Jump to content

canseckiner

Üyeler
  • İçerik sayısı

351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

canseckiner kullanıcısının paylaşımları

1. canseckiner

Bu Animeyi İzledin mi?

Tabiki ^_^ Alttaki Berserk izlemiştir heralde izlemese de okumuştur :P
  2. canseckiner

( 26 / 26 ) Juushin Enbu Hero Tales

Çeviri için teşekkürler.. Bakalım anime nasıl :)
  3. canseckiner

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

vagabond the gamer
  4. canseckiner

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Darker than black izlemeyenlere tavsiye ederim.
  5. canseckiner

Amatör çalışmalarım UPDATE 2(+2 resim)

Sasuke tişörtü ters giymiş :D Onun dışında güzeldi
  6. canseckiner

Merhaba Gençlik

Selam müco hoşgeldin :D Yalnızlık zor zanaat ..
  7. canseckiner

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

http://www.turkanime.tv/anime-seri/Yosuga-no-Sora Özet geçeyim. Ana karakter bütün herkesin gözdesi. Önce sınıf arkadaşlarına , her bölüm sonunda sınıf arkadaşının temizlikçisine , en son da kız kardeşine.. Elemanın maşallahı vardı , market sahibine yürümedi içimde ukte kaldı. Anlayacağınız anime tam bir tren yolu inşaatı. Tavsiye : Önyargılarına hakim olamayanlar izlemesin kriz geçirirler .
  8. canseckiner

"Anime bir hataydı."

Animelerdeki yaşamın çekiciliği hepimizi etkiliyor kabul ediyorum. Ancak gerçek yaşantımızda hiçbir zaman bunu elde edemeyeceğiz diye umutsuzluğa kapılmak, insanlardan nefret etmek yanlış olur diye düşünüyorum. Sonuçta bizler ütopik bir hayatta değiliz. Öncelikle insanları kabul etmelisin hatalarıyla ,doğrularıyla, düşünceleriyle, davranışlarıyla onları insan yapan herşeyleri ile. İkinci olarak sapıklık,sapkınlık konusu günlük yaşantımızın her yerinde var. Hatta animelerimizin içerisinde bile olduğuna değinmişsin. Bu konuyu aşmamız için bunları sansürleyip engellemek malesef ki çözüm değil. Yapmamız gereken sağlıklı düşünen bireyler yetiştirmek olmalıdır. Bir insana hayatı boyunca ne aşılıyorsan kişiliğini ve davranışlarını belirleyen onlar olacaktır. .
  9. good will hunting izlemeyen arkadaşlara tavsiye ediyorum. A beatiful mind tarzı bir film
  10. canseckiner

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Madan no Ou to Vanadis pek matah birşey değildi
  11. Bence sen karadeliğe dönüşmüşsün bütün forumu içine çekmeye çalışıyorsun :)
  12. turkanime lolcülerinin takımı vardı sanki noldu ona beni de aranıza alın :(

13. canseckiner

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

22 Yaşındayım ve bu konuyu başlığını görene kadar hiç düşünmemiştim ilginç..Bir kızı etkilemek hmm..Belkide bilinçaltım bedenimi kontrol etmiş olabilir bu zamana kadar. Bir gülümseme, yanağınıza konan bir öpücük yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Bende aradığım özellikleri yazayım belki bir umut ruh ikizi dedikleri şeyi bulurum. Aşık olacağım kız Seni bekliyorum
  14. 1-Toradora romantik komedinin başında gelir benim için :) Paylaştığım sahnede çok etkilenmiştim.Birinin senin için çok değerli olduğunu farkedip onu kaybetmekten korkmak :/ 2 Numaraya Golden Time animesini koyuyorum. Baştan sona etkilemişti beni. Ana karakter hafızasını kaybeder ve yeni bir kişiliğe bürünür. Hafızasını kaybetmeden önceki sevgilisi ana karakterin tekrar kendisine aşık olmasını bekler kendisini açıklamaz. Ah be Linda :( Ne üzüldüm senin için. 3- La Corda D'Oro müzikal başyapıt.. Klasik müziğe olan ilgim daha da arttı sayesinde. 4- Wolf's Rain .. Bu ost sini her dinlediğimde animeyi tekrar yaşıyorum. 5- Full Metal Alchemist Annelerini tekrar hayata döndürmeye çalışan 2 kardeş .. Hele bi şunu dinleyin animeyi izlemediyseniz ve hatta kelimeleri anlamasanız bile duygulanacaksınız.
  15. Bana öyle bir anime veya manga söyleyin ki yazarın hayal gücüne hayran olayım (Örnek Gantz)

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ona benzer bir şeyler arıyorsan,, seinen fc'den bir kaçını denemeni tavsiye edetim. Konusu kafana yatanlardan.

2. canseckiner

canseckiner

@gallordo attıgını okudum hani devamı :((

16. canseckiner

Naruto (Spoiler İçerir)

naruto pembe diziye dönmüş resmen .. herkese birini ayarlamışlar. Son bölümlerde belli etmişti alışılmışın dışına çıkmayacağını. Beklentileri iyice düşürdü ve naruto içinde bir ütopya yarattı herkes mutlu mesut neyse sağlık olsun. 700 bölüm okuduğuma pişman değilim.
  17. Demek kakashiyi hokage yapıyorlar :) Narutoyu da hinataya ayarlayacaklar
  18. Güzel bir site olmuş elinize sağlık takipteyim ;)
  19. Lol cüler nerde ya

1. Lascen
    2. LeornKayn

LeornKayn

şşşşşşş saklanıyoruz

20. Gençler hala devam ediyorsanız nickim Is That You Baby ekleyin atarız. Konu ilk açıldıgında yazmıştım hesap açıp kastım plat 2 olmustu onu altın 5 hesapla takas ettim şimdi diamond 4 olduk hayırlısı :D 16 sayfa olmus bea :D:D
  21. kimse yok mu +1 lazım :D
  22. canseckiner

( 13 / 13 ) Blade and Soul

Teşekkürler arkadaşlar valla animeyi unutmuşum :P anasayfada görünce sevindim
  23. canseckiner

İtiraf Köşesi

10 sene önce yazın insanlar serinlesin diye 7. Kattaki balkonumuzdan kardeşimle birlikte aşağıdaki insanları ıslatan bizdik :)
  24. Sorun değil ya olmadı arkadaşlara sorarım :) tr de kesin oynucaksak indireyim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.