Jump to content

stingbull

Üyeler
  • İçerik sayısı

375
  • Son ziyareti

2 Takipçi

stingbull hakkında

• Doğum günü 02/20/1985

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

stingbull üyemizin başarıları

1. Sanırım bu konuda ben daha olmamış bir şeyi söylemeyi tercih edeceğim. En merak ettiğim konu One Piece te Luff'nin annesi kim onu öğrendiğimde şaşıracağım gibi gözüküyor... Aynı Ace'in ailesinde olduğu gibi Luffy'nin annesininde bir D. isimli biri olduğunu düşünüyorum...
  2. stingbull

En Aykırı Anime Aşıkları :)

Bilgi için teşk ederim :)
  3. Bana göre en aykırı aşıklardan birisi bu ikili :D Zaten erkek karaktere söyleyecek söz bulamıyorum. Ya sizin ki :) Full Metal Panic Chidori&Sousuke
  4. Akatsuki No Yona dan Hak ve Arslan Senki den Daryun Bana göre de bunlar :D Kingdom daki General Ouki birde Tytania daki Fan Hyulick de olabilir ama bunlar daha iyi bana göre
  5. stingbull

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Yahari ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru Yukinon :)
  6. stingbull

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Yukino Yukinoshita ( Yukinon ) Yahari ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru
  7. Yahari ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru türünün en iyilerinden diyebileceğim bir anime olarak çıktı karşıma :)
  8. stingbull

İlk İzlediğiniz Anime?

Red Baron izlediğim ilk animeydi. Nasıl başladım dersek; film, dizi, belgesel derken izleyecek birşey bulamadığımdan facebookta siz bunları hatırlıyor musunuz başlıklı bir konuda One Piece i görmem sonra da "acaba var mıdır" dememle başlayan bir durum oldu...
  9. stingbull

Anime klişeleri

çıplak bir kız gördüklerinde Luffy istisna hepsinin burnundan kan gelmesi :D
  10. stingbull

Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri

Darker than Black 2. Sezon Opening Ayın rehber ışınları bulutları aşıp bana ulaşarak Takip etmem gereken yolu aydınlatıyor Gece ne kadar karanlık olursa olsun Hey, biri bana söylesin, herkes böyle mi düşünüyor? ''Eğer bugün mutluysam, bu yeterli"" diye? Doğru, bizde çocuk olduk, hayallerimiz peşinden koştuk Ama bu da artık çok geride kaldı Cevapsız geçiyor her gün, Öylece akıp gidiyor zaman Gelecekte bizi nelerin beklediğini bilmiyoruz Ayın rehber ışınları bulutları aşıp bana ulaşarak Takip etmem gereken yolu aydınlatıyor Gece ne kadar karanlık olursa olsun http://www.youtube.com/watch?v=4z7KxYR3OTc
  11. stingbull

Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri

İtazura Na Kiss 2. endingi bana göre çok güzel... sözler olarakta... Beceriksizliğimizi saklayan sözler Birbirimizle bakıştığımız anlar Birlikte geçirdiğimiz zaman Hepsinin daha uzun sürmesini dilerdim Beni son trenle uğurlayana kadar Elin elimi tuttu İlgisizce gösterdiğin şefkat beni mutlu ediyor Bir peri masalı olsaydı Seninle birlikte geleceğe ilerleyebilirdim Her zaman, her gün, her şey Kelimelere dökmesem de Sen benim için özelsin Eğer bana sadece bir dilek hakkı verilseydi Tanrım, lütfen birlikte olduğumuzda zamanı durdum derdim Her zaman, her gün, her şey Ayrı yollara gitsek bile, ikimizi bir araya getireceğim Sen benim için özelsin Her zaman, her gün, her şey İnanıyorum, zaman durmasa bile Eğer kaderimiz bağlanmışsa, birbirimizi her zaman görebiliriz değil mi?
  12. stingbull

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

benim en gıcık olduğum karakter Peach Girl animesindeki Sae karakteridir...
  13. stingbull

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

bende farklı bi tane söylim en çok ilgimi çeken DearS animesiydi :D Not: Altta gördüğünüz imzamdaki anime ecchi anime değildir. Ana karakter bir kurt tanrıça olduğundan genelde çekinmeden böyle gezdiği birkaç sahne var. o yüzden resme takılıp kalmayın. Ama resimde orijinal karakter resimleridir.
  14. stingbull

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

izlediğim animelerde en güçlü karakter Heroic Age animesindeki ana karakter Age karakteri gezenleri bile yok edebilen bir güce sahipler ordaki diğer karakterlerde ayrı bi güçlü zaten
  15. Bana Luffy yeter :D (Thriller Bark) şaka bi yana hımm... ilk alacağım şey oturdugum masadan bi sopa yapmak ikincisi bulabildigim bütün kalemleri depolardım beynine sokmak için zombilerin. üçüncü olarak en iyi spor ayakkabı kimde var hızlı koşmam gerek :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.