Jump to content

Victuuuri

Üyeler
  • İçerik sayısı

81
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Victuuuri kullanıcısının paylaşımları

1. Victuuuri

Selamlarrrrr!!!

Hoş geldin kalıcı olmanı dilerim :) ben de birkaç tane anime önereyim: zankyou no terror, boku dake ga inai machi, aoi bungaku, nhk ni youkoso. Özellikle zankyou harikaydı izlemediysen mutlaka izle.
  2. Örümcek adam eve dönüş beğendiğimi söyleyemem, eskiler her zaman daha iyi oluyor ilk seri en iyisiydi.
  3. Victuuuri

Yaoi Fc (+15)

Çok haklısınız adminim, kendimi kaybediyorum açıkçası biraz daha dikkatli olmaya çalışacağım :)
  4. Victuuuri

Merhaba dünyalı! Ben dostum!

Ben dil öğrenmek konusunda çok üşengecim ne kadar gereksiz şey varsa yaparım ama bir türlü dil öğrenemedim :D elinden geleni yapman çok güzel bir şey umarım her şey gönlünce olur. Hoş geldin Ceren :)
  5. Aliexpress'ten alışveriş yapan var mı acaba? ebay'den alışveriş yapıyordum ancak paypal kalktığından beri hiçbir şey alamıyorum. Aliexpress nasıldır? Ürünler kaliteli mi? Ürünler kaç gün içinde geliyor? İade sırasında sorun çıkar mı? merak ettiğim sorular bunlar. İnternette biraz araştırdım ama herkes farklı bir şey diyor, alışveriş yapan birilerini bulsam harika olur :)

1. Miyooo

Miyooo

Ne almak istiyorsan işte aratıp sipariş sayılarına ve geri bildirimlerine bak, sipariş sayısı çok ve geri bildirimleri, oylamaları iyiyse ürünler kaliteli oluyor genelde. Ürünlerin ücretsiz gelmesini istersen 1-2 ay beklemen lazım, birkaç günde ya da bir hafta içinde gelmesini istersen para vermelisin. Ürünler Çinden geldiği için iade pek mümkün değil o yüzden ürün satıcılarına sıkıntını bildirirsen genelde paranı geri veriyorlarmış üründe sende kalıyormuş böyle bir durumla ben karşılaşmadım ama aldığı üründe sıkıntı çıkıp bildirenler böyle diyor.

2. Arcangelo

Arcangelo

Neredeyse 1 yıldır aliexpress'ten alışveriş yapıyorum şimdiye kadar sorun çıkmadı. Genelde 1-1.5 ayda gönderiyorlar benim aldıklarım öyleydi en azından. Ürünler gerçekten kaliteli ve satıcılar çok ilgili, soru sorduğunda hemen cevap veriyorlar o yönden sıkıntı yok. Kargo şirketlerinden çıkıyor genelde sorunlar en son aldığım ürün ne yazık ki kargo şirketinin gevşekliği yüzünden 3 ayda elime ulaştı. Satıcı özür diledi, eğer istersem ürünün bende kalabileceğini ve parayı iade edebileceğini söyledi. İade sürecinde de 7 gün içinde paranın geri verildiğini söylemişti alışveriş yapan arkadaşlarım. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin yani bir sorun olursa beklerim yavrum :D 

3. Victuuuri

Victuuuri

İkinize de sonsuz teşekkürler :) madem güvenilir bir yer hemen alışverişe başlıyorum bekle beni aliexpress :D

6. Victuuuri

AniKaze Çeviri Ekibi [AKÇE]

Eski serilere ağırlık verseniz harika olur hayırlı olsun başarılar dilerim :) :)
  7. Victuuuri

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim alttaki re:creators izledin mi?
  8. Victuuuri

Klasik Müzik Önerileri!

Favorim olur kendisi, her dinlediğimde tüylerim diken diken oluyor. Bu da diğer favorim birkaç kez ağlattı beni :D
  9. Victuuuri

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

inferno cop
  10. Victuuuri

Yaoi Fc (+15)

11. Victuuuri

En Son İzlediğiniz Dizi ?

suits, game of thrones
  12. Euron reyizi sadece ben mi seviyorum adam tam karizma o nasıl gelişti öyle aslanım benim yürü be. theon korkaklıkta tavan yaptı niye kaçıyorsun oğlum ölseydin keşke gereksiz bir şeysin zaten. arya gitsin kuzeye jon ile buluşsunlar yeter artık ne çekti kızcağız
  13. Victuuuri

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

endride
  14. eğitimi japonlar verecekse gitmeye hazırım :D
  15. Victuuuri

Yaoi Fc (+15)

16. Victuuuri

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

yes, my lord. (sebastian)
  17. fma tabi ki edward'ın karizması kimsede yok
  18. Victuuuri

Dizi Tavsiyeleri

spartacus izlemeyen kalmasın ya adamlar ne güzel yapmış
  19. Victuuuri

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim ya izlemez miyim :D alttaki danganronpa izledin mi?
  20. Victuuuri

Yaoi Fc (+15)

birbirinden güzel resimlerle karşınızdayım
  21. Victuuuri

Yaoi Fc (+15)

çok sessiz burası canlandırmak lazım
  22. Victuuuri

İsminizin Japonca karşılığı :)

rinkushiruku... msn varken kullanırdım vay be bir aralar msn vardı mazi gözümde canlanır
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.