Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Rakuncuk kullanıcısının paylaşımları

1. Rakuncuk

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Saitamaağağağağğağağağğa
  2. Güzel olmuş, ellerine sağlık.
  3. Rakuncuk

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Amnesia'dan Kent.
  4. Rakuncuk

İlk Mangamı Satın Aldım!

Hayırlı olsun mangan. ^^ Ben de de bir tane one piece, bir tane rosario to vampire(ilk mangamdır kendisi), 17. mangasına kadar shingeki no kyojin ve 4.mangasına kadar FMA var. Arkadaştan da suikast sınıfı okurdum böyle renkli renkli *-* Ha bir de şu 17 tl çılgınlık cidden. İnternette 9 tl ye sattıkları oluyor. Mesela ben SNK'nın 14. mangasını kitapsec.com dan almıştım. Çok uygundur. Başka sitelerde de bulabilirsin daha uygun fiyata. Bir de zam yapmışlar 17 tl. Ben rosario to vampire yi aldığımda 11 tl idi *-*
  5. Noragami ve Barakamon. Ayrıca yaoi animeler de var her o heyecanlı sahnelerini tekrar tekrar izlerim...
  6. Bayadır girmemiştim ya. Özlemişim buranın havasını. Kuudereliğimden çıkarıp şen şakrak bir kıza dönüştürüyor burası beni. :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rakuncuk

Rakuncuk

Bir de Ben Azra dedikçe kendimi çok himedere hissediyorum bu yüzden demek hoşuma gitmez ama poppy izledikten sonra otomatik olarak demeye başlıyorum *-*

3. Fumi

Fumi

*-* olur öyle şeyler kafana takma

Neyse ben teoga hazırlanmak için çalışam 

Görüşürüz :*

4. Rakuncuk

Rakuncuk

Görüşürüz :*

Çalış bakalım djskdsdj

7. Hetalia'dan Çin ile bir gün geçirmek isterdim. Panda severdik
  8. Rakuncuk

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Sekaiichi Hatsukoi izlemiştir.
  9. Rakuncuk

Konuşalım tanışalım

Hoşgeldin.
  10. Rakuncuk

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Kısa bir mutluluk getirir. Asıl mutluluk o anime izlerken duyduğun hayranlık ve aşk duygularıdır.
  11. Nalet olsun sesi melek gibi ♪♪♪♪♪~~♥︎♥︎♥︎
  12. Rakuncuk

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Hetalia'nın 1. Sezonu bitti, daha diğerleri bekliyor.s Ve Yuri on Ice'a başladım. Hayatımda ilk kez bu kadar sanatsal bir anime izledim, çok etkilendim şu buz patenini izlerken.♥︎♥︎( ̄▽ ̄)
  13. Spoiler

Günlerdir bu videoyu izliyorum ve hiç bıkmıyorum yav.s

Spoiler

Eto: Watch me spin this pen!

BLORGHAHAGAHAH!!

14. Rakuncuk

Bu Animeyi İzledin mi?

İlk kez duyuyorum.s Alttaki Kusuo Saiki no Psi Nan izledi mi?
  15. Yaşasıııınn güncellemeeeeee :admire2-onion-head-emoticon:

Artık mobilde spoiler içine alabiliyorummm :loveloveplz:

Bu siteyi güncelleyen herkese (kim yapıyor bu güncelleme işini bilmiyorum yüzsüzüm ben yav.s) içten "arigato"lar :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

16. Rakuncuk

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

School Days ne kadar da iğrenç bir anime olsa da(benim fikrim) sonu müthiş ötesi bitti. Katsuraaaaaa♥︎♥︎
  17. Rakuncuk

Oppailerin saçmalığı

Düz göğüslü kızlar daha güzel nokta.
  18. Rakuncuk

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

Levi nin fanları çok fazla zaten. Çünkü havalı, kuudere ve bir o kadar da Fujoshi'lerin de aşkı(Ereri). Fakat ben Hanji ye oy verirdim çünkü kız benim ruh ikizim yav hep onun kız kardeşi olmayı istemişimdir.s.s 9 NUMARAYI HAK ETMİYORSUN HANJİ!!!
  19. Rakuncuk

TürkAnime TV Favori Baş Karakter Anketi

Aang i seçtim ben. İlk izlediğim animede ilk sevdiğim karakter. Narutoyu bile sattım Aang'e .s
  20. Rakuncuk

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Corpse party korkunç bitti yav o.o çok irkilmiştim.s Fakat berbat diyeceksek Elfen Lied derim. Zaten Lucy olmasa anime çok güzel olacak da nalet Lucy var işte.s
  21. Rakuncuk

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

Yemek yapmak ve yemek harika bir şey. Çok fazla yumurta, makarna ve tavuk pişiririm. Zaten şu Guy Fieri reisi de her gün izliyorum.s Ama hep bir Japon mutfağının yemeklerini yapmak istemişimdir. Kimchi(ki kimchi Kore mutfağından) ve noodle çok fazla yaparım ama böyle suşi ya da onigiri yapmak istemişimdir hep.
  22. Rakuncuk

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Su içiyorum .s Birazdan da Hetalia ve kusuo saiki no psi nan A bakıcam.s
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.