Jump to content

Kamelotwalker

Üyeler
  • İçerik sayısı

72
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Kamelotwalker kullanıcısının paylaşımları

1. Aşkı ne gözler, ne de sözler anlatabilir. Duymak istiyorsan kalbimi dinle duyamıyorsan ruhumu incele, göremiyorsan bırak beni yalnızlığın ellerine. 

2. Aramıza hoş geldin Seçici olduğunu biliyorum anime konusunda Forumda da görmek iyi oldu seni az dedikodu yaparık gıı
  3. Kamelotwalker

Merhabalar burada yeniyim

Aramıza hoş geldin Bir ara senden tavsiye almak isteyebilirim. İyi forumlar, sağlık bir yaşam dilerim
  4. Kamelotwalker

Merhaba :)

Aramızda hoş geldin Açıklama yapmasan da isminin anlamını biliyorum zaten (karlar kraliçesi). Bence çok hoş. Üzülmene gerek yok. İyi forumlar dilerim.
  5. Kamelotwalker

Hepinize Merhaba

Öncelikle aramıza hoş geldin. Çevirilerinde başarılar dilerim, müsait olduğum bir zaman da göz atacağım. 4 Yıldız yolunda takımına bol şans.
  6. Bebe - To silencio Como quien tira de una cuerda que se rompera, tirar, tirar, tirar, tirar, tirar... Como sin darse cuenta rozar un poco mas, los ojos aun cerrados para no afrontar
  7. Kamelotwalker

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Arslan senki
  8. Kamelotwalker

Tokyo godfathers
  9. Kamelotwalker

Kyoukai no rinne
  10. Yozoh- Tokyo girl (TrSub) Sesi huzur veriyor
  11. Kamelotwalker

Under the dog
  12. Kamelotwalker

Oda nobuna no yabou
  13. Kamelotwalker

Eve no jikan
  14. Kamelotwalker

( 12 / 12 ) Saiyuuki Reload Blast

Ben Sanzodan daha yakışıklı yım bi kerem hııh ama o kadar cool değilim. Hem bana Choo ❤yetiyor, Sanzo'suz da olur ama onun la daha iyi oluyor. Bırak Sanzo'yu da katayım haremime
  15. Kamelotwalker

( 13 / 13 ) Jikan no Shihaisha

Yeni projeleriniz hayırlı olsun. Çizimleri ve konusu gayet iyi ama bana göre İblis avı teması klasiklerinden biraz farklı olarak ele amaya çalıştıkları hissini uyandırdı. Ana karaktere Sanae Kobayashi'nin sesi daha çok yakışır gibi duruyor. Shizaku umarım utangaç bir karaktere seiyuu olarak seçilmemiştir. Cüretkar karakterlerde daha başarılı olduğunu gördüm. Çeviri ve emeğiniz için teşekkür ederim
  16. Goblin- Never far away.. See ya. Never gone my way. Better will someday. Never far away...
  17. Joukamachi çok hızlı telif hakkı yiyen bir seri çevirisinin en uzun 24 saat durduğunu gördüm.
  18. Kamelotwalker

Ayakashi japanese classic horror
  19. Kamelotwalker

Utawarerumono
  20. Kamelotwalker

Imawa no kuni no alice
  21. Magic kaito 1412 . Blood lad. One outs. Needless. Blue exorcist. Nurarihyon no mago ve Hoozuki no reitetsu öneririm.
  22. Böyle bir konunun açılması iyi olmuş. Ancak çevirisi yarım bırakılan, sitede çevirisi bulunmayan ya da hatalı olarak çevirilen serilerin isimlerini yazmanızı rica ediyorum arkadaşlardan. Konu ve ilginz için teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim Sakigake!! Otokojuku - Air Master - Examurai Sengoku - Not: Çevirisini beklediğim 3 seri. Yarım kalan serileri de kontrol edip eklemeye çalışacağım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.