Jump to content

IceTeaSama

Üyeler
  • İçerik sayısı

62
  • Son ziyareti

Yok

IceTeaSama kullanıcısının paylaşımları

1. IceTeaSama

Natural Fansub

Chocolate Underground bölüm 2 eklendi.
  2. IceTeaSama

Natural Fansub

Zero No Tsukaima(m) bölüm 3 ve Chocolate Underground bölüm 1 eklendi.
  3. IceTeaSama

Natural Fansub

Teşekkürler :o Zero No Tsukaima 2. bölüm bu kez eklenmiştir.Site işleri biraz karıştığı için şimdilik anasayfaya koyamıyoruz.Yan taraftaki manga bölümünden ulaşabilirsiniz.
  4. IceTeaSama

Bleach Tanıtım (Anime)

İlk 60-65 bölümü izle sonra bırak.Yarısı fiiller zaten :) Dövüşler ilk başta güzel gelir ama olayı sonradan çakarsın :o
  5. Night'ı izlemediğim için bilemem ama tanıtımlarında 10 yıl öncesi olduğu yazıyor
  6. 2 Ekim'de çıkacakmış ilk bölümü ve 10 yıl öncesini anlatacakmış :D
  7. IceTeaSama

Natural Fansub

Sitemiz bir süre kapalı kalacağı için bloga geçtik.Blog adresimiz http://naturalfansubb.wordpress.com/
  8. IceTeaSama

Natural Fansub

Temadan dolayı bi sorun oluştu o yüzden site kapalı fakat kısa zamanda tekrar aktif hale gelecek.Bu arada Shiki'nin çevirisine ara verdim.Bu arada fansublarını hazırlarız büyük ihtimalle.
  9. IceTeaSama

Natural Fansub

Shiki bölüm 20 eklendi :)
  10. IceTeaSama

Natural Fansub

Shiki bölüm 19 eklendi :D
  11. IceTeaSama

Natural Fansub

;) 18. bölümün altyazısı eklenmiştir. :D
  12. IceTeaSama

Natural Fansub

ShadowWolf çevireceğimi zaten biliyordun ama niye böyle dedin anlayamadım :D Normalde altyazı olarak vermiyoruz projelerimiz.Yani aslında hardsub şeklinde sunacaktık.Fakat encoderimiz bu aralar nete giremiyor.Ben de aceleciliğe getirip paylaşmak istedim :D
  13. IceTeaSama

Natural Fansub

Ben kalan bölümleri çevirmeye Shiki'yi izlemeye başladığımda karar vermiştim.Ama o sıralar başka çevirilerle uğraştığım için ancak şimdi başlayabildim.Zaten ovalarla birlikte 7 bölümü kaldı.En kısa sürede bitireceğim :D Bu arada Marco, teşekküler :D
  14. IceTeaSama

Natural Fansub

Shiki projesine başlamış bulunuyoruz:) 16. bölümden itibaren çevireceğim.Encoderimiz bu aralar olmadığı için altyazı olarak veriyoruz.Yakın zamanda fansub olarak da ekleyeceğiz.Altyazıya ulaşmak için http://divxplanet.com/sub/s/215983/Shiki.html
  15. IceTeaSama

Natural Fansub

Deneyeceğiz bakalım :) Bu arada manga projelerimizi hızlandıracağımız için EDİTÇİ arıyoruz.İlgilenenler varsa lütfen bizimle iletişime geçsin :D
  16. IceTeaSama

Natural Fansub

Altyazıda sorun yok ama openingin sonunda ve ending a4e yazıyor.Adamların işi gücü yok bunu gömmüş ya :) Onları kapatacak bi logo yapabilirsek fansublarız seriyi :) Tekrardan çok teşekkürler :D
  17. IceTeaSama

Natural Fansub

FTP Adresi: http://omarroms.homeip.net/M/Anime/Complete%20%5BUnwatched%5D/G/ Çok teşekkürler.İndirmeye başladım ilk bölümü.Bu kez sorun yaşamayız inşallah :D
  18. IceTeaSama

Natural Fansub

Altyazılar bulduğumuz rawlara uymadığı için şimdilik belli değil yapıp yapmayacağımız.İlk bölümü paylaşırsan güzel olur onu deneriz bir de:)
  19. IceTeaSama

Natural Fansub

Angel Beats'ın 2.5 dakikalık özel bölümü Another Epilouge eklenmiştir. :D
  20. IceTeaSama

Natural Fansub

Kazaskerin çevirilerini kullanıp hardsub olarak vermeyi düşünüyoruz.Ama rawları konusunda biraz sıkıntı yaşıyoruz başlamadan bırakırız belki :D
  21. IceTeaSama

Natural Fansub

2. manga projemiz Zero No Tsukaima'nın ilk bölümü eklendi :D
  22. IceTeaSama

Natural Fansub

Ikoku Meiro No Croisée 3. bölüm eklendi :)
  23. IceTeaSama

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Polis olmayı planlıyorum ben ;D
  24. IceTeaSama

Elfen Lied Tanıtımı

Bence çok boş bi anime ama baya seveni var :D
  25. IceTeaSama

Natural Fansub

Teşekkürler :D Grave of the Fireflies eklendi ağlamak isterseniz tavsiye ederim :'(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.