Jump to content

shidorin-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

134
  • Son ziyareti

shidorin-sama kullanıcısının paylaşımları

1. shidorin-sama

İlk İzlediğiniz Anime?

oha on yıl önce starda one piece varmış :D neysem. çoğu insan gibi sekiz sene evvel sailor moon'la başladı anime hayatım..gerçi o zaman anime nedir bilmezdik.derken pokemon,bayblade,yu-gi-oh falan geldi - şimdilerde oynayan bakugan'a bin basar onlar!! özellikle yu-gi-oh...- animenin noolduğunu ortaokula adım atarken keşfettim.. başlarda death-note tabiiki izlenmemesi eksiklik. derken kuroshitsujiyle animenin aslında ne olduğunu farkettim (kanlı kanlı vıcık vıcık).. sonra romantik komediye başlayalım dedik. kimi ni todokeyle çook sıkıldık lovely complex kaichou wa maid-sama ouran vs vs derken sevdik. bi bakmışııım aradan yıllaaar geçmiş geçen yıllarda da pek çok anime izlemişim kimisi kanlı kimisi ecchi(daha da vıcık ıyy) olmuş ama bunca yıl bölüm sayısı yüzünden ne one piece ne naruto ne de bleach başlayamamış ve bu yüzden gerçek bir otaku olamamışım.. hala da başlayamam. ama bi gün başlıycam bundan eminim.. en azından fairy tail var o da uzun olucak gibi görünüyo eheh :P
  2. shidorin-sama

Fairy Tail

animenin tek kusuru kan olmaması bence.. yaw o kadar dövüşüyolar en fazla çizik :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.