Jump to content

shidorin-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

134
  • Son ziyareti

shidorin-sama kullanıcısının paylaşımları

1. shidorin-sama

Çizgi Roman / Manga Satan Yerler

tamam sağol.
  2. nabayım yea keşke hepsini birden olabilsem
  3. shidorin-sama

olsun. kitap okuyoruz diye film izlemiycez mi >:D remzi kitabevi nerde bulabilirim aceba? ::(
  4. shidorin-sama

ben bilmiyodum.demek ki yeteri kadar ünlü değilmiş ::D :D
  5. shidorin-sama

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

evet o film. filmin mi kitabın mı daha güzel olduğuna karar veremedim. ama dediğim gibi sonları farklı. ps: c. palahniuk'in kitaplarını ebeveynlerinizden uzak tutmanızı şiddetle öneriririm. hayır, onlar henüz neler okuduğumuzu öğrenmeye hazır değiller..
  6. anime izlemeyen insan takılmasın bana.. hıh -.-
  7. shidorin-sama

Animex Yayın Hayatına Başlıyor.

YAGA boş zamanlarında tv kanallarını aramak hobin galiba jajaja :D
  8. shidorin-sama

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

:) :) :P :D :) :o dakika durma bence iki güne bitiyolar zaten :)
  9. shidorin-sama

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

meeehh :) .. zaman kaybı o zaman.. s*ktir etmesini herkes biliyo :) valla kardeşim anarşi okumak istiyosan chuck palahniuk derim ben sana.. fight club'ın filmini izlediysen kitabını da okuman lazım gerçi sonları farklı.. invisible monsters ise sıradışılığın doruğa çıktığı kitap.. ama biraz iğrenç sahneler var :D:D :P
  10. shidorin-sama

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

s*ktir et nası bi kitap ?? güzel olduğundan emin olamadığım için kitabı alma riskine giremedim de :) :)
  11. olmak istediğim meslek... RESSAM,ŞAİR,YAZAR,MÜZİSYEN,FOTOĞRAFÇI,FİLOZOF,TARİHÇİ,GEZGİN.. muhtemelen yapacağım iş; tıp okumak.. :'( ben sözelciyim(harbi sözelciyim mat. zekam 0),okuduğum lise fen lisesi,tıp aslında sözel bişey,ama sayısalda.. böyle eğitim sisteminin :-\ >:( >:)... eğer tıp okuycaksam da kalp cerrahı olmak isterim (itiraf ediyorum beni etkileyen şey cerrahların giydiği yeşil-mavi kıyafetler altına beyaz spor ayakkabı (L) ve scrubs.(especially turk :D :D))
  12. hem de korku animesi.. ooh görsünler bakalım neymiş çizgifilmden farkı.. >:D
  13. sebatian michaelis -kuroshitsuji- (L)(L)(L) yetenekli,karizma şeytan.. aşık olduğum ilk anime karakteri diyebilirim ;D ;D
  14. heaa..oh bee rahatladım :D amma naz yaptın sen de haa :D neysem iygeceler :D
  15. shidorin-sama

Animex Yayın Hayatına Başlıyor.

hıaaaa çok heycanlandım :D ne güzel yapmışlar yea iyiki yapmışlar çok güzel olmuş :D
  16. yazıyı kopyala yapıştır yapınca bu forum çıkıyor.. :D cidden nerden buldun kitaptan alıntı gibin ama animede olabilir
  17. vay be.. okuyunca genel kültürlü hisettim kendimi eheh ;D
  18. O.O google'a "havalı güzel sözler" yazdın da mı çıktı jajaja :D sabaku gaara da sensin o zaman.
  19. ben aştım artık onu. bi tane yapıştırıyorum direk.:D ne kadar anlatsan da anlamıyolar çünkü =/ anime diyince aklıma anime geliyor.çizimleri falan yani karakterler. kelime yoh
  20. ahuahaha anlatımın yiğit özgür karikatüründen fırlamış gibi :D olurdu,cogzel olurdu hemde :D "Kum Fırtınalarının Başkentinde Yalnız Bir Katil.. - O, Niçin Acıkır ? O, Niçin Susar ?" bi de bu söz nerden aceba?
  21. ouran high school host club !! :D nedeni de bariz ortada sanırım hjlkşjhghkljşk ::D
  22. shidorin-sama

Sizin Animenizin Hikayesi Nasıl olurdu???

Ya da şöyle bir pirojem var: İsim: Cagayake Otaku (Shining Otaku) Tür: Harem, Okul, Shôjo Konu: Otaking olma yolunda ilerleyen 5 Türk gencinin maceraları "ALEXIA BELPHARAGOS" 8) oha çok havalı bi isiimm (L) bitmeyecek öykü diye bi kitap vardı onun karakter isimlerine benziyoğ
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.