Jump to content

AnimeciAdam

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne AnimeciAdam kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İnsan tabii ki bir şeyler düşünüyor sonuçta o dünyayı izleyip etkileniyoruz.Ama eğer bu düşünceleri dikkate alıp anime dışında kendimizi içine katarak hayaller kurarsak psikolojik sorunlar olmuşmaya başlar, toplumdan yavaş yavaş koparsın ve gerçekteki hayatın mahvolur.Bu yüzden animeleri eğlenmek için izleyip gerçek hayatta aşık olacağın kişiyi aramak olması gereken şey. :) :)

Ama Erza Scarlet mükemmel :D :D :D 

2. Cocoro-san'ın torunu var ya küçük kız tavşanla felan dolaşıyo yani nasıl desem birisi bi şeyden nasıl bu kadar tiksinir nefret eder anlamıyorum iğrenç bir şey o küçük kız.Yani insan demeye dilim gitmiyor.Offfff lan bu nasıl bir nefrettir yaa.Olum ben animedeki küçük kıza nie bu kadar sinir oldum lan :D :D :D

3. (Yukarıdaki yorumu da ben yaptım ve onu görmeden 1 ay sonra şimdi bu yorumu yaptım ve şimdi düzenleyerek bu ilk cümleyi yazıyorum iki yorumu karşılaştırın ve ön yargılarınızı yıkın :D )Ben one piece karşı çok ön yargılıydım:Grafikler kötü,seslendirmelerden bazıları iyi değil vb. ama 17 yıl devam ettiğine göre ve bu kadar konuşulduğuna göre iş vardır diyip başladım.1 haftada 130 lara geldim.Sizi bilmem ama animede Luffy ve tayfası Grand Line'a girdikten sonra sürekli değişik şeyler çıkıyor karşınıza ve animeye olan ilginizi kaybetmiyorsunuz.Mesela uçan ada,dev altın balığı,dinazor çağındaki ada vb. ilginç unsurlar karşınıza çıkıyor.Ayrıca benim için duygusal yönden etkileme konusunda Fairy Tail'den sonra en iyi anime diyebilirim... :) :)

4. Herkes çizimin kötülüğünden söyleniyor ve 100 bölümden sonra güzelleşiyor felan diyor ama bence 100 bölüm izledikten sonra insanın kalite seviyesi kendisi farketmeden düşüyor ve animeyi sevdiğini sanıyor ama dışarıda ilk bölümden itibaren güzel olan ve senin beklentini düşürmeyen bir sürü anime var

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.