Jump to content

Nozomi

Üyeler
  • İçerik sayısı

55
  • Son ziyareti

Nozomi kullanıcısının paylaşımları

1. Pierce the Veil All time Low Bring me Horizon Twenty one Pilots The Neighbourhood The xx XXYYXX Green Day Message to bears Mogwai ...
  2. Nozomi

Animelerden Bir Ordu Kursanız Komutanı Kim Olurdu?

Ben kaptan Degurechaff'ı seçerdim herhalde. Hem kawaii, hem creepy. Ayrıca strateji tahmini uzmanı.
  3. Nozomi

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Gekkan shoujo Nozaki-kun animesinden Kashima hanım. Kadınları tavlayabilecek kapasiteye sahip.Dışarıdan cool, ama içten baya sevimli ve çatlak. Ama eğer bahsettiğimiz canında kanında coolluk olan bir kadın karakterse,o zaman kesinlikle Re-L derim.(Ergo proxy)
  4. Benim favorim Nagi no Asukara animesinden deniz tanrısının omurga kemiğindeki bir puldan yaranmış uzun saçlı yakışıklı deniz erkeği Lord Uroko'dur. Levi ve Sebastianın listede olması mükemmel. Gekkan shoujo Nozaki-kun'dan Mikoshiba da baya iyi. Onu da ekleyin bence
  5. Kesinlikle L. Çözülmesi zor bulmacalar çözelim, Watariye bize çeşit çeşit tatlılar getirmesini emr edelim, Mellonun çikolatalarını gizleyip bir güzel sinir krizinden çatlatalım, Sonbet edelim, (L' in çocukluğunu en ince detaylarına kadar öğrenmek istiyorum ), tüm geceyi uyumadan korku filmi izleyelim ehehehh... Ayrıca Lawlet'i ilk banyoya sokan insanın ben olmasını dilemişim hep (fesat anlamayın, pek banyo yapmaz, qaliba yapmıştı bir keresinde ama neyse asdfg). Onun çok iyi ilk arkadaşı ve yakın gelecekte sevgilisi olabilirdim. Eğer şu lanet ölüm meleği lanet sarışına aşık olmasaydı... Misa... işte senden hep bu yüzden iğreneceğim...-__-
  6. Nozomi

Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime

Muhtemelen biri de Aku no hana' dır.Mangası mükemmel, ama anime çizimleri ile b*k edilmiş. 1.sezon da yarım yamalak kaldı. Hikayesi, atmosferi falan iyiydi ama o çizimlerle pek şansı yoktu.Ama mangası gayet iyi.
  7. Nozomi

En Sevmediğiniz Türler Anketi

Ben muzik animelerine nefret ederim. (aslında bir tane izlemem soyumama sebep oldu -_-) Tek örneğim Uta no prince sama. Iyğğğğ... -___- Tamam çizimleri güzel de, şu mal kızla mal erkeklere çok sinir oldum.Henüz bu kadar sinir geçirmemiştim anime izlerken. Ayrıca müzikleri de hiç iyi değildi. Müzik animesi yapıyorsunuz, lütfen şarkılara dikkat edin Q^Q Şarkılar böyle sıradan, vıcık vıcık olmamalı. Büyülemeli. Ama o şarkılardan büyülenen bir tek o çatlak müdürdü -________- Kulaklarım için müzik diyip müzik animesine başlarsanız, bence başlamayın derim. En azından uta no prince sama-dan uzak durun. Dram, psikolojik animelerin şarkıları baya sağlam(hepsini diyemem). Aynı şekilde müzik animelerinin kötü olduğunu söylemiyorum.Sadece ben beğenmiyorum.Bu o tür animeleri kötü yapmaz.Zevkler farklıdır. P.S. Eğer şarkıları sağlam bir müzik animesi önerirseniz, sevinirim belki bir daha deneyebilirim
  8. Nozomi

Bu Animeyi İzledin mi?

Henüz değil Q^Q Alttaki baccano izlemiştir?
  9. Nozomi

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

One Piece
  10. Nozomi

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Uzumaki.
  11. Nozomi

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Another
  12. Nozomi

İsminizin Japonca karşılığı :)

Tokijikashi ... çıldırıyorum.
  13. Nozomi

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır. Alltaki Another izlemiştir?
  14. Nozomi

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kimi no na wa dram seviyorsanız, tam sizlik bir anime.
  15. Nozomi

Bu Animeyi İzledin mi?

Malesef ama listeme ekledim. Çizimleri falan güzelmiş kaçırırmıyım hiç >v< Alttaki Youjo senki izlemiştir?
  16. Nozomi

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kimi no na wa. Herkese tavsiye ederim müthiş bir şey... O.<
  17. Nozomi

Favori Anime Müzigin ?

Zankyou no terror~ dare ka umi wo Zankyou no terror~VON 91 days~ signal Nagi no asukara~ fonte Serial experiments lain opening Radiohead~ paranoid android (ergo proxy) Ergo proxy opening School days~aoi kajitsu Mushishi opening Hyouka~OST 8 Hyouka~OST 3 Hyoukla~OST 6
  18. Nozomi

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Ateist kardeşimiz kendini b*k zannediyor Tanrı "şuna iyi bir ders vereyim" diyor hoopp başka bir boyut, başka bir zaman adam geçmişe ışınlanıp reenkarne oluyor ama bilinci yerinde 9 yaşına geldiğinde anliyor ki, yaşamak için şu ülkede, şu koşullarda asker olması önemli, eveet, savaş kan 9 yaşında tatlı ama creepy bir asker, zekice tasarlanmış stratejiler, blah blah.... Lanetli velet komşu ülkelerin canına okumuş, herkes şaşırmış, ahh bu veledin 40 yaşında olduğunu bir anlasalar... Bu başına gelenlerden sonra bile hala Tanrıya inanmıyor, ara sıra Tanrı zamanı durdurup konuşarak onu ikna etmeye çalışıyor. (Bence kötü anlatdım) __Youjo senki__
  19. Nozomi

En Zeki Anime Karakterleri

En zeki tabii ki de Yagami light. Hemen arkasından L. Daha sonra Near. Diger zekiler: Junko, Naegi, Kirigiri (danganronpa), Shiro ve Sora (no game, no life), Tanya Degurechaff (youjo senki), 9 ve 12 (zankyou no terror) ve daha niceleri...
  20. Nozomi

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Haru (free) ve Takeru (prince of stride alternative) benzerliği... şahsen ben prince of stride'ın mangakasını mahkemeye verirdim -_-
  21. Ehehhhh malesef 73 :D Alttakı 94
  22. Erkeklerden Kanato (diabolik lovers), L (death note). Kızlardan Mayushi (steins gate), Ibuki mioda (danganronpa).
  23. Nozomi

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Youjo senki
  24. Nozomi

Bir Hayaliniz

Hayalim mangaka olmak. Ve ciddiyim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.