Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Rakuncuk kullanıcısının paylaşımları

1. Rakuncuk

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Shuu Tsukiyama!!:) Haaaarmonnnnniiiiii XD
  2. Rakuncuk

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Ben klasikleri okumayı çok seviyordum falan bir değişiklik yaptım, Arsen Lüpen Sherlock Holmes'a karşı, Zeka Oyunları'nı okudum. Çok zevk almıştım.
  3. Çin, Güney Kore, Endonezya gibi yerler falan. Ha bir de şu Çek Cumhuriyeti'ndeki Prag'ı gezmek isterdim. Sebebi ise sevdiğim oyun karakterinin oralı olmasıydı.s Ama bence orası güzel gibi geliyor, hâlâ meraklıyım yani.
  4. Okuldaki ve buradaki bazı arkadaşlarımın bana seslendiği Japonca isme "Chan" saygı sözü getirilmiş hali.
  5. Rakuncuk

En Çok Sevdiğiniz Film

Jackie Chan filmleri her zaman favorimdir. Fakat Karate Kid adlı filmi bir destandı. O filmi her zaman izlerim ve hiç de bıkmadım.
  6. Rakuncuk

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Shin, ayağına gelen dombik köpek ile gizli bir yerde(neresi olabileceğini ben de bilmiyorum) "Ce-ee!" oynuyorlar.s
  7. Akşam animesi planları boşa gitti. Aşağı kattan oynamak istemediğim kız geldi çünkü gelince tablete yapışıyordu... Ben de uyuyor taklidi yaptım. Halbuki kız başımda dikiliyor. Ben de gerçekten uyumuşum. Dırıt dırıt nalet olsun bu hayat nalet olsun bu sevgim:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

8. Rakuncuk

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Barakamon'un 4.üncü, JR den hatırlamadığım iki üç bölüm, fudanshi koko seikatsu ve watashi Ga motete dousunda'ya da yeni başladık.
  9. O sayıya da ulaşamadık:'( Alttaki 399?
  10. Bir anime daha bitirmenin sevinci, Selena Gomez şarkısında bale yapmaca, gece uyumadan yaoi izlemenin sonucunda burundan akan kan...

Lanet olsun federal çok mutluyum ^.^

1. Kikuchi

Kikuchi

Aramıza hoş geldin :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Ewuwewuwewe arigato:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

@Kikuchi Olum ili saattir dislike butonu arıyorum tüm dislike lar senine olsun

11. Rakuncuk

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Sherlock Holmes Kızıl Dosya.
  12.  

KOPMACA BEBEĞİM

13. Rakuncuk

Merhaba TürkAnime!

Ojgeldin:)
  14. Rakuncuk

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum spor yapmamın sebebi bir çocuğu hastanelik etmekti. O da geçen sene hoşlanıp da hayatımı berbat eden bir egoist çocuk için. Şimdi daha da pasifistim ama hâlâ o hastanelik etme isteğinin ateşi var. ay kıpır kıpır olduuuumm aıskskakcvxlsbclal
  15. Rakuncuk

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Şu an ya pilot ya da inşaat mimarı olmak istiyorum. Eskiden kardiyolog olmak isterdim ama şimdi biraz tırsıyorum çünkü ben yalnız yaşamak istiyorum. Yalnız yaşayıp kardiyolog olmak da uyutmaz geceleri... Yan meslek olarak da yazar olmak istiyorum. Aslında, mangaka olmayı çok isterim ama sanki yazar olmak daha basit gibi... Öff ne olacağımı bilmiyorum Allah bilir anca -_-
  16. Arigatooooo:))) Cidden ben de Nasıl indireceğim diye düşünüyordum hep...
  17. Rakuncuk

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Ichigo'dan bir gün önce doğmuşum-_- Bir de Usagi... Nasıl yengeç olursun yav sen... O kızı pek de sevmezdim... De burçlara da inanırım. Valla Ichigo'yu kırlara götürür beraber Orihime'ye sürpriz yaparız(hayallerim müthiştir)
  18. Rakuncuk

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

Her bir yüz ifadesi harika ya. Kesinlikle katılıyorum. Assasination Classroom en güldüğüm anime olmuştu çünkü. Ha Korosensei dışındaki karakterleri de unutmayalım... Mesela Irına Jelavic
  19. Rakuncuk

Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17

Ben hala cin ali çiziyorum *-*
  20. Rakuncuk

Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler

Abi nanaba kız mıymış ağladım *-*-*-*-*-* Benden de birkaç karakter geliyor: AOT: Hanji Zoe Hala inanamıyorum nasıl kadın olabilir diye... Hajime İsayama'ya bence sormak gerek *-* LOVE STAGE: İzumi Sena Animenin shounen-ai oduğunu bilmeden önce kesinlikle şirin bir kız olduğunu düşünmüşümdür. Şimdi ise şirin bir erkek olsa da ben onu "cinsiyeti belirsiz" olarak kabul etmem gerektiğini düşünüyorum ama o zaman animenin sihri bozuluyor. *-* YOWAMUSHİ PEDAL: Makishima Yusuke Erkek olduğunu öğrendiğimde hayal dünyama fil oturtan karizmatik adam. *-*
  21. Rakuncuk

İsminizin Japonca karşılığı :)

KAZİSHİKA Bu ne yav *-*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.