Jump to content

para-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

134
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

para-chan kullanıcısının paylaşımları

1. para-chan

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Yapacak başka bir şeyim olsa XD yakinda yüzde 0 teknolojisi olan bir yere gideceğim onun için bol bol izliyorum.
  2. para-chan

kardeş gece 4 e kadar uyanık oluyorum günlük 3 saat uyuyorum XD yakında bilgisayarım patlayacak
  3. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemesem ayıp olur zaten.Efso animem ^^ Alttaki Haikyuu!!izlemiştir
  4. Dınnnt ! Yanlış az bir farkla Alttaki 257
  5. para-chan

Yurii!!On ICE 1 kere daha izledim Bleach serisinden 10 bölüm kadar izledim. Free! serisini bitirdim ^^
  6. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki Yurii!!On ICE izlemiştir ?
  7. para-chan

İlk İzlediğiniz Anime?

Animeye nasıl ve neden başladığımı hiç ama hiç hatırlamıyorum.Nette mi karşılaştım yoksa öylesine mi ? İlk animemden biri Death Note ve Vampire Knight idi harika ve efsane animelerdir.
  8. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izledim ^^ Alttaki Bleach izlemiştir ?
  9. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

Yeh ! İzlemedim Alttaki The Legend of the Legendary Heroes İzlememiştir ?
  10. Aslında bakarsak Türkler senaryo konusunda berbatlar. Şu anki dizilerin neredeyse hepsi ya Güney Kore senaryosu yada daha farklı.Çok azı Türklerin senaryosu ki neredeyse hiçbiri tutmuyor.Reytingleri yerlerde oluyor.Ve çağımızda ''kalitesiz diziler '' diye geçmeye başladı.Aslında onlar da Türk yapımı diziler.Ama eskiden ki Türk yapımı filmlere , dizilere asla bir şey diyemem.Çağımızda saçma saçma diziler çıkmaya başladı.Güya AŞK ..Hayal dünyası gelişmiş bir topluluğuz lakin kullanmayı bilmiyoruz bana göre.Kültürümüzü geçtim , öyle fantastik kurgulu , harika konulara sahip olacak anime kurgulayabilir miyiz ? .Öyle birileri vardır illaki ...Ama ben Uzak doğuda kalmasından yanayım.Türkiye de olursa hiç düşünemiyorum ne hal alır. Anime de ki bizim komiğimize giden hareketlerin çoğu Japon kültürünü esas almış hareketlerdir.Biz yapsak absürt kaçar.
  11. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

Doğru , İzlemedim *-* Alttaki Oushitsu Kyoushi Haine izlememiştir ?
  12. para-chan

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Nurarihyon no Mago Bugün bitirdim valla ne yalan söyleyeyim harika bir anime idi..
  13. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

İsmini duydum ama izlemedim Nurarihyon no mago izlemiştir ?
  14. para-chan

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Onu her gördüğümde 'hıhıhıhıhı'' diye gülesim geliyor evde de oluyor o ne biçim gülüştür.Unatamayacağım gülüşlerden Ansatsu Kyoushitsu
  15. Bu kişinin tercihlerine bağlıdır.Tabi yaşlarına da bağlı diyebiliriz.Olgun kişiler seinen türünde veya ciddi aksiyon olan animeler hoşuna gider diyorum.Tabi bu bir varsayım sadece.13-18 yaş araları belki hem biraz komedi hem de aksiyon , dram gibi animeler hoşuna gider.Bunu kendime baz alarak söylüyorum.Eminim ki çoğunluğun ilk animeleri Death note , Tokyo ghoul , Shingeki no kyojin gibi bilindik animelerle başlamışsınızdır.Bunun içinde bende varım.Benim de ilk animem Death Note idi.Pişman mıyım ? Tabiki Hayır.Öneririm de. Sıkılmayacağınız bir anime lazım ilk 10-20 animenizde yoksa anime sektörüne ilginiz gittikçe düşer.O yüzden saçma sapanak animeler izlemeyin derim 1-) Aksiyon , akıl oyunları (kurnazlık da diyebiliriz ) seviyorsanız.. ★★Death Note ★★One Outs ( Spor kategorisi de var ) 2-) Doğaüstü Güçler Bu benim en sevdiğim kategoriler.Fantastik animeler her zaman tercihim.. ★★Ao no Exorcist ★★Boku No Hero Academia ★★One Punch Man ★★ Fullmetal Alchemist Brotherhood (FMAB) ★★ Noragami ★★ Akatsuki no yona ★★Pandora Hearts 3-)Spor , Komedi ★★Kuroko no basket ★★Haikyuu!! Bu animeler vazgeçilmezimdir.Spor tagını ilk gördüğümde''daha sonra ! ''dediğim animelerdendi 1. bölüm izledim bende bağımlılık yaptı bu ikisi 4-) Aşırı Dram ( En azından benim için ) ★★ Shigatsu wa kimi no USO ★★ Orange Benden tavsiye Tokyo ghoul , Attack on titan gibi animeleri bir 10-15 anime izledikten sonra başlamanız.Bu daha hayırlı (BENCE )
  16. para-chan

haikyuu!! animesinin 2. sezonunu yeniden izleyip no.6 yı bitirdim.Ama üzüldem ulen
  17. para-chan

Anime İstek ve Önerileri

Bazılarını çok önceden bazılarını da yeni bitrdiğim bir liste olacak .Spoiler içermeden bir değerlendirme yapacağım ❁❁ Akatsuki No Yona Taglar →Fantastik , Aksiyon ,Romatizm, Shoujo , Komedi Değerlendirmem: Taglarında shoujo görünce başlama kararı aldığım bir animedir . Bir de çok övüyorlardı zamanında.Ben de başladım . Bir solukta bitirdim harikaydı ! Eğer izlemediyseniz yanlış yapıyorsunuz....( Karakterler öldürüyor zaten :D) ❁❁ Death Parade Taglar→Oyun , Gerilim , Psikoloji , Gizem , Dram Değerlendirmem:Kısa bir anime ama kalbimi çalmış götüren bir animedir. Son bölümlerde gözlerime hakim olamadım. Efsane bir animedir.. ❁❁ Servamp Taglar→Aksiyon , Vampir , Doğaüstü Güçler , Josei , Dram , Komedi Değerlendirmem:İlk bölümünden tutulmuştum. Anime beni izleyin diye çığlık atan bir anime .Etkisinden kurtulmak istemiyorum. ❁❁Kuroko No Basket Taglar→Okul , Komedi , Spor , Shounen Değerlendirmem: 3 Sezon olup toplam 75 bölüm olunca izleyebilir miyim ki ? diye düşünmüştüm. Uzun seri olup artıdan hep spor olacaktı. İlk 5 bölmünü izledim ve aniden kendimi 75. bölümde buldum. Bundan sonra uzun serilere karşı olan önyargım kalktı . Tek kelimeyle harikaydı ! ❁❁Owari No Seraph Taglar→Aksiyon , Shounen , Dram , Doğaüstü Güçler , Vampir Değerlendirem: Bu önyargı Servamp adlı animem de de olmuştu . Vampir tagını görünce biraz erteliyorum .Nedeni ise hep aynı konular . Bıktım yani. Küçük bir çocuk bile bilebilir bu senaryoyu. 1 bölüm bile katlanamam düşünüyordum anime 1 günde bitti . Kesin izleyin harika bir başyapıttır... Daha fazla var ama zaten çoğunluğu yazılmış bunlar benim favorilerim arasından Hepsini şiddetle öneririm. !!
  18. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

heralde bi zahmet izleyelim :D alttaki kuroko no basket izledin mi ?
  19. para-chan

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Black bullet the legends of the legendary heroes hotarubi no mori e Hotarubi no mori e gerçekten izlediğim en güzel movie idi.Duygu karmaşalarını , aşkı , mutluluğu hissettirebilmek için onlarca bölüm yerine sadece 45 dk. izlediğimde niye ben bunu önceden izlememiştim dediğim movie .O kadar sadece romantizim diye 20-30 bölümlük animelerden çok bu animeyi onlara tercih ederim. Beni derinden yaraladı..
  20. para-chan

TürkAnime TV Favori Baş Karakter Anketi

unutulmazım ve her izleyişimde aşık olduğum kurokoya oyum ^^
  21. para-chan

Anime Karakteleri gibi olmak.

Gerçek hayatta biraz anımsatıyorum animeleri . Lakin koca koca ışıldayan gözler , harika bir gülümseme nazik bir ağlama , renkli saçlar ,, Bunlardan mahrumum. Mesela onların giyindiği gibi giyinsem yaşadığım şehirde deli misin deyip ? beni tımarhaneye atarlardı XD.. Bir örnek daha ağladığımda zırlayıp zırlayıp ağlıyorum nazik ağlamaya çalışsam bu ağlayışı bataklığa götürüp çamura batırıp batıp orada bırakırdım...Gerçek hayat bu işte :D Bu biraz beni anımsatıyor ama benimki daha beter :D İşte olmak istediğim ama beceremediğim
  22. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

öyle bir anime mi vardı ya sdadfd XD Trickster izledin mi ?
  23. para-chan

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

HxH serisi , Owari no seraph
  24. para-chan

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

K-Project sonunda ağlarım diye düşünüyordum ama mutlu olarak bitti Death Parade .. Gerçekten ağlamıştım onlarında 12 bölümlük olsada duyguları tamamen gerçekti. - Keder dediğin bu şey miydi ? Öyleyse bu çok kötüymüş
  25. Vazgeçilmezim ..Linkin Park !!! ..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.