu her yerde gölgen seni takip eder, Mühim Olan karanlıkta senin onu takip edebilmen.
  17. Ağğğğ Shinobu Avatar; 10 Donat alıcam bennn onaa hıhhh *,* İmza; 10 İşteeee varlığı tek olan karizmanın son safası *,*
  18. "Harun Can" Zamanında beyblade de takaoyu seslendirirdi hatırladığım kadarı ile gerçekten çok seviyorum sesini. DeathPool da zaten bir karaktere bu kadar oturur isim yani... Gerçekten izlerken çok zevk aldım... Bu roportaj da gerçekten bu meslek de ilerlemek isteyen için çok yararlı olmuş...
  19. Tek başına sinamaya gitti, Tek başına gezdi, ve yine tek başına kaldığını fark etti. Ve telefonun duvar kağıdına baktı... Oda ne shinobu <3 :D

20. Böyle açık sözlü kız görmedim ilerde bu kız bu çocuğu alır :D 

Spoiler

12717482_443788902482870_762960205050953

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.