Jump to content

YayoKun

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne YayoKun kullanıcısının eklediği dosyalar

1. On 22.10.2016 at 01:35, eskiçeviri yazdı:

Bazı seslendirmelerde sanki hecelenerek söylenmiş şarkılar, bunun yerine normal söylense daha iyi olmaz mı? 
    Tabii, sadece bir fikir, saygısızlık gibi algılanmasın bu yorumum. Bunun dışında gayet güzel, emeğinize ve ağzınıza sağlık. 

Japonca'ya kulak alisinca ister istemez turkce soyleyince sarkilari bir heceleme oluyor ondan olabilir dsfghgghfds Evet onu asmamiz lazim gercekten ve tesekkur ederiz begenmenize cok sevindik! 

On 22.10.2016 at 11:01, Ira Dei.Arda yazdı:

Güzel çalışma olmuş, iyi düşünülmüş geliştirilebilir fakat sevdim. 

Olabildigince gelistirmeye ozen gostermeye calisiyoruz sevmenize cok sevindik tesekkur ederiz!

On 23.10.2016 at 20:46, TheHangedMan yazdı:

Ben şahsi olarak bu çalışmalarınızı beğendim. Yabancılarda olduğu gibi bu tarz bir topluluk kurmak da çok mantıklı geldi. Hepimizde olduğu gibi sizin de kat etmeniz gereken yol uzun, ama olsun! Umarım hak ettiğiniz ilgiyi alabilirsiniz. :)

Begenmenize cok sevindik! Tesekkur ederiz.. Evet neden turkiyede olmasin ki degil mi? hehe Olabildigince gelismeye gayret gosteriyoruz efenim 

On 23.10.2016 at 21:17, Rasetsu yazdı:

Hakettikleri yerde olmamalari baya üzücü :/ o kadar emek vermelerine rağmen.Neyse çalışmalarınızı beğenip Takip eden biri olarak  başarılarınızın devamını diliyorum. :) . Hepsini burda toplayip paylasman güzel olmus :) Arada dinlemek güzel oluyor Türkce Orjinalinden iyi olanlar bile gördüm :D . 

Cok tesekkurler! Hak ettigimiz yerlerde olmamiz icin daha da gelismemiz gerektigini dusunuyorum hala cok amatoruz bu iste sonucta takip ve guzel iltifatlariniz icin cok tesekkur ederiz! 

On 23.10.2016 at 23:00, Esora yazdı:

Çok başarılı çalışmalar var.Dinlerken dondurup bende söyledim cidden büyük fark var :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Yaptığınız işte daha da başarılı olursunuz umarım.Devam edin :victory-sign-milk-bottle-emoticon:

Kulagin alisirsa herseyi soylersin dfghhgjfdsa ve tesekkur ederiz! ( Bu arada imzandaki gif ilgimi cekmedi degil.. Soylemeden edemeyecegim sdfdgd ) 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.