Jump to content

kamatsuritachi34

Üyeler
  • İçerik sayısı

161
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

kamatsuritachi34 kullanıcısının paylaşımları

1. Asuna ve Kirito dışında hepsi... Özellikle, Boruto ve Sarada...
  2. kamatsuritachi34

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

Noragami.. Bitti mi, başlayacak mı 3. sezon,.. Daha ortada hiçbir şey yok. Geçen sene bu sene çıkacak diyolardı, 2018 oldu ya..
  3. Naruto sağolsun hala bi animeye başlayamıyorum,... Yani 30 bölüm felan kalmış ne olacağını da biliyorum zaten.. İzliyorum izliyorum bitmiyo. BİTMİYOO!! Liste aşağıdadır.. edit: bi de Shingeki no Kyojin
  4. Ao Haru Ride.. Bi de School Days. Öylesine bi animeden de, böylesine bi son beklenirdi zaten. Ama en acılı sonun Game of Thrones da olacağını düşünüyorum.. >_<
  5. kamatsuritachi34

İtiraf Köşesi

Sen depresyonda olmalısın. .... Neyse ben de bir şey itiraf edeyim o zaman, evdeyim ve kapüşonluyla oturuyorum. Bu daha hafif bir itiraf, çoğu kişi yapıyodur bunu..
  6. Gıcık Asuna'nın 1. sırada olmayacağını umarak korkarak açtım ve şu işe bak, Asuna yine birinci sırada. Allah'ım bu japonların problemi var Asuna güzel olsa bile 1. sırayı HAKETMİYOR. Ben her anketi sırf sonunda Asuna veya Kirito var diye çöp buluyorum. Neyse..
  7. Lanet olasıca Kirito nasıl birinci sırada? Tipi var mı ki birinci sırada olsun. Zaten içi de bomboş ve yüzsüz. Iyyy... Bence bu liste düşünülmeliydi..
  8. Lanet olası Asuna'nın ismini nasıl koymak istemişler hayret, yani isim güzel ama karakterin içi boş. Kızıma Asuna ismini koysam herhalde Asuna'yı hatırlaya hatırlaya intihar ederim :) Benimki net: Erkek: Rei ya da Kanaye Kız: Misaki ya da Masami olurdu.
  9. Tabi ki de Naruto'yu mutlaka çağırırım. Ve mangadaki son haliyle, ya da hayır normal Sasuke'yi de çağırırım. Bu ikisi dışında Kakashi veya Orochimaru'yu çağırırım. Tabi sadece Naruto'dan değil, One Piece'den Luffy'i de çağırırım. Biz böle orduca savaşırız :D
  10. kamatsuritachi34

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

İlk olarak konusu ve türü çok önemli ilgimi çekmezse izlemem. Romantizm olmasa bile, ucundan bir ilişki isterim. Birbiriyle evli anne baba bile yeterli.. Bir de bölüm sayısına bakıp kıyaslama yaparım.. Eğer bölüm sayısı az ve konusu çok genişse izlemeyebilirim. Malum sonra devamı gelmiyor ve acı çekiyoruz. Ah Game of Thrones ahh...
  11. kamatsuritachi34

Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

Valla benim ilk izlediğim dev seri Naruto. O da şu an bitmek üzere 40 bölüm falan kaldı. Şu ana kadar yalnızca 12-15 civarı anime izledim. Valla ben 100 tane izleyecek vakit bulamam. Belki 10 yıl sonra izlemiş olurum ;). ( Şu anda o kısmı Game of Thrones'a ayırıyorum..)
  12. kamatsuritachi34

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Açıkçası benim için konu en önemli olanı. Onun dışında karakterlere bakarım. Azıcık ucundan da olsa aşk olmalı (Game of Thrones'daki kadar açık seçik değil elbette). Ve çizim 90'lardan kalma olmazsa o animeyi izlerim :))
  13. Zaten ben bilgisayardan değil Türkanime'den, mobilden seyrediyorum. Site mobilde çalışıyor deneyin isterseniz. Ben bilgisayardan anime seyretmedim bile :)
  14. İyi de Turkanime mobilde de çalışmıyor mu? Hem mobilde de kolayca manga okuyabileceğimiz birden fazla site var. Ama yine de yeni bir site öğrenmiş oldum :)
  15. kamatsuritachi34

Anime izleyemediğiniz...???

Bir ara benimde 3-4 ay seyredemediğim olmuştu. Her gün acaba bu gece sabahlasam mı diyorum. Deniyorum ama maalesef annem ve babam farkediyor. Yoksa tek başıma yaşasam her gün sabahlarım. O derece yani.
  16. Ixion Saga DT
  17. kamatsuritachi34

Romantik Komediler Hakkında Görüşler

Yani hem karakterlerin hayatını (liseden evliliğe vs.) anlatan animeleri (bkz. Itazura na Kiss) severim ve o kadar klişe bulmam. Ama mesela ne bileyim Tonari No Kaibutsu-kun, Lovely Complex, Ao Haru Ride gibi animeler insanı sıkıyor gerçekten. Ama cidden sıkıyor yani. Zaten ana karakterlerden bir tanesi soğuk ve zeki, bir öteki ise affedersiniz kelimenin tam anlamıyla MaL oluyor. Böyle klişeleri (eğer sadece lise dönemini anlatıyorsa) nef ret ediyorum..
  18. kamatsuritachi34

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Bu kişiden kişiye değişiyor gerçekten. Benim için en güçlüsü Madara-samaaaaa!!
  19. kamatsuritachi34

İtiraf Köşesi

Benden 17 yaş büyük kuzenim küçükken benden evlerindeki laptopun şarj aletini getirmemi istemişti. Ben de bilerek sırf o sinir olsun diye (çünkü ona gıcık oluyordum) yanlış şarj aletini getirmiştim asjdhsnajbakshb
  20. kamatsuritachi34

Anime İzleyenlerin İş Sektörü :D

Açıkçası ben 8 yaşından beri yani yaklaşık 6 yıldır anime izliyorum ve manga (birazcık da olsa) okuyorum. Açıkçası bana kalsa işleri işsizlik olur. Şaka bir yana bence insanların zihinsel olarak gelişmesini ve eğer iyi bir animeyse pek çok yararlı şey öğretebiliyor. Açıkçası benim hayalim mimar ve yazar olmak. İnsanları bu tür şeylere yönlendiriyor diyebilirim. :))
  21. kamatsuritachi34

Favori Anime Müzigin ?

Bir sürü var ama benim için bir numara tabii ki de 'No Game No Life - This Game' tabii ki :)
  22. kamatsuritachi34

Bu Animeyi İzledin mi?

Maalesef... Alttaki Shingeki no Kyojin izledi mi acaba? ^-^
  23. Yanıma bolca yiyecek alırım. Battaniye ya da yorgan, ama kalın olması gerek Alabileceğim kadar 5 litrelik su şişesi. Bunlar yanıma alacağım şeylerdi. Şimdi yapacaklarıma geçelim. Yatmak için güzel bir alan inşa ederim. Rahat ve yumuşak olsun mümkünse. Yani eğlenmeyelim mi yahu? Tabii ki de yüzerim.. Bir megafon yapıp sesimi duyurmaya çalışırım.
  24. kamatsuritachi34

Dünya aslında çok net imiş...

Benim kuzenim de miyop. Gözlük takıyor, bir iki yıl yeni oldu. Ama şu anda önceki haline göre çok çok çok daha tatlı. Tabi bunun artıları eksileri de var, Allah sağlık versin.. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.