Jump to content

Hitsugaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

893
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Hitsugaya kullanıcısının paylaşımları

1. Hitsugaya

BU şarkıyı dinleyin !

Narutonun fillerları asıl iğrenç oluyor bende full izledi ama artık dayanamayınca 10 bölüm filan atladım galiba :D
  2. Hitsugaya

BU şarkıyı dinleyin !

Geç :D Ben valal her bölümünü izledim Belach in :D Bounto olayınında sonu güzelde hatırladığım kadarıyla :D
  3. Hitsugaya

Bleach Anime İptali ve Manga çıkış tarihi

Bilmiyorum kanka mangayı hiç takip etmiyorum :(
  4. Hitsugaya

Uchiha_n'nin çizimleri (^.^)

Vay kanka ne yapmışsın sen ya :D Helal olsun :D
  5. Hitsugaya

BU şarkıyı dinleyin !

Aynen kanka ne yapıcam ben Belach'siz :(
  6. Hitsugaya

Bleach Anime İptali ve Manga çıkış tarihi

Manga okumayı sewmiyorum ama Bleach içinse başladım :D
  7. Hitsugaya

BU şarkıyı dinleyin !

Aynen kanka :D 1 Yıl dan fazla sürmez inşallah ara :(
  8. Hitsugaya

BU şarkıyı dinleyin !

Off bunu izleyince yeniden Bleach izleyesim geldi keşke bitmeseydi :(
  9. Hitsugaya

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Hahah :D Kıskandın mı ?
  10. Hitsugaya

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Ne ayırması :D Bende hemen bir liste yapıyorum :D 1-Kujikawa Rise (Persona 4 The Animation) :wub: 2-Tsukuyo (Gintama) :wub: 3-Inoue Orihime (Belach) :wub: 4-Sakata Gintoki (Gintama) :lol: 5-Hitsugaya Toushiro (Belach) 6-Allen Walker (D.Gray Man) 7-Edward Elric (Full Metal Alchemist B.) 8-Yamamoto Takeshi (Katekyo Hitman Reborn) 9-Orihara Izaya (Durarara!) 10-Roronoa Zoro (One Peice)
  11. Hitsugaya

11. Level (Rise Kujikawa) Fan Club

Kim buldu acaba ;) Betim buldu :D
  12. Hitsugaya

11. Level (Rise Kujikawa) Fan Club

En sonunda Rise min animesine başladım :wub:
  13. Hitsugaya

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Persona 4 The Animation 1 ile 11 arasını izledim çok güzel bir anime herkeze öneririm :) Off tamda en heyecanlı yerinde bıraktım neyse yarın izlerim :D
  14. Hitsugaya

Princess Mononoke Movie

Aaaa ben bunu küçükken izlemiştim :D Bya güzel bişeydi -_-
  15. Anime Adı: Persona 4 The Animation Anime Türü: Macera, Gizem, Okul, Bilim-Kurgu, Süper Güç, Supernatural Bölüm Sayısı: 25 (Bitti) Anime Yılı: 2011 Konu : Sağanak yağmurdan sonra ortaya çıkan sisle birlikte gizemli cinayetler işlenmektedir. Yalnızca geceleri yayın yapan Mayonaka TV ile ilgili dedikodular yayılmaya başlamıştır. Yayın sırasında ekrana bakan kişinin karşı tarafta "diğer yarısını" görebileceği söylenmektedir. Bu faili meçhul cinayetleri duyduktan sonra karakterlerimiz gizemli TV kanalını izlemiş ve olaya şahit olmuşlardır. Baş kahramanımız kanalı izlerken bedeninin ekrandan geçerek gölgelerle dolu bir dünyaya aktığını fark eder. Bunu öğrendikten sonra tüm karakterler aynı deneyimi yaşamaya karar verirler ve cinayete kurban gidenlerle Mayonaka TV arasında bir bağ bulunduğunu keşfederler. Oyunu oynamamış, diğer seri Persona: Trinity Soul'u izlememiş, kısacası projeyle ilgili hiçbir fikri bulunmayan biri olarak ilk bölüm benim hoşuma gitti. Öyle çok ahım şahım bir sunumda bulunmadı ve temposu haddinden biraz hızlıymış gibi göründü ama genel olarak gizemi, aksiyonu ve bir parça da korkuyu çok iyi yansıtabileceğini kanıtladı. Karakter gelişimi konusunda hep bu kadar atik davranmayacaklarını ümit ediyorum. Öte yandan bölüm arasındaki karakter durumu harika bir ayrıntı. Oyundan uyarlanan animelere yeni bir özellik katabilir. Serideki atmosfer gayet iyi, karakterler izlenebilir düzeyde, gizem zaten serinin en önemli silahı. Özetle benim için birçok koşul sağlanmış durumda. Opening - Gerçek opening' i bulamadım sadece bunu bula bildim. http://www.youtube.com/watch?v=Qcy47RKeDCo&feature=related Ending - Aynı şekilde yine böyle buldum http://www.youtube.com/watch?v=66XgrWKi3eM Resimler - OIdukça güzel bir anime öneririm :) -
  16. Hitsugaya

( 17 / 24 ) Chibi Vampire Karin

Tmm güveniyorum sana ;)
  17. Hitsugaya

Evet, Thair-sama çizimleri...

Hee onu okumamıştım :D Pardon :)
  18. Hitsugaya

( 17 / 24 ) Chibi Vampire Karin

Kanka şu çevirilerine biraz hız katta tek seferde animeyi bitiriyim :D Bide biraz daha güzel bir animeyi çevirseydin iyi olurdu :D
  19. Hitsugaya

Gİntokiyi hiç benzetemedim :D Ama diğer çizimlşeri güzel Tahir :D Off bu resimleri görünce bnmde çizim yapasım geldi :D
  20. Hitsugaya

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Katanagatari yi bitirdim oldukça güzel bir anime öneririm :)
  21. Hitsugaya

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Katanagatari 8 ile 12 arası oldukça güzel bir animeydi ama sonu beni üzdü :(
  22. Hitsugaya

Harbi güzel çiziyorsun ama bilgisayaradan çizdikleri ayrı güzel :D
  23. Hitsugaya

Üye Albümü

Hahahah :D Nurcan sende alemsin :D
  24. Bennn üyeyim :D Sonunda çok ağlamıştım :'(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.