Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Rakuncuk kullanıcısının paylaşımları

1. Rakuncuk

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Hunharca gülüyorum ve evde dolaşıyorum. Daha demin internet için anneannemi, dedemi, kuzenimi ve yengemi sattım. 4'lü yüzsüzlük
  2. Çıldırıyorum
  3. Rakuncuk

Anime Karakter türünüz

Abi ben ilk önce kuudereyimdir birazcık da dandere fakat bu kuudandere kabuğumu kırdığınızda hani böyle bazı kişilerin özürlü olarak gördüğü deli tipli inek öğrenciler vardır biraz deredereye yakındır onlar yani kuudandere deki dere modum çıkıyor.s Ablam beni şu animasyon karakterine benzetir(iç halimi):
  4. Bazı kişiler bu capslere gülmüyor ama ben harika buluyorum.
  5. Rakuncuk

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Anime izliyorum ve içimden Çin'in Hatafutte Parade'sini söylüyorum.
  6. Rakuncuk

(Doujinshi) Nedir?

Okumayı sevdiğim şeylerden biridir doujinshiler. Bilgi için teşekkürler.
  7. Rakuncuk

Kimdir O?

Kanamewo diye bir animeydi bu. Ama kızın ismi yok.s Basit bir karakter sordum yav.s
  8. Rakuncuk

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

One Punch Man'dan Genos. Benzetemediysem özür.
  9. Rakuncuk

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Arsen Lüpen Sıkıysa Yakala!
  10. Rakuncuk

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

Akatsuki no yona'nın birkaç bölümü çevirli değil 20 gibiyken 80 e gidiyor *-*
  11. Rakuncuk

Dünya aslında çok net imiş...

Ki unutmayalım ki daha keşfedilemeyen bir sürü şey var.
  12. Rakuncuk

Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri

Ne güzel işte ya. Ben de kendimi asosyal grubuna koyar mıyım bilmiyorum ama ben yalnız kovboyum diyebilirim. Dışarı çıkarım ev ortamı sıkıcıdır çünkü fakat böyle çarşıya falan çıkmam yıkık dökük parklara ya da otların olduğu pek gidilmeyen bir yere giderim kulaklığımı takar oturur düşüncelerime dalarım. Bir kişinin yanında olunca bile iyi hissetmiyorum. Ve cidden bu asosyal insanlar olgunlar ki ben de öyleyim. Sınıfta herkes çocuk aklıyla düşünüyor ve sıkılıyorum. Belden aşağı komik olmayan ya da çok cıvıtan espriler yapıyorlar. Yok şu şunla ilişki kurmuş yok sana bir şey söyleyeceğim bir şey. Saçma şeylerle uğraşıyorlar. Fakat bende eğlence anlayışı var hani eğlenceden yoksun biri değilim sadece kendi başıma eğleniyorum. Ama yine de ne kadar yalnızlığı sevsek de, sosyallik de yeme, içme, boşaltım gibi bir ihtiyaçtır. Bu yüzden ne kadar yalnız olursak da olalım arkamızı kollayacak, zor zamanımızda yardım edecek bir yakınımız olsun.
  13. Rakuncuk

İlk Mangamı Satın Aldım!

Hyaaaaaağağağğağağ arigato gozai masu *-* beynimi aydınlattın resmen
  14. Rakuncuk

İlk Mangamı Satın Aldım!

Berserk cidden uygun ben de almalıyım *-* apğağağağağağağğa FMA da vardı *-*-*-*-*-*-*
  15. Rakuncuk

İlk Mangamı Satın Aldım!

Arigato hemen bakıyorum *-*
  16. Rakuncuk

İlk Mangamı Satın Aldım!

XOha *-* Ben de bakıcam rosario to vampire ve fma yı biriktirmem lazım *-*
  17. Rakuncuk

Dünya aslında çok net imiş...

Gözlük takamayan biri olarak yazayım kıfdfdjfd Dünya cidden net. Ama gözünle görünce yani keşfetme açısından bakarsak her şey sır gibi ama teknoloji sayesinde sırların xbelasını veriyoruz *-* Adminlerden özür *-*
  18. Mekanı cennet olsun Galip Hoca'mızın. Çok yaratıcı birisiydi kendisi.
  19. Rakuncuk

İtiraf Köşesi

Aynen yav. Bütün gece ya müzik dinliyorum ya anime izliyorum ya da yaoi çiziyorum. Geceden nefret ederim. Saat 5 gibi güneş doğunca yatıyorum ve akşam 3 te kalkıyorum *-* Geceleyin charlotte(poppynin mankeni) görmekten çok korkuyorum alın benim değişik fobim jldkjdkld
  20. Rakuncuk

Ağlama Duvarı

Sıklıkla ağlayan biri değilim ama sorunlarımı yazayım. Şükürler olsun ki hastalığım ya da sakatlığım falan yok. Ama gelecek beni endişelendiriyor. Yani çok kötüye gidecekmişiz gibi geliyor bana. Optimist olmaya çalışsam da başaramıyorum ve çok düşünüyorum artık bu insanlık nereye gidecek. Aynı şeyleri tekrarlayarak kendilerini zeki sananlar var. İnsan aptal olmak zorunda değildir, bunu bir özelliği olarak görmesinler yani. Kısaca, işsizlikten ve tükenip gitmekten korkuyorum. Bunu düşündüğümde sinirden birkaç gözyaşı akar yani. Ayrıca anime izlemeyince de ağlyorum hele yaoi ihtiyaç olunca(şimdi işsiz ben oldum ama her neyse)
  21. Rakuncuk

Bul Getir!

Bu kız şizofren mi değil mi anime bilgilerine göre bilmiyorum ama çoğunluk kişiye göre şizofren(ben de dahil) olduğundan dolayı bildiğimiz milli karakteri getiriyorum. Bana müthiş biri verin. Elinden her iş gelen, kuudere bir erkek olsun.
  22. Rakuncuk

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Tsukiyama Shuu, Vedat Milor ve ben pub'da bira içiyoruz içecekleri ben ödüyorum.s
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.