Jump to content

Murphy

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Murphy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Pampar35, 15.12.2020 - 21:37 tarihinde yazdı:

Çok uzun yazacağım büyük ihtimalle, isteyen okuyabilir.

İçeriği Gizle

Arkadaşlar fark ettiniz mi bilmiyorum ama ilk openinglerde titanların renkli insanların gri olduğunu görebilirsiniz. 4. sezonun openingindeyse herkes gri/beyaz (Eren dahil), bu da savaş dışında kimsenin iyi ya da kötü olmadığını ve insanların idealleri üzerine savaştığını gösteriyor bize. Final teorisi olarak tam bir teori diyemeyeceğim ama ben Eren'in başarılı olacağını düşünüyorum. Bildiğiniz gibi Historia ve Jaw Ymirin arasında romantik bir ilişki vardı, ayrıca Founder Titanın adı da Ymir. Bu Isayamanın başından beri düşündüğü bir şey bence. Historianın (Eren'den olan) bebeği doğunca ismi Ymir konulacak ve o doğan çocuğun tüm titan güçlerine bir şekilde sahip olması lazım. Hatırlarsanız Eren, Ymir'le konuşurken "You will be free" tarzı şeyler söylüyor. Isayama'nın yayınladığı son panelde de Uzun saçlı yüzünü göremediğimiz birisi, bir bebek tutuyor ve bebeğe "You are free" diyor. Bebek, Ymir olacak. Eren, bir şekilde ölecek ve Founder bebeğe geçecek sanırım ama Eren'in aynı zamanda başarılı da olması gerekiyor bu teori için. Of İsayama ne adamsın...

Spoiler

historianın bebeğinin eren den olduğuna emin misin?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.