Jump to content

Simuyaa

Üyeler
  • İçerik sayısı

51
  • Son ziyareti

Simuyaa kullanıcısının paylaşımları

1. Hyouka adlı cool arkadaşımız. hep onun gibi olmak istemişimdir ama hiç başaramamışımdır.
  2. Narutonun ilk serilerinde "Uchiha Sasuke" adlı arkadaşı hiç sevmiyodum şımarık kendini bi bok sanan ergen tripleri yok ben abimi öldürücemde şudur budur falan, ama sonra büyük ninja savaşından sonra düzeldi beyefendi.
  3. Simuyaa

Merhaba

Hoşgeldin Selin, bende Furkan, tanıştığıma memnun oldum umarım forumda güzel zamanlar geçireceğiz
  4. Simuyaa

Merhaba \( ̄▽ ̄)/

Hoşgeldin rabia Umarım iyi vakit geçireceğiz. bu forum gerçekten çok güzelmiş keşke bende daha önce katılsaydım :)
  5. İlk AMV'mi gösterdim umarım beğenirsiniz :)
  6. Simuyaa

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

NARUTO Uzumaki Nagato Eğer birisinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onu anladın diye, onunla aynı fikirde olamazsın. Ero-sennin (namı diyar Jiraiya-sama) Bir shinobi'nin en önemli özelliği kaç tane jutsu bildiği değildir.Önemli olan asla pes etmemesidir. Uzumaki Naruto Arkadaşını bile kurtaramayan birisi hokage olamaz, değil mi Sasuke? Sasuke: Naruto neden bana bu kadar yakınlaştın? Naruto: Çünkü sen benim arkadaşımsın. Bağların ne ile kurulduğu önemli değil Sarada, eğer aranda gerçekten bir bağ varsa, o senin değer verdiğin birisidir. Ben konoha köyünün hokagesiyim ve bu köydeki herkes benim ailem. Önemli olan sevgidir, kan bağı değil. Şimdi git ve anneni kurtar! DÜZENLENECEKTİR :D
  7. Hiç düşünmedim, aslında böyle birşey gerçekten olacak olsaydı bunu ben bir hafta falan düşünürdüm etraftan fikirler alırdım, büyük ihtimalle narutodan biri olurdu, Mesela istediklerim, Uchiha Itachi-sama, Saakuuura-chan, Ino, Temari, Neji, Boruto, Nagato, Sarada, Jiraiya, NARUTOO AAAAA çok vaaar baydım yahu
  8. Naruto, abi yani daha söylememe gerek yok her duyguyu en iliklerinize kadar hissediyorsunuz, başka hiçbir animenin veremediği duyguları yansıtıyor size. kesinlikle izleyin derim.
  9. Simuyaa

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Narutoya baştan başlamıştım, ilk sezon bitti şimdi shippudenin ilk bölümündeyim
  10. Simuyaa

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Naruto :D Ve bir de en sevdiğim kız karakter olan Sakuraaa-chan'ı unutmayalım
  11. Simuyaa

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Danganronpa
  12. Simuyaa

Anime İstek ve Önerileri

Ben şuanda, naruto gibi bir anime bulamayacağımı, onun gibi her duyguyu iliklerine kadar hissettiren, arkadaşlık, dostluk, aile, ve her karakterin çok iyi işlenmesi, kötü karakterlerin aslında kötü olmaması içten içe iyi olmaları gibi duyguları veren bi anime bulacağımı pek sanmıyorum, ama yinede bi sorayım, naruto gibi bir anime varmı? Yada olmassa okul animeside olabilir, yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru gibi bir anime istiyorum :D İzlediğim aklıma gelen tüm animeler bunlar Naruto Naruto Shippuden Boruto The Movie Naruto The Last Akame ga Kill Owari no Seraph Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru.Zoku Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru Sword art Online Sword art Online 2 Another Corpse Party Noragami Noragami Aragoto Shigatsu wa kimi no uso Tokyo Ghoul Mirai Nikki Fullmetalalchemist Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Steins Gate Air Gear One Piece Bleach School Days NoGameNoLife Death Note Boku no Hero Academia Boruto Charlotte Angel Beats Danganronpa the animation Kiss x Sis Netsuzou TRap Aho Girl New Game!! Koi to Uso
  13. Hoşgeldin :) bende yeniyim eski değilim, animeler herşeydir :D anime forumu varsa üye olmadan olmaz, hele ki bu her animemi izlediğim siteyse. umarım birlikte güzel zamanlar geçiririz.
  14. Simuyaa

Hepinize merhaba, tüm animeciler :)

Hepinizle tanıştığıma memnun oldum, forumda beraber güzel zamanlar geçireceğimizi umuyorum :)
  15. Simuyaa

Hoşbuldum. teşekkürler sizede :)
  16. Simuyaa

Animelerdeki En Güzel Mekanlar

Naruto - Final Valley
  17. Simuyaa

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Akame ga Kill
  18. Simuyaa

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Narutodaki tüm ölümler :D
  19. Simuyaa

İlk İzlediğiniz Anime?

Şahsen ben nasıl başladığımı hiiç hatırlamıyorum. ilk izlediğim animeyide hatırlamıyorum :D ama kuzenim ve arkadaşlarım bana baya anime önerdi ondan sonra anime delisi oldum, narutoyu bitirdim, tekrar başladım narutonun yeni animesinide izliyorum (Spoiler olur diye isim vermedim) ama sanırım adam gibi izlediğim ilk anime noragamiydi. kendisi çok efsane bir seridir. sonra zaten uzun seriler, naruto hxh gibi :D
  20. Simuyaa

Hoşbuldum. Sanada iyi forumlarrr
  21. Simuyaa

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Madara ve Sasuke reisin gülüşleri.... onlar efsanedir.
  22. Herkese selamlar, bayadır türkanime takipçisiyim tüm animelerimi burdan izliyorum, forumunada kayıt olayım dedim ve sonunda artık aileden biriyim, Adım soyadım: Furkan İpek, Kocaelide oturuyorum, 15 yaşındayım, 5 senedir anime izliyorum, aslında anime olduğunu bilmeyerek bitirdiğim çok seri var, animeye ne zaman başladım tam olarak hatırlamıyorum. en sevdiğim anime: Naruto, en sevdiğim diğer animeler: Oregairu, Owari no Seraph, Akame ga Kill, SAO, Charlotte, Boku no Hero Academia, Danganronpa gibi uzar gider bu liste. umarım hep beraber çok eğleneceğiz, sizinle tanışmak isterim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.