Jump to content

canimbeyhanbizel

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne canimbeyhanbizel kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Code Geass Special Edition Zero Requirem ve Black Rebellion bölümlerinin yeniden yüklenmesi

Merhabalar, :onion_head___smooch___by_elorae_chan: birkaç defa rahatsızlık verdiğim için özür dilerim.  Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2 Special Edition - Zero Requiem,  Code Geass: Lelouch of the Rebellion Special Edition - Black Rebellion OVA bölümlerini bir daha yükleyebilir misiniz diye rica edeceğim. Çok teşekkürler umarım yardımcı olursunuz. :onion_yep_by_7anime7drawer7::admire-onion-head-emoticon:LÜTFEN LÜTFENN yeniden yükleyin çünkü ilk iki sezonu özet geçen filmler olduğu için tekrar niteliğinde izlemek istiyorum. Boukoku no Akito bölümlerini izlemeden önce bu iki filmi izlemeliyim saygılar :D 

2. Naruto TV Specials

Merhabalar, iyi akşamlar herkese. Ben Naruto'nun movie leri dışında özel bölümlerini izlemek istiyordum. Google'dan aratınca ingilizce altyazılısı var ama videolar ve sıralamalar karman çorman ve hiç net değildi. Öyleyken izlemek istememiştim. Acaba bir gün ekleyecek misiniz siteye diye merak ediyordum :D Ya da link önerecek olan var mı? 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.